COVID-19 ماسک صورت, مشاوره توضیح داد

این یک سوال به ظاهر ساده است که تقسیم کارشناسان و سازمان ملل از آغاز COVID-19 شیوع: باید اعضای عمومی که بیمار نیست استفاده از ماسک صورت برای محدود کردن گسترش بیماری ؟

برای ماه های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نگهداری می شود که فقط افرادی که نیاز به پوشیدن ماسک صورت بودند افرادی که بیمار بودند و یا کسانی بودند که درمان آنها. که مفهوم ناشی از این ایده است که پایه پزشکی ماسک را کمی برای محافظت از پوست را کاهش می دهد و به جای آن در درجه اول جلوگیری از افراد بیمار از خارج می گردند عفونی قطرات از خود بینی و دهان. به علاوه محدود لوازم مورد نیاز به ترتیب اولویت برای خط مقدم سلامت کارگران است. سازمان بهداشت جهانی به توافق رسیدند.

اما برخی از کشورها در زمان های مختلف رویه نشان می دهد و حتی نیاز به استفاده از ماسک در برخی موارد زمانی که مردم در خارج از خانه های خود. بسیاری از دانشمندان هم شروع به نشان می دهد که گسترده تر, ماسک, سیاست ممکن است یک ایده خوب.

پس از روزها حدس و گمانجمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 3 که CDC شد توصیه که مردم با استفاده از پارچه پوشش صورت در مکان های شلوغ و حتی به عنوان او با تاکید بر اندازه گیری شد و داوطلبانه و گفت که او نمی خواهد پس از آن.

“بنابراین با ماسک آن را برای رفتن به واقعا داوطلبانه چیز” او گفت:. “شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست.”

با استناد به داده های جدید که “بخش قابل توجهی” از مردم با آلوده رمان coronavirus می تواند گسترش ویروس به دیگران را حتی زمانی که آنها نمی باید علائم آژانس تجدید نظر آن توصیهکرد و گفت که مردم باید از پوشیدن پارچه پوشش صورت “هر زمان که مردم باید به تنظیمات عمومی.”

“یک پارچه صورت پوشش در نظر گرفته شده است برای محافظت از پوشنده لباس است اما ممکن است به جلوگیری از گسترش ویروس از پوشنده لباس به دیگران” به روز شده در سایت CDC در حال حاضر بار خوانده شده. “این خواهد بود به ویژه مهم است در صورتی که کسی آلوده است اما آیا علائم است.”

در حالی که جزر و مد تبدیل شده و به سمت حرفه ای تر-ماسک رویکرد در ایالات متحده برخی از کارشناسان رزرو در مورد سیاست. پارچه ماسک ضعیف هستند مورد مطالعه و وجود ندارد در دنیای واقعی شواهد به توصیه ماسک های پزشکی به عموم مردم است. چنین دستورالعمل نیز می تواند باعث تشدید کمبود ماسک های پزشکی و یا نتیجه معکوس اگر مردم نمی پوشند و خود را در پوشش مناسب و یا اگر آنها در حال آرام به یک از امنیت کاذب.

در همان زمان دانشمندان دیگر نقطه به آزمایشگاه مطالعات نشان می دهد که یک فراگیر شدن استفاده از ماسک حتی کمتر موثر انجام آن را به خودتان مدل هنوز هم می تواند مفید باشد. و آن را ممکن است گسترده استفاده از ماسک می تواند مردم را از دست زدن به چهره خود را و کمک به انتقال شدت بیماری همه گیر.

ما بررسی برخی از تحقیق و تفکر پشت ماسک صورت و توضیح دهد که چرا نظرات تقسیم می شوند. اما در ابتدا, آن مهم است به رسمیت شناختن است که با وجود بحث در موضوعات مهم بسیاری از کارشناسان معتقدند:

  • اگر سود به داشتن افراد سالم ماسک تا این اثر به احتمال زیاد کوچک. هیچ کس نباید فرض کنیم آنها توسط یک ماسک صورت و این مهم است که مردم همچنان به ماندن شش فوت دور از دیگران و حفظ شستن دست های خود را. به عنوان CDC می گوید: پارچه پوشش “جایگزین” اجتماعی فاصله.
  • کارکنان مراقبت های بهداشتی باید در اولویت ماسک های پزشکی و در حالت ایده آل باید با استفاده از N95 ماسک در هنگام درمان افراد مبتلا COVID-19.
چه ماسک را

بسته به طراحی ماسک می توانید محدود کردن گسترش بیماری از یک فرد آلوده در آنچه به نام منبع کنترلو/یا آنها می تواند به حفاظت از پوشنده لباس را از تبدیل شدن به آلوده.

در مورد COVID-19, انتقال ویروس است که فکر به رخ می دهد در درجه اول از طریق قطرات تنفسی که می تواند زمین را در دهان افراد دیگر و یا بینی زمانی که افراد آلوده سرفه یا عطسه. قطرات همچنین می توانید سطوح آلوده که دیگران را لمس کنید قبل از دست زدن به چهره خود.

در اینجا پایه فولاد ماسک — loose-اتصالات ماسک یکبار مصرف — ممکن است مفید باشد چرا که اگر کسی که بیمار است و با پوشیدن یکی از آنها قطرات عفونی می تواند به دام افتاده در ماسک. پزشکان و پرستاران با پوشیدن ماسک چنین نیز ممکن است محافظت می شود تا حدودی از آنجا که آنها به احتمال زیاد سرفه یا عطسه ،

اما محققان همچنین گمان رمان coronavirus SARS-CoV-2 می تواند معطل در هوا در قطرات بسیار کوچک شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا که می تواند استنشاق توسط مردم در این نزدیکی هست. یک مطالعه منتشر شده در 17 مارس در مجله پزشکی نیوانگلند به نام aerosol انتقال “قابل قبول” پیدا کردن در یک آزمایش که ویروس “باقی مانده ماندگار” در ماشین-تولید ذرات معلق در هوا تا سه ساعت اگر چه نیمی از ذرات نیست عفونی پس از حدود یک ساعت. Tدر اینجا مقدار زیادی از وضوح و در عین حال در مورد چگونه بسیاری از نقش این ساز نقش در گسترش ویروس — و آن را بعید است که این اجازه می دهد تا ویروس به سفر در مسافت های طولانی — اما دانشمندان به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس است که می تواند اتفاق می افتد به برخی از درجه است.

“من باور دارم که این احتمال وجود دارد که همه راههای انتقال را به بازی می آیند در اینجا” گفت: بهداشت حرفه ای پروفسور مارگارت Sietsema از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو “به معنی این بیماری می تواند استنشاق شود و در نتیجه بهترین خط دفاع تنفسی.”

ماسک عبارتند از: بارها ذکر شده N95 ماسککه یکبار مصرف, تنگ اتصالات ماسک که ایجاد یک مهر و موم بر روی صورت و شامل تخصصی فیلتر قطاری که حداقل 95% از ذرات هوابرد است که از آن عبور کند. (برای جلوگیری از سردرگمی از اینجا به ما نمی خواهد با مراجعه به هر یک ماسک به عنوان یک ماسک.)

در مقایسه با N95s جراحی, ماسک های در نظر گرفته شده برای حفاظت در برابر ذرات معلق در هوا. به عنوان یک CDC وبلاگ توضیح می دهد, جراحی, ماسک “طراحی شده برای ارائه حفاظت مانع در برابر قطرات با این حال آنها نمی شود برای ذرات راندمان فیلتراسیون و آنها را به شکل یک کافی مهر به پوشنده لباس را به صورت اتکا برای حفاظت تنفسی.”

شواهد محدود واگرا Views

Sietsema که به تازگی با بررسی شواهد و مدارک در ماسک برای دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست توصیه N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در تعامل با COVID-19 بيمار اما فکر نمی کند که وجود شواهد کافی برای حمایت گسترده تر پوشش سیاست که شامل افراد سالم است.

ماسک ممکن است قادر به کاهش انتقال با گرفتن بزرگتر قطرات آلوده مردم فوران اما این امر تنها در صورتی یک فرد علامتی, او گفت:, و او استدلال می کند که هر کسی با علائم نباید در فضاهای عمومی به هر حال.

“من باور نمی کنم یک ماسک را کاهش می دهد انتقال قبل از اینکه علامتی از آنجا که هوا را هرگز انتخاب یک راه بیشتر مقاومت (رفتن را از طریق ماسک) – آن را به سادگی در اطراف ماسک,” او گفت: در یک ایمیل.

او همچنین ابراز نگرانی کرد که ماسک توصیه می شود مردم به سهولت اجتماعی فاصله و می تواند به پیچیده تر شدن تلاش ها برای حفظ فولاد ماسک برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

دانشمندان دیگر اما اختلاف نظر دارند و می گویند که در حالی که ماسک نمی تواند به طور کامل موثر آنها به احتمال زیاد بهتر از هیچ چیز است.

بنیامین Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ نمی خرید این ایده که فولاد ماسک هیچ ابزار برای عموم مردم.

“مطمئنا من می توانم باور آنها کار می کنند /بهتر/ استفاده می شود که توسط کارکنان بهداشتی درمانی به ویژه هنگامی که در ترکیب با سایر تجهیزات حفاظتی و رفتارهای او گفت:” یک ایمیل “اما آن است که یک پرش بزرگ به می گویند که آنها ضروری است هنگامی که فرسوده توسط بهداشت و درمان کارگران اما وقتی که بی فایده فرسوده توسط دیگران است.”

در فقط-منتشر شده مطالعه Cowling همكاري در طبیعت, پزشکی, محققان دریافتند که فولاد ماسک کاهش میزان ویروس تنفسی افراد اخراج در حالی که سرفه و تنفس به یک دستگاه تخصصی.

قبلا مطالعه دیگری توسط Cowling و دیگران با استفاده از یک شبیه setup یافت که فولاد ماسک کاهش مقدار آنفلوانزا RNA محققان می تواند تشخیص دهد از هر دو کوچک و بزرگتر قطرات تنفسی. اثر بسیار قوی بود برای بزرگتر قطرات اما این مطالعه نشان می دهد که ماسک می تواند به کاهش ذرات معلق در هوا به یک رشته محدود است.

این نوع از مطالعات نشان می دهد فولاد ماسک می توانید محدود کردن گسترش ویروس های تنفسی در نظریه, اما آنها هنوز هم یک گام به دور از نشان می دهد که ماسک موثر بهداشت عمومی اندازه گیری در جمعیت عمومی است.

پس از همه, در عملی استفاده از ماسک می تواند مخل اگر مردم اجازه دهید تا در اجتماعی فاصله در نهایت لمس کردن چهره خود را بیشتر و یا اگر آنها به طور مداوم در تماس خارج از ماسک که می تواند آلوده شود.

حتی کسانی که حمایت گسترده عمومی از ماسک استفاده اذعان کرد که این نوع از شواهد مستقیم وجود ندارد. در یک لانست پزشکی تنفسی تفسیر مقاله دفاع بیشتر “گویا” استفاده از ماسک صورت برای مبارزه با COVID-19 نویسندگان توصیف شواهد موجود به عنوان “کمیاب است.”

در حالی که برخی از مطالعات ارزیابی انواع ماسک های صورت در بیمارستان ها و یا دیگر مراقبت از سلامت زمینههای نسبتا کمی مورد آزمایش قرار داده اند که آیا ماسک صورت موثر در جامعه و آنهایی که وجود دارد شده اند متناقض و یا مشاهده نشد بزرگ اثر.

Cowling مثلا به ما گفت بهترین شواهد امر آمده از کارآزمایی های کنترل شده تصادفی و کارگردانی ما به بررسی سیستماتیک از 10 محاکمات آزمایش ماسک صورت برای توانایی خود را به حد آنفولانزا انتقال در مکان هایی مانند خانواده و یا خوابگاه. اگر چه تعدادی از آزمایشات تلاش با مردم در واقع به پوشیدن ماسک — نشان می دهد که با بالاتر انطباق وجود دارد ممکن است تاثیر — بررسی یافت “هیچ کاهش قابل توجهی در انتقال آنفلوانزا با استفاده از ماسک صورت است.” بسیاری از آزمایش های بیش از حد, بیش از حد کوچک برای رسیدن به هر گونه نتیجه گیری قطعی.

“بر اساس خلاصه ای از تصادفی کنترل آزمایشات ممکن است برخی از اما نه بسیار بزرگ جلوه گفت:” ایلین Shuo فنگهای آمار و اپیدمیولوژی در دانشگاه آکسفورد و نویسنده سرب از لانست پزشکی تنفسی تفسیر در یک مصاحبه.

هنوز هم به او فکر آن را محتاطانه برای کشورها شروع به در نظر گرفتن ماسک صورت. “به اندازه کافی شواهد معنا نیست که مداخله خود موثر است” فنگ گفت. “و در این وضعیت من فکر می کنم بهترین راه این است که تکیه بر همه موجود غیر دارویی مداخلات.”

پارچه و تبادل نظر ماسک

در مقایسه با فولاد ماسک یا ماسک بسیار کمی تحقیقات انجام شده بر روی پارچه ماسک.

در سال 2015 محققان منتشر شده اولین کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده از پارچه ماسک و متوجه شد که کارگران بیمارستان در ویتنام بودند 13 برابر بیشتر احتمال دارد به پایین آمدن با آنفلوانزا مانند بیماری که با پوشیدن ماسک های پارچه ای به جای یک بار مصرف فولاد یکی.

از ماسک های پارچه ای گروه نیز تا به حال نرخ بالاتر از عفونت تنفسی نسبت به گروه کنترل که گاهی اوقات عینک ماسک های جراحی در بیمارستان’ استاندارد عمل. اما به دلیل نبود یک گروه که عینک بدون ماسک در همه محققان نمی تواند بگوید که آیا پارچه ماسک هنوز هم ممکن است ارائه برخی از حفاظت برای استفاده کنندگان.

“[T]او پیدا کردن یک نرخ بسیار بالاتر از عفونت در ماسک های پارچه ای arm” نویسندگان نوشت: “می توان به عنوان آسیب های ناشی از پارچه ماسک تاثير ماسک های پزشکی و یا به احتمال زیاد ترکیبی از هر دو.”

چند مطالعات دیگر نگاه به چگونه به خوبی برخی از پارچه ها و یا طرح های کرایه در آزمایشگاه در مسدود کردن قطرات و ذرات انتقال است. اما به عنوان نویسنده از محاکمه در ویتنام اشاره کرد در یک مقاله پرداختن به مقاله خود را در ارتباط به COVID-19 هیچ یک از این ماسک ها تست شده اند در یک کارآزمایی بالینی است.

2013, مطالعه تست مواد خانگی برای ماسک یافت که پنبه T شرت به احتمال زیاد تا به حال برخی از توانایی برای فیلتر کردن باکتری ها و ویروس ها اما این ماسک به مراتب کمتر موثر تر از فولاد ماسک. این گروه به این نتیجه رسیدند که یک ماسک خانگی خواهد بود بهتر از هیچ اما “تنها باید به عنوان آخرین چاره.”

در یک دقیق تر 2010 آزمونمحققان با موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی بمباران, تی شرت, حوله, مانتو, و, روسری, با نانوذرات بررسی تصفیه پتانسیل DIY ماسک پارچه. در حالی که این مواد عملکرد paled در مقایسه با N95 ماسک و نویسندگان اشاره کرد که آنها “تنها حاشیه تنفسی حفاظت از” ترین پارچه, گیر افتاد, حداقل برخی از این ذرات است.

Linsey Marrیک Virginia Tech مهندسی استاد که مطالعات ویروس انتقال هشدار داد که مردم نباید با تکیه بر, در خانه, ماسک برای جلوگیری از استنشاق ویروس در هوا اما او تا به حال برخی از راهنمایی های عملی برای کسانی که به دنبال طرح های خود را.

“مواد باید ضخیم و پر بافته شده مانند یک حوله آشپزخانه یا سنگین وزن تی شرت و ماسک مناسب باید محکم در اطراف بینی و دهان با شکاف,” او گفت: ما یک ایمیل به در.

به عنوان آکادمی ملی علوم توضیح می دهد که در سال 2006 گزارش امکان استفاده از بداهه ماسک صورت در طول یک بیماری همه گیر تنگ تر ساختار پارچه ممکن است انجام یک کار بهتر از تصفیه اما برخی از تجارت آف. “[A]s تنگی ساختار افزایش تنفس مقاومت را افزایش می دهد در نتیجه مؤثر بر راحتی کاربر در هنگام استفاده از دستگاه” این گزارش می گوید و اشاره کرد این “ممکن است استفاده از.”

اگر شما به پوشیدن یک ماسک

برای کسانی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک فنگ توصیه می شود یادگیری روش مناسب برای کاهش اتفاقی عفونت از ماسک خود را. به عنوان نشان داده شده در یک که تصویریکلید برای به دست زدن به خارج از ماسک و شستن دست های خود را اگر شما انجام دهید.

CDC همچنین ارائه مشاوره و الگوهای چند برای کسانی که ایجاد خود ماسک.

اما بحرانی ترین فکر نمی کنم یک ماسک محافظت شما و یا معاف شما از اجتماعی فاصله و یا شستن دست ها. به عنوان فنگ گفت: ما آن را “بهتر است در خانه بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im