دادگاه طرف با خانواده مرد به ضرب گلوله های پلیس در کانزاس

WICHITA کن. (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که هیئت منصفه باید مجاز به تصمیم گیری که آیا یک افسر پلیس در کانزاس با استفاده از نیروی بیش از حد نزدیک به هشت سال پیش زمانی که او به ضرب گلوله یک مرد به عنوان او دراز کشیده بود رو به پایین در یک پارکینگ.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر 10th مدار در دنور در بر داشت جمعه که معقول داوران می تواند نتیجه گرفت که در زمان ویچیتا افسر هارون چافی اخراج نهایی خود را, عکس مارکز هوشمند بر روی زمین بود با اسلحه خود را کشیده. تصمیم معکوس یک 2018 حاکم رد کت و شلوار بر این اساس که ماموران درگیر نمی شد شکایت کرد و در زیر یک دکترین است که سپر مقامات از مسئولیت مدنی در شرایط خاصی ویچیتا عقاب گزارش.

شهرستان ویچیتا وکیل و مدیر قانون جنیفر Magana کاهش یافته است به نظر حاکم در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تیراندازی رخ داده در ماه مارس 2012 پس از کسی که با پوشیدن لباس زرد شلیک یک تفنگ را در یک جمعیت در زمان بسته شدن در یک باشگاه در شهر قدیمی شهر سرگرمی منطقه. چافی و یک افسر دیگر فکر هوشمند که هم پوشیده بود زرد بود و تیرانداز به دنبال او و در او ضربه او را پنج بار از پشت.

شواهد ذکر شده در Smart خانواده دعوی را نشان می دهد هوشمند هیچ اسلحه او را هنگامی که, Chaffee, شلیک نهایی, شلیک سه عکس های خود را به عقب. پلیس خالی .45-کالیبر تفنگ چند پا دور از هوشمند بدن و مجله و روده گلوله در طول مسیر هوشمند زد.

سوابق دادگاه می گویند هوشمند نیست نقطه تفنگ در افسران و یا هر کس دیگری در حالی که او را تعقیب می کردند و چند تن از شاهدان گفت که او نمی باید یک اسلحه گرم که آن روز صبح. حامیان او می گویند او صرفا تلاش برای فرار از باشگاه خشونت است.

قاضی کارولین McHugh نوشت که زمانی که حقایق بازدید ترین مساعد برای شاکیان “افسر چافی تجاوز به وضوح تاسیس قانون اگر او آقای هوشمند پس از آن می شده اند روشن به مناسب افسر که درک شده تهدید کرده بود به تصویب رسید.”

قاضی رابرت Bacharach نوشت: در یک نظر مخالف که حاکم “نه به اندازه کافی دور است.” چرا که اکثریت تأیید اخراج دو ادعا علیه چافی و یک افسر دیگر درگیر لی Froese و همچنین ادعای وی از سوی مامورین تیراندازی ناشی از سیاست های غیر قانونی و شیوه و یا گمرکی مصوب شهر و اداره پلیس.

Bacharach نوشت که قانون اساسی “به وضوح ممنوع هر دو افسران از تیراندازی یک فرد غیر مسلح نما را به هر کسی.”

اندرو Protzman یک وکیل برای هوشمند پدر و مادر و املاک و گفت: خانواده “خوشحال با نتیجه نهایی این حکم به دلیل آن اجازه می دهد تا مارکز هوشمند پدر و مادر’ ادعا می کند برای رفتن به جلو در برابر افسر که ما معتقدیم شات و او را کشتند.”

“ما باور داریم که این مخالفت در واقع قطاری از مسائل و استدلال حقوقی بیشتر به درستی. اما ما خوشحال است که دادگاه تجدید نظر remanded پرونده برای ادامه محاکمه او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت