COVID-19: پاکستان گسترش تعلیق پروازهای بین المللی; تاجیکستان تعلیق فوتبال فصل

جهانی مرگ و میر از coronavirus بیش از 200,000 با نزدیک به 3 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

پاکستان

مقامات در پاکستان را تمدید تعلیق پروازهای بین المللی برای بیشتر از دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعلیق پرواز بین المللی عملیات بوده است با توجه به پایان در اوایل ممکن است اما در حال حاضر شده است “تمدید تا 15 مه” دولت در بخش حمل و نقل هوایی سخنگوی عبدل ستار Khokhar گفت.

حرکت در آمد که مقامات بهداشت هشدار داده است که دهها هزار نفر از مردم در پاکستان نادیده گرفتن توصیه به ماندن در خانه در طول ماه مبارك رمضان و افزایش ترس است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را گسترش بیشتر است.

پاکستان تقسیم شده است بیش از اینکه به سهولت coronavirus محدودیت در طول ماه مبارک رمضان آغاز شد که در این کشور در شب مارس 24.

دولت فدرال در اسلام آباد مجوف به فشار از اسلامی روحانیون را به اجازه دهید آنها را منجر شود نماز است.

اما در جنوب استان سند اعلام کرده است که هیچ مذهبی اجتماعات برگزار می شود وجود دارد در میان گریم هشدارهای پزشکی کارگران است.

هزاران نفر از مردم را نادیده گرفته توصیه به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته, هجوم آوردند به مساجد و بازار در آوریل 25. بسیاری از مردم دیده می شد بدون ماسک صورت و نادیده گرفتن اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

رئیس جمهور عارف Alvi خواسته است نماز رهبران به مردم اجازه می دهد بیش از 50 سال به مساجد به عنوان توافق توسط دولت و روحانیون در 20 نقطه برنامه ریزی برای برگزاری نماز جماعت در ماه رمضان.

پزشکان هشدار می دهند که تصمیم به اجازه تجمعات می تواند از بند باز کردن غیرقابل کنترل موج شیوع کروناویروس.

پاکستان در انجمن پزشکی می گوید این کشور هنوز هم حداقل شش هفته دور از اوج coronavirus گسترش یافته است.

بیش از 12,700 مردم آلوده شده اند در پاکستان تا کنون و 269 نفر, با توجه به رسمی دولت آمار و ارقام.

تاجیکستان

تاجیکستان تعلیق بازی از کشور 10-تیم فوتبال لیگ برتر تا آوریل 10 در میان یک سری از coronavirus محدودیت های اعمال شده توسط دولت است.

تاجیکستان فدراسیون فوتبال گفت: در تاریخ 26 آوریل که تعلیق بازی های لیگ خواهد اثر را در 27 آوریل.

چرا اعداد نگویید داستان کامل

روزانه تلفیقی از جهانی coronavirus موارد توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که در حال حاضر جامع ترین در جهان است, اما آن متکی بر اطلاعات ارائه شده توسط دولت.

در بسیاری از کشورها وجود دارد محدودیت در انتشار این اطلاعات و یا دلایل که چرا داستان کامل نمی ممکن است بخواهید به گفته شود.

این روش مستقیم و بی واسطه شفافیت و کیفیت این اطلاعات می تواند به طور چشمگیری متفاوت کشور توسط کشور.

بازی به جای برنامه ریزی شده در مارس 26 تنظیم شد پیش بروید بدون هیچ گونه تماشاگران, درست مثل دیگر مسابقات برگزار, در تاجیکستان در حالی که همه گیر شده است و گسترش در سراسر جهان است.

تاجیکستان در عین حال اذعان به این که در این گونه موارد از coronavirus. است که باعث سوء ظن است که مقامات در شهر دوشنبه هستند با دقت گزارش اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در کشور خود.

دیگر جمهوری های سابق شوروی در آسیای مرکزی را تایید کرده اند صدها نفر از موارد.

در آوریل 25, تاجیکستان, دولت تصمیم به بستن مدارس به مدت دو هفته. همچنین ممنوعیت صادرات غلات در آنچه دولت گفت: تلاش برای اطمینان حاصل شود وجود دارد کافی عرضه داخلی است.

تاجیکستان لیگ فوتبال را به خود جلب کرده توجه بین المللی در هفته های اخیر به عنوان یکی از تنها کشورهایی است که تحت فشار قرار دادند به جلو با آن فصل فوتبال.

با گزارش Reuters, AP, AFP و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de