جهانی مرگ و میر از coronavirus تقریبا 144,000 با بیش از 2 میلیون عفونت را تایید کرد و باعث جرم اختلال به عنوان دولت همچنان به سعی کنید به سرعت گسترش جدید بیماری تنفسی.

در اینجا خلاصه ای از COVID-19 تحولات در RFE/RL پخش مناطق.

پاکستان

پولی بین المللی صندوق (IMF) هیئت اجرایی در تاریخ 16 آوریل تایید $1.39 میلیارد دلار در اورژانس تامین مالی به پاکستان برای کمک به این آدرس اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

بودجه کمک خواهد کرد که پاکستان در دیدار با “فوری پرداخت نیاز دارد” ناشی از شیوع صندوق بین المللی پول گفت: در انتشار اخبار.

جفری Okamoto معاون اول مدیر عامل گفت: شیوع COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus است که با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در پاکستان اقتصاد است.

فوری تراز پرداخت ها شده است ایجاد شده توسط داخلی مهار اقدامات همراه با رکود اقتصاد جهانی Okamoto گفت. این “به شدت مؤثر بر رشد و زور زدن تامین مالی خارجی,” او گفت:.

بودجه کمک خواهد کرد که پاکستان در مقابله با کاهش در ذخایر بین المللی و اجازه می دهد آن را به صندوق موقت صرف با هدف شامل همه گیر و کاهش آن تاثیر اقتصادی صندوق بین المللی پول گفت.

“با کوتاه مدت چشم انداز رو به وخامت به شدت مقامات به سرعت در محل قرار داده و اقدامات لازم برای جلوگیری از تاثیر شوک و حمایت از فعالیت های اقتصادی” صندوق بین المللی پول گفت. “مهمتر هزینه های بهداشت و درمان افزایش یافته و حمایت اجتماعی تقویت شده است.”

دولت پاکستان در تاریخ 14 آوریل اعلام کرد که گسترش در سراسر کشور خاموش کردن و محدودیت در مجامع عمومی به صورت دو هفته دیگر. موسسات آموزشی نیز بسته باقی می ماند در طول این دوره است.

دولت گفته است که تعدادی از صنایع اجازه داده می شود به کار در صورت رعایت دستورالعمل های ایمنی. در میان آنها صنعت ساخت و ساز.

پاکستان در حال حاضر شده است در مستند به مدت سه هفته باعث هشدار که طولانی مدت اقتصادی توقف می تواند فشار نیمی از جمعیت کشور را به فقر است.

پاکستان گزارش کرده است حدود 7000 coronavirus موارد و 128 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بلغارستان

بلغارستان را ممنوع کرده است ترافیک ورود و خروج صوفیه شروع در مارس 17 و پایدار از طریق ارتدوکس عید پاک تعطیلات در یک حرکت برای تقویت اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ممنوعیت لازم است زیرا از یک “عظیم خروج” از بلغارها از پایتخت در اتومبیل در اوایل این هفته جلوتر از چهار روز تعطیلات آخر هفته به گفته وزیر کشور Mladen Marinow.

به طور کلی Ventsislav Mutafchiiski رئیس بلغارستان ملی عملیات ستاد گفت: خروج بودند بسیار نگران کننده چون صوفیه است که مرکز شیوع این بیماری در کشور و حرکت منجر به بدتر از coronavirus گسترش یافته است.

Mutafchiiski نکرد حتی سختگیرانه تر اقدامات لازم برای سرکوب جنبش از برخی از بلغارستان.

دستور صادر شده توسط وزیر بهداشت مساوى Ananiev در اواخر مارس 16 در یک جلسه فوق العاده شورای وزیران.

Ananiev گفت: استثنا مجاز برای ماشین پلیس, آمبولانس تحویل کامیون ها و ارتباطات از راه دور شرکت وسایل نقلیه. ترافیک داخل شهر را محدود نمی شود.

تعداد coronavirus عفونت در بلغارستان شروع به پریدن کرد به 800 در 16 آوریل با 38 مرگ و میر ثبت شده در کشور, با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حدود 4000 کلیساها در بلغارستان باز باقی خواهد ماند در طول آخر هفته عید پاک ارتدوکس اما محله های کشیش نشین خواسته شده است به بیرون بروید و به جای دعا کردن در خانه به دلیل خطر عفونت.

سوپر مارکت ها و داروخانه ها و پمپ بنزین ها تنها کسب و کار در بلغارستان. این کشور وضعیت اضطراری تمدید شده است تا May 13.

با گزارش dpa و RFE/RL را بلغاری خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im