کیهانی و یا تغییرات ظاهری: توییتر لرزش در روسیه آژانس فضایی

یک حرکت از طریق حساب رسمی توییتر از Roskosmos در ژوئن 3 می شد تا برخی از قابل توجه پست های قدیمی از روسیه را محترم دولت متعلق به آژانس فضایی.

جانشین اتحاد جماهیر شوروی وزارت که راه اندازی اولین مرد و زن به فضا Roskosmos تبدیل به یک نام تجاری جهانی و رهبر در ماهواره و فضایی سرنشین دار راه اندازی برای کشورها و شرکت ها در سراسر جهان است.

در عین حال برخی از نوشته های جدید آن توییتر رسیدگی @rogozin تضعیف که جهانی تصویر.

“من تغییر خواهد کرد در حال حاضر بدون فکر کردن برای یک ثانیه تمام مواضع من برای لذت از بودن در همان سنگر با مدافعان اسلاویانسک!,” خواندن یک پست از مارس 2014, با اشاره به روسیه و حمایت از جدایی طلبان جنگ در شرق اوکراین است.

روسیه این هفته تبدیل @rogozin شخصی توییتر حساب Dmitry Rogozin صریح ملی مدیر کل Roskosmos به آژانس جدید و رسمی حساب.

این @rogozin حساب نزدیک به 770,000 پیروان در مقایسه با نزدیک به 155,000 برای Roskosmos حساب کاربری @roscosmos. این شرکت گفت: تغییر ساخته شده بود به پایان افزونگی.

“ما در حال حاضر هماهنگی خدمات مطبوعات مهم ترین نشریات با مدیر کل بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در حال اجرا دو موازی حساب” ولادیمیر Ustimenko رئیس آژانس خدمات مطبوعات گفت: دولتی ریا نووستی.

Russian President Vladimir Putin meets with Rogozin at the Kremlin in August 2019.


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در دیدار با Rogozin در کرملین در ماه اوت سال 2019.

اما آن را تا قبل از حذف بسیاری از Rogozin را قدیمی, تیز و برنده پست قبل از انتصاب خود به عنوان رئیس کشور آژانس فضایی.

هنگامی که آژانس های خبری شروع به اشاره به هتک حرمت بعضی از پست ها در حال حاضر در ارتباط با Roskosmos از طریق آن @rogozin رسیدگی به این شرکت اجتماعی-رسانه ای تیم نقل مکان کرد و در کیهانی به سرعت آن را پاک کردن.

ژوئن 5, بسیاری از چشم باز کردن پست, از جمله یکی در مورد ترانشه در اسلاویانسک, حذف شد.

Reined ؟

اما تغییر ناگهانی از حساب توییتر مطرح شده است و برخی از سوالات در مورد اینکه آیا صریح ملی است که reined توسط دولت است.

توییتر رسیدگی مانور می آید دو هفته پس از ایوان Safronov سابق روزنامه نگار در دو از روسیه را محترم مقالات کسب و کار منصوب شد به عنوان یک مشاور به Rogozin در رسانه های سیاست.

همچنین روز پس از شرم آور بین المللی, لحظه ای برای Rogozin.

در مه 30, SpaceX, یک شرکت متعلق به آمریکا کارآفرین Elon Musk, راه اندازی دو فضانورد سرنشین یک موشک از فلوریدا به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS).

این اولین سرنشین دار پرتاب موشک از خاک آمریکا از سال 2011 زمانی که ایالات متحده بسته شاتل فضایی برنامه. این راه اندازی به پایان رسید Roskosmos را دهه در انحصار سرنشین دار راه اندازی شد.

SpaceX blasting off on May 31


SpaceX انفجار در مه 31

وقتی پرسیده شد که در طول یک کنفرانس مطبوعاتی پس از موفق مه 30, راه اندازی, اگر روسیه فرستاده بود هر پیام ناسا سر جیمز Bridenstine گفت که او موفق به دریافت تبریک از Rogozin.

مشک و سپس در پاسخ pithily گفت: “ترامپلاین کار” یک undisguised تطبیق در Roskosmos مدیر کل که برداشت رسانه ها تیتر.

پس از روسیه ضمیمه شبه جزیره کریمه اوکراین در آوریل 2014 و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین به ایالات متحده تحمیل یک سری از تحریم ها علیه مقامات روسیه و شرکت های دولتی از جمله Rogozin.

که باعث یک خشم Rogozin به صدای جیر جیر در مارس 2014 که ایالات متحده فضانوردان — که وابسته در آن زمان در روسیه موشک — می تواند از این پس سعی کنید با استفاده از ترامپلاین برای رسیدن به ISS است. که توییت شده است حذف به عنوان به خوبی.

Rogozin شناخته شده برای خود را ضد آمریکایی و ضد غربی شعارهای تاسیس ملی سرزمین مادری در 2000s و بعد از آن در خدمت به عنوان نماینده روسیه به ناتو است.

هنگامی که ولادیمیر پوتین بازگشت به پست رئیس جمهور برای سومین دوره در سال 2012 Rogozin نامگذاری شد, معاون نخست وزیر و با سرکشی به دفاع و صنایع فضایی.

او شنود گذاشته به سر Roskosmos در سال 2018 است. اما تصدی خود نظارت بر صنعت را دقیقا نمی قایقرانی صاف برای 56 ساله.

سال های طولانی ساخت و ساز از Vostochny Cosmodrome در روسیه و شرق دور شده بود خدشه دار با تاخیر و عظیم فساد با برخی از کارگران در مرحله یک اعتراض به عدم پرداخت.

در سال 2018 یک سوراخ کوچک کشف شده در داخل یک فضاپیما لنگر انداخت به ISS در حالی که یک موشک شکست که همان سال باعث شد ایالات متحده و روسیه خدمه به سقط جنین ماموریت خود را.

Rogozin سال گذشته نام برخی از انتقاد “اغراق آمیز” و “آشفته گریه می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de