جهانی مرگ و میر از coronavirus است بیش از 480,000 با بیش از 9.4 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش بیماری های تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

قرقیزستان

قرقیزستان وزارت بهداشت می گوید: دولت در بیشکک تصمیم خواهد گرفت که در ژوئن 25 آیا برای اعلام وضعیت اضطراری در دو شهر اصلی و دو استان با توجه به سودای شیوع کروناویروس.

قبلی وضعیت اضطراری به پایان رسید که در قرقیزستان قفل کردن چندین شهرستانها و مناطق — از جمله پایتخت بیشکک که در آن حکومت نظامی تحمیل شده بود.

رئیس جمهور قرقیزستان Sooronbai Jeenbekov از دست رفته ژوئن 24 رژه در مسکو بزرگداشت پایان جنگ جهانی دوم به دلیل دو نفر دیگر سرنشین پرواز خود را به پایتخت روسیه آزمایش مثبت برای COVID-19 محض ورود خود را.

Jeenbekov دفتر گفت: RFE/RL در قرقیزستان خدمات است که رئیس دفتر ریاست جمهوری را در سیاست خارجی واحد Daniyar Sydykov و یک محافظ حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

با توجه به جهانی شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز قرقیزستان مقامات تایید کرده بود در مجموع 3,726 coronavirus عفونت در کشور به 25 ژوئن — از جمله 43 مرگ و میر.

اوکراین

اوکراین وزیر بهداشت گفته است که بیشتر در بیمارستان ها باز خواهد شد به کروناویروس موارد به عنوان موسسات در ابتدا به پذیرش بیماران دیگر تخت به اندازه کافی برای مقابله با افزایش عفونت.

اوکراین تقریبا 40000 موارد تایید شده و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

بر اساس گزارش RFE/RL در قرقیزستان خدمات و مهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net