سن دیگو (AP) — 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر پانل رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه به حالت تعلیق در دستور آن صادر شده پیش از آن در روز برای جلوگیری مرکزی ستون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست نیاز به پناهجویان به صبر در مکزیک در حالی که پرونده های آنها باد را از طریق دادگاه های ایالات متحده.

سه قاضی پنل گفت: دولت به فایل نوشته شده و استدلال تا پایان روز شنبه و برای شاکیان برای پاسخ تا پایان روز سه شنبه.

وزارت دادگستری گفت: حداقل 25,000 پناهجویان موضوع به سیاست در حال حاضر در حال انتظار در مکزیک و بیان “عظیم و جبران ناپذیر ملی-امنیت عمومی-ایمنی و نگرانی است.”

وکلای دولت گفت: وکلای مهاجرت را آغاز کرده بود و خواستار آن است که پناهجویان اجازه داده می شود در ایالات متحده با یک اصرار دارد که 1000 نفر مجاز به ورود در یک مکان.

“دادگاه بازگشت از این دستور باعث می شود که ایالات متحده و دولت قابل توجه و مضرات جبران ناپذیر به مرز امنیت عمومی ایمنی و بهداشت عمومی و روابط دیپلماتیک” وزارت دادگستری وکلای نوشت.

گمرک و حفاظت مرزی در حال حاضر شروع به متوقف کردن پردازش مردم تحت سیاست.

ACLU وکیل جودی Rabinovitz به نام تعلیق جمعه را سفارش “موقت گام.”

“ما را به ادامه کار به طور دائم در پایان این آنقدر بی رحمانه سیاست” او گفت:.

دولت شکست در اوایل روز شنبه از سه قاضی پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر ممکن است به طور موقت اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده که همواره طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن در مهاجرت و مرز سیاست های امنیتی. چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی گفت: او مشغول به کار بود با وزارت دادگستری به “سرعت تجدید نظر در این تصمیم غیر قابل توضیح.”

این “باقی می ماند در مکزیک” سیاست شناخته شده رسما به عنوان “مهاجر حفاظت پروتکل” در زمان اثر در ژانویه 2019 در سن دیگو و به تدریج در سراسر مرز جنوبی. حدود 60000 مردم فرستاده شده اند به صبر برای جلسات و مقامات بر این باورند که یک دلیل بزرگ چرا غیر قانونی از مرز عبور کرد حدود 80 درصد از 13 سال به بالا است.

کریستوفر لاندو سفیر ایالات متحده به مکزیک گفت: در یک دادگاه پرونده که توقف سیاست ایجاد “قابل توجهی خطر فوری هرج و مرج در مرز.”

سفیر گفت: سیاست مهم است به بازداری “کنترل نشده از کشور سوم مهاجران از طریق مکزیک به ایالات متحده” و توقف آن را تشویق بیشتر پناه جویان می آیند و “معدوم کردن پیشرفت های قابل توجهی که هر دو کشور ساخته شده اند بیش از سال گذشته است.”

در واکنش به تصمیم مسدود کردن سیاست بود سویفت در میان وکلای مهاجرت و طرفداران که ماه را صرف مبارزه با دولت بیش از یک برنامه آنها را به عنوان یک فاجعه انسانی معرض صدها نفر از مهاجران به خشونت و آدم ربایی و اخاذی در خطرناک مکزیکی, شهرهای مرزی. صدها نفر بیشتر شده است زندگی در کثیف encampments فقط در سراسر مرز به عنوان آنها منتظر بعدی خود را در دادگاه تاریخ است.

طرفداران برنامه ریزی شده به مهاجران بلافاصله عبور از مرز و در حال حاضر تصمیم دادگاه به مقامات جمعه با گروه حقوق بشر دست اول-ارائه یک کپی به ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها در یک پل اتصال لاردو, تگزاس و نوئوو لاردو, مکزیک. وکلا امیدوار بودند برای گرفتن مشتریان خود را قبل از مهاجرت به ایالات متحده قضات دادگاه.

تصمیم قطع برخی موارد دادگاه. قاضی مهاجرت فیلیپ قانون در سن دیگو با تاخیر یک جلسه نهایی در هندوراس مرد پرونده پناهندگی به مارس 17 بعد از دولت وکیل نمی تواند پاسخ سوالات خود را در مورد این اثر حاکم است که به طور موقت توقف این سیاست در طول چالش های قانونی. دولت وکیل گفت: او پرسید: استاد راهنما چگونه به آدرس حاکم است و او نمی دانم چه باید بکنید یا نه.

در ال پاسو یک مدیر آمد به یک قاضی حکم به عنوان او شنیده صورت آمریکای مرکزی و شریک زندگی خود را. زن و شوهر گریه زمانی که آنها متوجه شدند آنها می تواند به ایالات متحده آمریکا با محدودیت. زن و شوهر و دو فرزند جوان خود را خواهد شد را به دولت بازداشت به صبر و آنها را نمی خواهد به بازگشت به سیوداد خوارز, مکزیک.

“آیا شما را در درک که؟” هربرت خواسته از طریق یک مترجم. “وجود دارد یک تغییر مهم در قانون در وسط شهادت خود را.”

وزارت دادگستری به شدت به انتقاد از حاکم گفت: “نه تنها نادیده قانون اساسی اختیارات کنگره و دولت برای یک سیاست در اثر بیش از یک سال و بلکه گسترش امداد فراتر از احزاب قبل از دادگاه.” گرگ اقدام وزیر امنیت داخلی به نام تصمیم “قبر و بی پروا.”

قاضی ویلیام فلچر نوشتن اکثریت طرفه با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه های حمایت که استدلال سیاست بین المللی را نقض تعهدات در برابر مردم ارسال به یک کشور که در آن آنها به احتمال زیاد مورد آزار و اذیت و شکنجه بر اساس نژاد و مذهب و قومیت و اعتقادات سیاسی و یا عضویت در یک گروه اجتماعی خاص.

فلچر توافق دولت مجموعه نوار بیش از حد بالا برای پناهندگی پناهجویان برای متقاعد کردن ماموران که آنها باید معاف از سیاست را ارائه نمی دهد به اندازه کافی زمان برای آنها را به آماده شدن برای مصاحبه و یا مشورت با وکلا. قضات گفت: دولت نیز اشتباه با نیاز پناه جویان به بیان ترس از بازگشت به مکزیک در نظر گرفته شود برای معافیت به جای درخواست از آنها unprompted.

فلچر نقل در طول پناهندگی پناهجویان که گزارش در حال حمله و قربانی در مکزیک گفت این بود که “به اندازه کافی — و در واقع به مراتب بیشتر از کافی” برای تضعیف دولت استدلال است.

فلچر ملحق شد توسط قاضی ریچارد Paez بودند که هر دو منصوب به نیمکت توسط رئیس جمهور بیل کلینتون. قاضی فردیناند فرناندز منصوب از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش عقیده داشت.

“دادگاه با زور و اجبار را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا که می تواند رشته های پناهندگی پناهجویان در مکزیک و آنان را در معرض خطر جدی”Rabinovitz این ACLU وکیل گفت. “این زمان را برای دولت به دنبال قانون و جلوگیری از قرار دادن پناهندگی پناهجویان در راه آسیب است.”

Rabinovitz گفت: وزارت دادگستری مقامات مطلع ACLU که آنها را از دیوان عالی کشور به برقراری و سیاست است که این کشور بالاترین دادگاه می تواند گام در “خیلی زود است.” تا آن زمان او گفت: هیچ کس نمی تواند بازگشت به مکزیک تحت سیاست. معلوم بود که کسانی که در مکزیک با انتظار موارد ممکن است بازگشت به آمریکا اما ممکن است زمانی که آنها عبور خود را برای جلسات بعدی.

دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو نیز تصمیم به نگه داشتن یکی دیگر از عمده تهمت سیاست در نگه داشتن, یک, که, تکذیب پناهندگی به هر کسی که وارد ایالات متحده آمریکا به طور غیر قانونی از مکزیک است.

دیوان عالی کشور, اما اجازه داده است تهمت به منحرف کردن وزارت دفاع پول به مرز دیوار ساخت و ساز حمایت قوانین رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از منافع دولت و تایید ممنوعیت سفر موثر بر چند با اکثریت مسلمان کشور.

نماز و تاثیر آن را نیز حداقل تا حدی با یکدیگر با سیاست های دیگر معرفی شده در پاسخ به موج بی سابقه ای از پناهندگی به دنبال خانواده ها به اوج خود رسید که در سال گذشته بسیاری از آنها از گواتمالا, هندوراس و السالوادور.

در ماه نوامبر دولت شروع به فرستادن پناه جویان از هندوراس و السالوادور به گواتمالا انکار آنها فرصت به دنبال پناه در ایالات متحده و در عوض آنها را دعوت به اعمال در نزاع زده مرکزی آمریکا ملت است. موافقت نامه های مشابه با هندوراس و السالوادور به اثر را به زودی.

یکی دیگر از سیاست منجر مکزیک و مرکزی آمریکایی که شکست یک غربالگری اولیه به سرعت در حال تبعید و بدون ترک ایستگاه های گشت مرزی. غربالگری مصاحبه طراحی شده است را در یک روز و هر گونه تجدید نظر به یک قاضی مهاجرت در عرض 10 روز. پناهندگی پناهجویان داده می شود تا 90 دقیقه برای تماس با یک وکیل.

دیگر اندازه گیری با پیامدهای گسترده تکذیب پناهندگی به هر کسی که می گذرد از طریق کشور دیگری در راه به مرز ایالات متحده و مکزیک بدون به دنبال حفاظت وجود دارد ، آن زمان اثر در ماه سپتامبر و به چالش کشیده شده در یک پرونده جداگانه.

حامیان “باقی می ماند در مکزیک” سیاست توجه داشته باشید آن است مانع از پناه جویان از منتشر شده در ایالات متحده با اعلامیه به نظر می رسد در دادگاه که در نظر آنها یک انگیزه بزرگ برای مردم آمده است.

مکزیکی ها و کودکان بی سرپرست معاف هستند.

پناهندگی اعطا شده است در کمتر از 1 ٪ از حدود 35,000 باقی می ماند در مکزیک مواردی که تصمیم گرفته شده اند. تنها 5 درصد توسط وکلای بسیاری از آنها تمایلی به بازدید از مشتریان در مکزیک است.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که قاضی فردیناند فرناندز منصوب شد توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و نه رئیس جمهور رونالد ریگان بود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im