قضات دادرسی پرونده چهار مظنون در سال 2014 سقوط یک هواپیمای مسافربری بر فراز شرق اوکراین را اعطا دفاع درخواست برای بررسی نظریه های جایگزین در مورد این حادثه.

در جولای 3, دادگاه لاهه در هلند دستور داد که دفاع وکلا و کارشناسان اعطا می شود دسترسی به بخشی از لاشه این هواپیما که برگزار شد در یک پایگاه نظامی.

مظنون — روسیه سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و ایگور Girkin و اوکراین لئونید Kharchenko — در حال محاکمه غیابی برای دخالت در سقوط خطوط هوایی مالزی با پرواز MH17 از آمستردام به کوالالامپور که منجر به کشته شدن 298 نفر در هیئت مدیره.

پس از شش سال بین المللی تحقیقات دادستان استدلال کرده اند که این هواپیما به ضرب گلوله کشته شد توسط روسیه ساخته شده Buk ضد هوایی سیستم اخراج شده توسط روسیه-حمایت مبارزان جدایی طلب که تا به حال به دست آورد و آن را از یک پایگاه نظامی روسیه در مرز بین دو کشور.

Pulatov تنها متهم که فرستاده دفاع وکلا در حالی که سه تن دیگر از مردان هستند که سعی کردم بدون نمایندگی.

مسکو هرگونه دخالت در این درگیری در بخش هایی از شرق اوکراین و ارائه چندین نظریه های ممکن در مورد چگونه MH17 به ضرب گلوله کشته شد از جمله این که آن را به ضرب گلوله کشته شد توسط اوکراین نیروی هوایی جت یا با اوکراین نیروهای زمینی با استفاده از یک Buk سیستم. بین المللی تیم تحقیقاتی در نظر گرفته شده و رد این توضیحات.

با این وجود دادگاه دفاع درخواست برای بررسی حالات دیگر از جمله امکان که هواپیمای مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک سپر برای یک هواپیمای نظامی.

“دفاع کرده است علاقه ای که قادر به تست سناریو انتخاب شده توسط دادستان عمومی خدمات در کیفرخواست که MH17 به ضرب گلوله کشته شد توسط یک BUK” قاضی هنریک Steenhuis گفت.

Steenhuis گفت: دفاع کارشناسان خواهد بود و مجاز به ارائه گزارش یافته های خود را.

دادگاه همچنین موکول محاکمه تا 31 ماه اوت به Pulatov وکلا یک فرصت برای دیدار با او.

وکلای او می گویند که آنها شده اند قادر به سفر به روسیه که در آن Pulatov ساکن به دلیل محدودیت باعث coronavirus بیماری همه گیر.

با گزارش توسط خبرگزاری رویترز و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de