دادگاه در روسیه کنترل کریمه می فرستد شاهدان یهوه به زندان برای 6 سال

جانکوی اوکراین — روسیه کنترل می شود دادگاه در اوکراین در کریمه را محکوم کرد شاهدان یهوه به شش سال زندان برای عضویت در یک گروه افراطی.

این Dhankoy دادگاه منطقه در 5 مارس یافت سرگئی Filatov گناهکار بودن یک عضو از گروه مذهبی دست و حکم در همان روز شاهدان یهوه گفت: در یک ایمیل.

با توجه به گروه Filatov است که سازمان های مذهبی اولین عضو محکوم به اعدام در روسیه-ضمیمه کریمه و 30 شاهدان یهوه محکوم مدرن در روسیه و کریمه پس از 2017. ده محکوم به احکام زندان دریافت کرده اند.

روسیه رسما ممنوع شاهدان یهوه در مارس 2017 و تلقی آن را یک “سازمان افراطی” لقبی وزارت امور خارجه ایالات متحده مشخص است به عنوان “اشتباه است.”

Filatov, پدر, چهار, تا به حال به حرکت از قاره اوکراین که در آن شاهدان یهوه قانونی به Dhankoy به مراقبت از خود بیمار دختر حامیان او گفت: کریمه همبستگی یک گروه حقوق است که اعضا در کریمه و دیگر نقاط اوکراین است.

کریمه کنترل شده است مسکو از ماه مارس سال 2014 پس از روسیه به زور ضمیمه شبه جزیره ارسال در نیروهای نظامی و برگزاری یک همه پرسی را محکوم کرد به عنوان نامشروع توسط حداقل از 100 کشور در مسکو-دوستانه رئیس جمهور اوکراین ویکتور یانوکوویچ سرنگون شد در میان موجی از تظاهرات عمومی.

همچنین در مارس 5, دیگر, دادگاه, در کریمه شهر یالتا محکوم عضو دیگری از گروه مذهبی Artyom Gerasimov از سازماندهی فعالیت های افراطی و جریمه او از 400 ، 000 روبل.

این گروه می گوید: این مورد در برابر Gerasimov ریشه از خود کتاب مقدس مطالعات جلسات با دیگران است.

این شاهدان یهوه بازدید شده اند و با سوء ظن در روسیه برای چندین دهه با توجه به نظرات اعضا در مورد خدمت سربازی, رای گیری و اقتدار دولت به طور کلی است.

پس ایمان قانونى بود در روسیه و نه شاهدان یهوه شده اند زندانی در روسیه است. آنها عبارتند از شهروند دانمارکی دنیس کریستنسن بود که محکوم به اعدام در فوریه 2019 به شش سال زندان در غرب شهر Oryol.

از اتهامات عنوان شده علیه کریستنسن محکوم شده است توسط گروه های حقوق بشر در روسیه و خارج از کشور.

با گزارش کریمه میز RFE/RL در اوکراین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>