جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 95,000 با بیش از 1.6 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

پاکستان

پاکستان برنامه ریزی شده است بازگشایی بخش های کلیدی اقتصاد, یک وزیر کابینه گفت: تنگه هرمز که یک اقتصادی طولانی مدت توقف با توجه به کروناویروس بحران می تواند در برخی از 18 میلیون شغل کاهش فشار بیش از نیمی از جمعیت این کشور را به فقر است.

“ما در حال رفتن به سر بخش های کلیدی است که در استخدام میلیون” وزیر اطلاعات Firdous عاشق Awan گفت: در آوریل 10.

در اوایل این هفته دولت تصمیم گرفت به مردم اجازه می دهد برای از سرگیری کار در بخش کشاورزی و بازگشایی ساخت و ساز و مرتبط با صنایع مانند سیمان و فولاد و تولید از تاریخ 14 آوریل.

Awan گفت که خرده فروشی و حمل و نقل در بخش های بعدی خواهد بود برای بیرون آمدن از سه هفته مستند با وجود تعداد عفونت های کوهنوردی به بیش از 4,600.

Awan نظر می آیند یک روز پس از نخست وزیر عمران خان گفت که هر استانی دولت را تصمیم گیری در مارس 14, آیا برای ادامه یا سهولت مستند بسته coronavirus وضعیت در مناطق مربوطه خود را.

یک مطالعه جدید توسط دولت اجرا پاکستان موسسه توسعه اقتصاد پیش بینی کرد که بیش از 18 میلیون شغل در معرض خطر بودند تحت زمان دقیق محدودیت.

آن هشدار داد که, کشاورزی, ساخت و ساز و بخش خرده فروشی می تواند سخت ترین ضربه.

“به عنوان یک نتیجه از 120 میلیون نفر یا بیش از نیمی از جمعیت در معرض خطر سقوط به زیر خط فقر” گفت: محمود خالد همکاری نویسنده از مطالعه.

سازمان ملل متحد تخمین می زند که حدود 40 درصد جمعیت پاکستان را در حال حاضر زیر خط فقر زندگی میکند.

دولت اعلام کرده است که یک 7.1 میلیارد دلار طرح نجات و اسلام آباد نیز انتظار دارد تا 3 میلیارد دلار از اهداکنندگان کمک و وام های جدید است.

با گزارش dpa و Dawn.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de