شمارش مرده: چگونه کشورهای شمارش تلفات از COVID-19?

ایالات متحده و روسیه باید از این دو بیشترین تعداد تجمعی تایید coronavirus موارد در جهان است.

از 20 مه در ایالات متحده نیز دارای بالاترین رسمی مرگ و میر.

روسیه اما در رتبه 19 برای آن گزارش شده تعدادی از coronavirus مرگ و میرو آمار خود را به طور فزاینده ای تحت بررسی از کارشناسان که چیزی مشکوک نیست کاملا حق با مسکو را روش.

ایالات متحده overcounting آن coronavirus مرگ است ؟ روسیه است undercounting?

بسیاری از کشورها در سراسر جهان و سعی کنید به رعایت دستورالعمل های تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای طبقه بندی coronavirus مرگ و میر: “یک مرگ به علت COVID-19 ممکن است نسبت به یک بیماری (مثلا سرطان) و باید شمارش مستقل از شرایط موجود است که مظنون به تحریک شدید دوره از COVID-19.”

به عبارت دیگر اگر یک فرد دارای بیماری قلبی و سپس بدست coronavirus و بعد از آن می میرد باید آن را طبقه بندی شده به عنوان یک coronavirus مرگ است. همان دیابت و یا بیماری های تنفسی مانند ذات الریه.

“هنگام مطالعه همه گیر شما باید تعداد به عنوان آنجا که ممکن است و سپس شما می توانید طبقه بندی موارد در غیر این صورت بعد از آن” گفت: Steven Van Gucht یک virologist در بلژیک اصلی بهداشت عمومی موسسه Sciensano.

کارشناسان می گویند وجود دارد ترکیبی از تعاریف چرا coronavirus مرگ و میر آمار متفاوت است برخی از تابع دیرینه و سازمانی و شیوه و سنت در داخل کشور برخی به طور بالقوه یک تابع سیاست است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده موسسه که پایگاه داده بر روی عفونت در نظر گرفته شده است یکی از معتبر ترین تفاوت در میزان مرگ و میر اعداد را می توان ناشی از چیزهایی مانند تعداد آزمایشات انجام شده در یک جمعیت: بیشتر تست وجود دارد این است که بیشتر افراد مبتلا به موارد خفیف تر شناسایی می شوند و سپس این کاهش نسبت از موارد به مرگ و میر.

همچنین مسن یا مریض تر از یک جمعیت است که میزان مرگ و میر بالاتر به احتمال زیاد هستند. و هر کشور بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم عامل است: تعداد و کیفیت بیمارستان ها و پزشکان برای مثال تاثیر می گذارد که چگونه آلوده بیماران درمان می شوند و اینکه آیا آنها بهبود می یابند.

A gravedigger wearing a protective suit stands by a grave during the burial of a COVID-19 victim on the outskirts of Moscow on May 15.


یک قبرکن با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ می ایستد با یک قبر در هنگام دفن یک COVID-19 قربانی در حومه مسکو در آوریل 15.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری — رهبری سازمان دولتی برای سلامتی و بیماری در پاسخ — می گوید آمار خود را بر روی شماره های وارد شده به ملی آمار حیاتی سیستم از تمام 50 ایالت آمریکا.

در میان آمار’ کاستی ها زمان تاخیر: چند هفته می تواند قبل از سپری شدن یک COVID-19 مرگ پردازش خواهد شد و کدگذاری جدول و پس از آن بود منعکس شده در چهره های ملی.

تماس با آن COVID-19

در روسیه وجود دارد بیشتر مسئله اساسی با نصب شواهدی وجود دارد که مرگ و میر بسیاری از افراد آلوده به ویروس coronavirus شده اند نسبت به بیماری های دیگر و یا شرایط.

یلنا Malinnikova وزارت بهداشت در ارشد از بیماری های عفونی استدلال در مارس 4 که پایین مرگ و میر با توجه به تست و تشخیص سریع.

روسیه همواره ستایش شده برای آن گسترده ملی تست برنامه با بیش از 7.5 میلیون نفر آزمون انجام شده است.

اما روسیه آمار رسمی در حال حاضر تحت بررسی جلب توجه بیشتر در اوایل این ماه زمانی که رسانه های خبری از جمله مسکو تایمز, نیویورک تایمز و فایننشال تایمز بررسی اولیه مرگ و میر نرخ مسکو برای مارس و کشف آنها به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط است. که باعث شد عصبانی فسخ از وزارت امور خارجه.

روسیه که نماینده نیز عنوان شک و تردید در مورد این کشور برگه.

Gravediggers wearing personal protective equipment carry a coffin while burying a COVID-19 victim near St. Petersburg on May 6.


Gravediggers پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی حمل تابوت در حالی که دفن COVID-19 قربانی در نزدیکی سن پترزبورگ در مارس 6.

میخائیل تام استادیار دانشگاه دولتی مسکو و مسکو در مدرسه عالی اقتصاد گفت: RFE/RL را سرویس که وجود دارد دو برابر اختلاف در چنین مرگ و میر در برخی از مناطق روسیه به عنوان سازمان های محلی شمارش و گزارش آمار.

در مسکو, تام, اشاره, شهرستان, وزارت بهداشت گفت که بیش از 60 درصد از بیماران مبتلا به کروناویروس شامل نمی شد در آمار مرگ. Coronavirus در نظر گرفته شد تنها یک “کاتالیزور” برای توسعه بیماری های دیگر.

که آیا عمدی تصمیم سیاسی — شاید برای به حداقل رساندن درک است که روسیه رنج می برند به طور نامتناسبی — یک سوال باز است.

“ما می توانیم می گویند که عوامل متعددی وجود دارند” در روسیه غیر منتظره ای کم مرگ و میر تام گفت: “اما تنها یکی از آنها که مقامات مسکو آشکارا نوشت: در مورد ما اجازه می دهد برای ارزیابی چگونه بزرگ کتمان حقیقت [آن] است.”

نرخ مرگ و میر, مرگ, شمارش

کشورهای دیگر که به طور کلی coronavirus شماره آمده اند به سوال شامل ایران که به تازگی به عنوان اوایل ماه آوریل یکی از کشورهای پیشرو برای تایید. ماه گذشته این کشور را متوقف انتشارات استانی آمار و ارقام حتی به عنوان مقامات اشاره کرد: “یک روند صعودی و یا آغاز یک قله” در هشت منطقه.

از 20 مه در این کشور گزارش شده بود 7,119 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده که متکی بر گزارش از کشورها دولتها برای آن آمار و ارقام.

در flipside هستند کشورهایی مانند بلژیک که تنها هفتم در رتبه بندی از مرگ و میر با 9,108 اما در عوض دارای بالاترین نرخ مرگ و میر: 79.50 در هر 100 ، 000 نفر است.

با مقایسه این نرخ در ایالات متحده است که حدود یک سوم این که: 27.61. روسیه است 1.88 در هر 100 ، 000 نفر است.

یک بلژیکی سخنگوی دولت ایو ون Laethem در اوایل این ماه سعی در برطرف کردن برداشت که کشور فوق العاده ویران شده توسط این بیماری است. دلیل آن این است که مقامات آهنگ بیش از حد “مرگ” برای این دوره که coronavirus شده در کشور است.

A mortuary worker wears protective gear during the coronavirus pandemic in Brussels in April.


یک سردخانه کارگر می پوشد دنده محافظ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در بروکسل در ماه آوریل است.

که رقم تعداد مرگ و میر بیش از آنچه که در غیر این صورت انتظار می رود برای همان دوره بر اساس آمار گذشته – شبیه به آنچه که خبرنگاران یافت مسکو در ماه آوریل است.

“راه ما از شمارش چیزهایی است که بیشتر از نظر علمی درست و صادقانه” ون Laethem بیان شد که در آوریل 15.

بلژیک virologist ون Gucht گفت که به دلیل کروناویروس که باعث COVID-19 آنقدر جدید که از آن پدید آمده بسیاری از کشورها نمی دانند که چگونه بهترین برای پاسخ و یا چگونه به طبقه بندی و شمارش مرگ و میر. که به عنوان تغییر اطلاعات بیشتر و داده های تولید شده.

“این کمی احمقانه است که کشورهای نگران تصویر خود را به دلیل یک ویروس آن را هیچ کس تقصیر این نیروی طبیعت شما سعی می کنید برای مقابله با آن” ون Gucht گفت: RFE/RL. “آن را تبدیل به بیش از حد از یک رقابت بین کشورها در مورد تصویر خود را.”

“این یک بیت از یک مسئله سیاسی, از آنجا که ما به عنوان دانشمندان در سلامت ما مهم نیست اگر یک کشور به نظر می رسد بهتر یا بدتر از دیگر کشورهای” او گفت:. “ما فقط مقدار می خواهید داده ها تا آنجا که ممکن است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است

ویروس سیاست ؟

و پس از آن کشورهایی هستند که آمار فراتر از محتمل: ترکمنستان به این روز گزارش نشده هر coronavirus موارد و در همه حال با وجود اینکه احاطه شده توسط کشورهایی که اند.

سازمان بهداشت جهانی خود را تحت انتقاد شدید از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و از دولت های دیگر. بسیار از انتقاد متمرکز در سازمان را تعامل با چین که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده در ماه های نوامبر و دسامبر و در درک که آن را به ارائه پوشش سیاسی برای دولتهای خودکامه.

آن نمایندگان محلی را نیز زیر آتش برای مثال در تاجیکستان که در آن مقامات اصرار وجود دارد هیچ مورد برای هفتهیک موقعیت از تایید توسط چه کسی نماینده وجود دارد و رئیس جمهور خود را مسخره از هشدارهای کارشناسان بین المللی به منظور اجتماعی-محدودیت فاصله و یا سایر اقدامات با هدف محدود کردن هر گونه گسترش این بیماری است.

در مارس 30, اما, مقامات تاجیک اعلام کرد این کشور در موارد; به عنوان از آوریل 19 وجود دارد نزدیک به 2000 مورد تأیید و 41 مرگ و میر.

جیمز Aldworth سخنگوی که در دفتر مرکزی جهانی در ژنو گفت: RFE/RL که تنوع در داده است تا حدی توضیح تفاوت در گزارش روش و تست استراتژی از یک کشور به کشور دیگر.

“از این رو غیر معمول نیست برای دیدن داده ها در شدت متفاوت از یک منطقه به دیگری به عنوان زمینه محلی نقش مهمی در گسترش و مقیاس عفونت از بیماری,” او گفت: RFE/RL در پست الکترونیکی.

“بسیاری از کشورها در واقع تلاش برای تصرف مرگ و میر است که اتفاق می افتد با توجه به COVID-19” او گفت:.

Aldworth نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه است که در برخی از موارد ارائه پوشش سیاسی برای دولتهای خودکامه در مورد پوشش رسانه ای منفی در coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de