دادگاه: خانه حق مولر پروب هیئت منصفه شهادت

واشنگتن (AP) — وزارت دادگستری باید به کنگره راز هیئت منصفه شهادت از مشاور ویژه رابرت مولر روسیه تحقیقات فدرال دادگاه تجدید نظر حکم سه شنبه — به خانه یک پیروزی در یک جدایی-از-قدرت برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سه قاضی پنل گفت: در یک 2-1 نظر است که آمریکا برخوردار بودند به این مواد به عنوان بخشی از خود را در حال انجام تحقیقات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام. حکم فلسطين دادگاه بدوی نظر از سال گذشته است.

در نظر قاضی جودیت راجرز نوشت که به دلیل مولر “را متوقف کوتاه” برای رسیدن به نتیجه گیری در مورد تهمت را انجام برای جلوگیری از پله در خانه استیضاح قدرت ” کمیته ایجاد کرده است که آن را نمی ‘نسبتا و پشتکار’ را یک تصمیم نهایی در مورد رفتار توضیح داده شده در هر دو جلد از مولر گزارش ‘بدون هیئت منصفه مواد اشاره شده’ آن.”

حکم نرم ضربه از دست دادن خانه تحمل دو هفته پیش هنگامی که قضات در همان دادگاه گفت که آنها نمی خواهد نیروی سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn به شهادت قبل از کنگره است. تقسیم تصمیمات ترک نه دولت و نه کنگره با روشن دست بالا را در خود اینتر-شعبه اختلاف است.

حتی پس از عملی تاثیر تصمیم نامشخص است.

هر چند وکلا برای دموکرات ها گفت: “هیئت منصفه مواد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقالات اضافی از استیضاح در برابر تهمت سنا استیضاح محاکمه بیش از رئيس جمهور در تعامل با اوکراین به پایان رسید هفته پیش در تبرئه.

این مورد یکی از چندین اختلافات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره است که دادگاه باید دست و پنجه نرم در ماه های اخیر.

دو طرف بوده است به طور مشابه در تقابل در این سوال که آیا McGahn می تواند مجبور به اداي شهادت در مورد تهمت رفتار در روسیه بررسی است. دادگاه تجدید نظر حکم اخیر 2-1 تصمیم گیری است که قضات تا به حال هیچ نقشی در آن اختلاف و اخراج مورد.

هیئت منصفه شهادت است که به طور معمول درمان به عنوان راز در بخشی به حفاظت از حریم خصوصی افرادی که متهم هستند و یا در نظر گرفته شده محیطی برای تحقیقات جنایی. اما چند استثنا اجازه می دهد مواد به بیش از تبدیل از جمله آن است که اگر در ارتباط با یک پرونده قضایی اقدام.

خانه استدلال کرد که استیضاح درخواست ملاقات کرد که تعریف و در آن به دنبال نسخه از شهادت اشاره شده در Mueller را در 448 صفحه گزارش در انتخابات روسیه دخالت و بالقوه از انسداد مغلوب ساختن پیشی جستن. ایالات متحده منطقه قاضی بریل هاول طرفه با خانه در ماه اکتبر گذشته در سفارش است که این مواد تبدیل شود بیش از.

وزارت دادگستری درخواست کرد که تصمیم با وکلا استدلال می کند که مواد به دنبال خانه به حال هیچ ارتباطی به استیضاح پرس و جو و این خانه در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد بررسی است.

چندین شاهد به نظر می رسد قبل از مولر را هیئت منصفه از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort.

____

آسوشیتد پرس نویسنده علامت شرمن در واشنگتن کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im