وجود یک بیگانه شوخی رفتن در اطراف در مسکو به عنوان ساکنان مجبور شدند به طور فزاینده ای سخت coronavirus مستند که در ادامه نزد کارگران مهاجر در خیابان ها نشان داد که واقعا زد پایتخت روسیه است.

اما در حالی که تصاویری از کارگران فصلی به ظاهر رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان معمول تغذیه مفهوم است که آنها به نحوی در امان بودن سخت ماندن در خانه و اقدامات در حال اجرا برای کنترل همه گیر مرگبار آن را مانند آنها به اندازه انتخاب.

برای بسیاری از افراد وجود دارد و بازگشت به خانه حتی اگر آنها می خواستند به ترک آنها را در یک شبیه مخمصه خود را به 200 میلیون همکار کارگران مهاجر در سراسر جهان است که به صورت اقتصادی خراب کردن خطرات به سلامت و ایمنی خود را و آشکار تبعیض به عنوان آنها سعی کنید به سوار شدن از بحران است.

نمی تواند ترک روسیه نگه داشتن کار

روسیه اواسط ماه مارس ممنوعیت بین المللی پروازهای مسافری و ریلی خدمات همراه با شبیه اقدامات انجام شده توسط کارگران کشور صدها نفر از هزاران نفر از تا 7 میلیون مستند و مستند نشده مهاجران سرگردان.

و نظرات توسط مقامات روسیه قطعا نشان داد که آن را امن تر برای اقتصاد و کارگران خود را به نگه داشتن کار نسبت به پناه خود در انزوا.

“ما اعتقاد داریم که در جایی از 1 به 2 میلیون مهاجر با توجه به تخمین های مختلف کار در مناطق” معاون نخست وزیر Marat Khusnullin گفت: دولت در اوایل ماه آوریل قبل از روسیه ضربه با نیروی کامل از شیوع بیماری در آنها ارائه مشاوره و چرا از آن ضروری بود که سایت های ساخت و ساز است که استخدام بسیاری از کارگران کار نگه دارید. “آنها نمی توانند ترک — چرا که بسیاری از مرزها و امکانات در حال حرکت در حال حاضر بسته شده…و از آن بهتر خواهد بود اگر آنها در محل کار و نه در خوابگاه.”

در 14 آوریل به عنوان مقامات دست و پنجه نرم با تشخیص 35 coronavirus عفونت در یک خوابگاه و مسکن بیش از 470 کارگران مهاجر در Leningrad Oblast یک پیشنهاد بود شناور در مجلس به طور خودکار گسترش کارگران’ اجازه کار مقدار کمی از آنها را از خط خارج مهاجرت دفاتر برای اطمینان از آنها باقی می ماند حقوقی خوب ایستاده است.

واژگونی بخت و اقبال

اکثریت قریب به اتفاق کارگران مهاجر در روسیه از کشورهای آسیای مرکزی و گزارش ارسال بیش از 8 میلیارد دلار در قالب حواله در 2019. اما نقل و انتقال پول است که مهاجران و خانواده های بومی کشور به شدت بستگی گزارش شده است نصف با توجه به COVID-19 بحران است.

“من استفاده می شود برای ارسال $400-$500 در هر ماه است. اما در طول دو ماه گذشته ما قادر به ارسال هر چیزی را به ازبکستان” 23 ساله Kasim رحیموف گفت: RFE/RL را ازبکی خدمات. “با توجه به coronavirus رستوران ما در نهایت کار متوقف شد و 50 نفر در سمت چپ و بدون هر گونه حقوق. همه آنها از ازبکستان و تاجیکستان و قرقیزستان. در حال حاضر همه ما به دنبال برای برخی از مشاغل دیگر. امیدوارم ما را پیدا خواهد کرد چیزی است.”

Migrant workers wearing protective face masks line up outside a migration control center in St. Petersburg to prolong their stay in Russia amid the ongoing coronavirus pandemic.


کارگران مهاجر پوشیدن محافظ ماسک صورت خط خارج مهاجرت مرکز کنترل در سن پترزبورگ به ادامه اقامت خود در روسیه در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

این وضعیت در میان تقریبا 1 میلیون تاجیک که انجام کار فصلی در روسیه ارسال $2.6 میلیارد صفحه اصلی و حسابداری برای بیش از 30 درصد از فقیر اقتصاد کشور را وخیم است که اعضای خانواده در خانه هستند و به دنبال راه هایی برای ارسال پول به روسیه به حمایت از آنها.

فرخ Zardakov, 33, است که در میان آن گیر کرده در روسیه است. او گفت: RFE/RL تاجیک خدمات از طریق تلفن است که “هیچ شغل و پول است.”

“آنها به نام از خانه و به من گفت به ارسال پول اما من نمی توانستم او گفت:” از خانواده اش. “آنها خریداری یک گونی آرد, اما شاید آنها را به قرض گرفتن از کسی که من اینجا هستم بیکار و ما 18 نفر زندگی می کنند در یک خانه.”

هیچ جایی در صفحه اصلی برای اوکراین

اوکراین کارگران مهاجر کمک 12 میلیارد دلار — بیش از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی — به کشور خود مشکل اقتصاد در سال 2019. بیش از 3 میلیون نفر مشغول به کار بودند به خارج از کشور در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا مانند لهستان و جمهوری چک و ایتالیا که شیوع کروناویروس زده و باعث دهها هزار نفر به بازگشت به خانه در یک زمان زمانی که اوکراین در حال حاضر دست و پنجه نرم با بالا رفتن سرسام آور بیکاری به عنوان COVID-19 زمان نگه دارید وجود دارد ،

Many Ukrainian migrants line up to go home after the announcement that the Polish-Ukrainian border crossing at Dorohusk was to be closed following a coronavirus outbreak in March..


بسیاری از مهاجران اوکراینی خط تا برای رفتن به خانه پس از اعلام این خبر که لهستان و اوکراین عبور از مرز در Dorohusk بود که بسته پس از شیوع کروناویروس در مارس..

بیش از 155,000 اوکراین — از جمله گردشگران و کارگران مهاجر و دیگران — بازگشت در ماه مارس به تنهایی. تعداد زیادی از آنها را تشکیل صف های طولانی در پست های بازرسی در لهستانی و مجارستانی مرز به عنوان آنها سعی مجددا خود را در کشور پس از سخت مرز محدودیت های تحمیل شده بود.

“این COVID-19 شیوع متعاقب تعطیلی کسب و کار و کاهش رشد اقتصادی در اتحادیه اروپا و نزدیک در خارج از کشور باعث افزایش بازگشت کارگران مهاجر به اوکراین نما تعدادی از حفاظت از نگرانی و قرار دادن بیشتر وزن در گسترده اجتماعی و اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر” Anh Nguyen, رئیس ماموریت سازمان ملل متحد وابسته به سازمان بین المللی برای مهاجرت را (IOM) دفتر اوکراین گفت: در اوایل این ماه.

آنلاین, عضو شورای نظارت مدت و قاچاق انسان

کارگران مهاجر در خارج از کشور, سازمان ها مانند سازمان بین المللی مهاجرت هشدار می دهند در معرض خطر بیشتری از بهره برداری از جمله قاچاق انسان در زمان بحران. و کسانی که فکر بازگشت به خانه در معرض خطر بودن متهم آوردن coronavirus بیماری با آنها.

IOM گفت که quarantining در اوایل ماه مارس از اوکراین تخلیه شده از چین در ووهان استان که در آن شیوع کروناویروس سرچشمه “نشان داد که چگونه یک درک تهدید برای بهداشت عمومی می تواند به سرعت تشدید می شود به [شیوع خشونت در جامعه است.”

این سازمان نوشته است که “در بسیاری از کشورها coronavirus آورده ترس کلیشه و بیگانه ستیزی.”

هیچ کمبود وجود دارد نمونه هایی از مزاحمت سایبری در شبکه های اجتماعی و دیگر رسانه ها.
ایرینا Corobcenco یک فعال سیاسی با حقوق بشر گروه تبلیغی-LEX توضیح داد که این پدیده از گفتار نفرت به تازگی پرورش داده سر خود را در مولداوی که به گفته این سازمان بین المللی کار کمک در مورد 430,000 مردم به جهانی از کارگران مهاجر.

“بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر توسعه…به شدت از این نفرت پیام ممکن است بالاتر از آن ممکن است به نوبه خود به خشونت چرا که هر جامعه برای پیدا کردن یک مقصر,” او گفت: RFE/RL در مولداوی خدمات.

نمونه های دیگر کمتر مستقیم مانند سیل نظرات و repostings که همراه با انتشار توسط طرفدار کرملین روزنامه ایزوستیا در مارس 14 از یک مقاله با عنوان به دنیا آمد و از انزوا: مهاجران سعی کنید دست خود را در قاچاق مواد مخدر است. از دست دادن عظیم کار توسط خارجی ها می توانید آنها را منجر به جرم و جنایت سازمان یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de