در یک دور گوشه ای از شرق اروپا نهفته است جنگ زده قلمرو تقریبا به اندازه کشور بلژیک و اشغال حدود 4 میلیون نفر که در آن coronavirus موارد نیست حال شمارش در برگه جهانی و در عین حال کارشناسان بهداشت هشدار دادن به وضعیت بد وجود دارد و به احتمال زیاد به رشد بدتر است.

خاک در شرق اوکراین در دونتسک و لوهانسک است که به دو قسمت تقسیم شده است که مسکو و روسیه در حمایت از نیروهایی که آنها را نگه دارید تماس ندارند. اما نه به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی کمک به این منطقه وضعیت فعلی به عنوان یک coronavirus سیاه چاله است.

تعداد coronavirus عفونت به سرعت در حال افزایش است وجود دارد هیچ شخصی محافظ تجهیزات خریداری شده در هر نقطه وجود دارد و کمبود قادر به پزشکان با توجه به محلی, پرستار صحبت کرد که به RFE/RL خواست نامش فاش نشود.

نیز وجود دارد یک تعداد بسیار محدودی از آزمون برای coronavirus و هیچ هواکش برای بیمارانی که نیاز به کمک با تنفس خود را با توجه به COVID-19 مرگبار بیماری ناشی از این ویروس به پرستار گفت:.

بسیاری از ساکنان در حال گرفتن این بیماری همه گیر به طور جدی و از آنجا که مقامات محلی اجازه داده اند بسیاری از کسب و کار باقی می ماند باز در خیابان ها هنوز شلوغ با مردم — یک نگاه عجیب و غریب در زمانی که بسیاری از جهان است که تمرین های اجتماعی فاصله.

هیچ شناخت

محلی طلبان حمایت با پول و اسلحه و سربازان از مسکو مبارزه کرده اند یک درگیری مسلحانه در برابر اوکراین از آوریل 2014 که به کشته شدن بیش از 13,200 مردم است. و با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس مبارزه با شدت گرفتن..

چرا که کیف می کند کنترل جدایی طلبان-برگزار سرزمین و هیچ عضو سازمان ملل متحد از جمله روسیه در نظر آنها مستقل متحده آنها را شامل می شوند نیست در جهانی coronavirus برگه جمله کسانی که توسط سازمان بهداشت جهانی و دانشگاه جانز هاپکینز.

Coronavirus رسما آهسته وارد جدایی طلب شدند. این نیروها در کنترل ادعا صفر موارد در مارس اگر چه مقامات اوکراین در کی یف پیشنهاد یک چشم انداز مثبت در پنومونی موارد وجود دارد به احتمال زیاد به معنای coronavirus موارد قرار بود تشخیص داده نشده در این سرزمین و تایید آنهایی که برای اولین بار تنها در اوایل ماه آوریل.

اما در حال حاضر است که ورود به آن اذعان کرد و نگرانی است که ویروس کشنده می تواند ویران در یک منطقه محزون می خوانی آمادگی برای رسیدگی به چنین دولتی و بحران بهداشتی در حال مطرح شده است.

ویران شده توسط شش سال از درگیری های مسلحانه و به چالش با یک بیمار سیستم مراقبت های بهداشتی و قابل ملاحظه جمعيت سالمندان این جدایی طلب برگزار مناطق می تواند به صورت یک فلج COVID-19 شیوع با توجه به محلی کارشناسان بهداشت و بشردوستانه بین المللی قرار گرفتند.

همانطور که در آوریل 17, روسیه در حمایت از جدایی طلبان در دونتسک گزارش شده بود 32 نفر از coronavirus و همتایان خود در لوهانسک تایید کرده بود 21 عفونت.

“وجود دارد وحشت” در میان کارگران پزشکی پرستار گفت:.

پزشکی کارگر و همچنین چند تن دیگر از ساکنان دونتسک, لوهانسک و شهرهای اطراف آن صحبت به RFE/RL خواست نامش فاش نشود از ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط بالفعل مقامات که به نمایش گذاشته اند یک میل شدید برای خشونت علیه کسانی که انتقاد از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان زندانی و حتی شکنجه.

کیف عدم کنترل بر سرزمین همراه با نیروهای جدایی طلب’ hesitance اجازه می دهد تا سازمان های بین المللی دسترسی به این مناطق را اشغال آنها همچنین می تواند به این معنی است که آنها کمی دریافت کمک از خارج.

با روسیه و حمایت از جدایی طلبان محرومیت اکثر سازمان های بشردوستانه به مناطق “وجود دارد تیز جدید محدودیت در دسترس بودن لوازم” راشل Denber معاون اروپا و آسیای مرکزی سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW) گفت: RFE/RL توسط تلفن از مسکو.

به دنبال کمک از مسکو همچنین ممکن است نمی شود یک گزینه با کرملین در مواجهه با آن خود را تعمیق بحران بهداشتی در آن مرزهای رسمی.

دولت اوکراین تا به طور موثر در قطع تمام روابط خود را با روسیه و حمایت از جدایی طلبان که کنترل مناطق معنی که این نوع کمک با تجهیزات پزشکی ارائه شده به سایر نقاط کشور بعید است که اختصاص داده شده به تجزیه طلبان برگزار سرزمین.

وزارت امور خارجه اوکراین در 15 آوریل به نام روز روسیه “به عنوان یک اشغالگر کشور برای اطمینان از حفاظت از زندگی و سلامت مردم را به طور موقت به سرزمین های اشغالی از اوکراین در زمینه COVID-19 بیماری همه گیر.”

“ما نمی توانیم به Shut Down’

با توجه به پرستار “حمل و نقل, شرکت های بزرگ, مواد غذایی, موسسات مراکز خرید و سوپر مارکت ها و دیگر کسب و کار هنوز هم” در دونتسک و شهرهای اطراف آن.

مدارس متوسطه و دانشگاه ها باید درهای خود را بسته و برای مدت نامعلوم از زمان و انجام می دهند فاصله یادگیری آنلاین “اما کودک هنوز باز است,” او گفت:.

یک کارآفرین از دونتسک گفت: بسیاری از مردم “به نظر نمی رسد به ترس” از ابتلا به کروناویروس و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اجازه دهید به تنهایی خود منزوی در خانه مانند مردم در بسیاری از نقاط جهان.

پرسید: اگر مردم ماسک در خیابان وجود دارد یک زن از ماکیئیفکا یک دونتسک و حومه گفت: آنها نمی خواهند به خجالت.” زن گفت که زمانی که زن دیگری به تازگی کشف شده توسط یک گروه از رهگذران با پوشیدن ماسک در خیابان “آنها خندید ،

یک زن در لوهانسک گفت: RFE/RL وجود دارد که وضعیت بسیار مشابه است. او گفت: ماسک ها فرسوده “تنها در بيمارستان” و توسط چند کارگر در سوپر مارکت محلی.

او اعتراف کرد که چنین منابع سخت هستند اگر نه غیر ممکن است به آمده است. او گفت: برخی از آشنایان خود را آغاز کرده اند که ساخت خود دنده محافظ از جمله پارچه ماسک.

در محل ضد عفونی کننده دست که آن هم در تامین کوتاه مدت او گفت: آنها در حال ساخت خود را با دستور العمل های آنلاین در بر داشت و یا در خانه با استفاده از الکل به عنوان شناخته شده samogon یا ارزان قیمت ودکا به douse دست خود را.

Despite the threat of the coronavirus, it's mostly business as usual in the separatist-held city of Donetsk.


با وجود تهدید از coronavirus آن عمدتا کسب و کار به طور معمول در تجزیه طلب برگزار شد شهر دونتسک.

برخی از مردم فکر می کنم که عملا مقامات “عدم نمایش درست اطلاعات در مورد [تعداد] افراد بیمار” و به طور کلی سلامت دامنه بحران یک زن از دونتسک گفت: از طریق تلفن.

“شما را در درک که همه چیز در جمهوری کفن در پنهان کاری در بهترین سنت از اتحاد جماهیر شوروی بنابراین شما نمی دانید که آنچه که واقعا اتفاق می افتد,” او گفت:.

برای Denber از HRW شفافیت و دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس و چگونه برای جلوگیری از گسترش آن یکی از بزرگترین نگرانی ها در منطقه است.

“اطلاعات دقیق است که احتمالا یکی از مهم ترین ابزار در مبارزه با گسترش coronavirus,” او گفت:. “هنگامی که وجود دارد مربوط به پخش و دریافت اطلاعات دقیق که تنها رفتن به مخاطره افتادن سلامت عمومی است.”

دلیل عدم شفافیت به نظر می رسد که روسیه و حمایت از جدایی طلبان در دونتسک و لوهانسک مشاهده خاموش شدن خود و در حال حاضر تلاش اقتصادهای بدتر از همه گیر خود و آنها نمی خواهند به علت ترس و وحشت.

“من کاملا صادق است. به دلایل مختلف از جمله اقتصادی آنهایی که ما نمی توانیم به تعطیل کردن کسب و کار و یا اعلام یک دوره کاری ندارد به خصوص که تکرار می کنم در حال حاضر ما هیچ کس درد و رنج از COVID-19,” دنیس Pushilin کرملین تایید رئیس دونتسک جدایی طلبان گفته ساکنان در آدرس ویدیو در اواخر ماه مارس قبل از او و او تایید کرد این منطقه برای اولین بار coronavirus موارد است.

شده اند وجود دارد برخی از اقدامات در محل قرار داده برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

رهبران جدایی طلب در دونتسک دستور داده اند که مردم بیش از سن 65 به خود منزوی در خانه اجازه می دهد آنها را برای رفتن به خارج تنها برای خرید مواد غذایی و یا به راه رفتن یک حیوان خانگی — و حتی پس از آن آنها مجاز به سرمایه گذاری فقط 100 متر دور.

آنها نیز محدود اجتماعات به کمتر از 50 نفر و پیشنهاد داوطلبانه خود انزوا برای بقیه جمعیت از برخی 4 میلیون نفر در این دو جدایی طلب مناطق همراه است.

A Ukrainian border guard checks the temperature of a woman waiting to enter Ukraine from territory controlled by Russia-backed separatists in the Donetsk region.


یک مرز اوکراین گارد کنترل دما از یک زن انتظار برای ورود به اوکراین از قلمرو کنترل شده توسط روسیه و حمایت از جدایی طلبان در منطقه دونتسک.

جدایی طلبان در Luhank و Donestk مناطق نیز دستور داد که مرزهای غیر رسمی با بقیه اوکراین و در مرز با روسیه بسته شود و حتی خاموش کردن منطقه ای مرزی بین خود برای متوقف کردن این جریان از مردم و در اثر ویروس.

در تجزیه طلب برگزار شد بخشی از منطقه لوهانسک شهرستانها از پرومیسک, آنتراتسیت و کراسنی لوچ شده اند به طور کامل بسته کردن بیش از ترس است که بی توجه به افراد آلوده آمده بود در تماس با بسیاری از دیگران قبل از نشان دادن علائم ویروس.

ممکن است ‘شیوع قابل توجهی در مقیاس’

این اقدامات ممکن است به اندازه کافی.

در میان گروه های بین المللی صدایی زنگ است که دفتر سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) که نوشت و در آن بشردوستانه طرح پاسخ برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه مارس که خطر سریع انتقال محلی در دونتسک و لوهانسک بالا است و مناطق “ممکن است به صورت یک COVID-19 شیوع قابل توجهی در مقیاس.”

آن ذکر شده نسبت به سالمندان ساکن در جدایی طلب برگزار مناطق که به طور ویژه در معرض خطر این بیماری و حساب برای حدود 36 درصد از کل جمعیت و خراب شدن سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان یک نتیجه از ادامه درگیری های مسلحانه.

A member of the medical staff sprays disinfectant inside an ambulance at the Vishnevskiy hospital in Donetsk.


عضو کادر پزشکی اسپری ضد عفونی کننده داخل یک آمبولانس در Vishnevskiy بیمارستان در دونتسک.

سلامت-مراقبت از سیستم ها در دو کشور اعلام این OCHA گفته شده بود “عملکرد در زیر سطح مطلوب” و در تلاش بودند برای مقابله با این موجود بهداشت و درمان-مراقبت از نیازهای مردم حتی قبل از ظهور coronavirus.

“در مناطق خارج از کنترل دولت (NGCA) در سیستم مراقبت های بهداشتی را تجربه کرده وخامت شدید با توجه به تفکیک کامل پزشکی زنجیره تامین با [دولت-مناطق تحت کنترل] باعث کمبود داروهای پزشکی لوازم و تجهیزات پزشکی و به تعداد کافی از مراقبت های بهداشتی کارگران” که رسید گفت.

Denber موافقت با آن ارزیابی گفتن RFE/RL که امکانات پزشکی در جدایی طلب برگزار شد مناطق “شناخته می شود نوع parlous.”

‘جنگ یک تهدید بزرگتر’

جالب اینجاست که زندگی در یک منطقه جنگی ممکن است آمادگی برخی افراد برای بحران مانند این با توجه به کاترین کویین-قاضی یک کیف مبتنی بر تحلیلگر ارشد گروه بین المللی بحران.

“مردم وجود دارد استفاده می شود به یک درجه اجتماعی فاصله در حال حاضر و یا برخی از جنبه های اجتماعی فاصله مرتب کردن بر اساس ذاتی در این مرحله از آنجا که مردم استفاده می شود به شرایطی که آنها را مجبور به ماندن در زیرزمین برای چند روز در پایان و یا حرکات خود را محدود,” او گفت:.

اما در حالی که بسیاری از مردم در دونتسک و لوهانسک را پناهگاه در لحظاتی که جنگ شدید است قضاوت توسط تعداد زیادی از مردم و ساکنان می گویند که بسیاری از به نظر نمی رسد حاضر — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است — برای پنهان کردن از یک ویروس است.

کارآفرین از دونتسک گفت که او می داند که بسیاری از مردم وجود دارد که مصرف این بیماری همه گیر به طور جدی بر این باورند که در جریان تیراندازی جنگ همچنان تهدید بزرگتر از دو بحران.

“دشوار است برای متقاعد کردن مردم است که در اینجا چیزی است که آنها می توانید ببینید ممکن است خطرناک تر از راکت و خمپاره در حال سقوط بر روی سر ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net