آخرین

  • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم به نظر می رسد صبح روز یکشنبه در سی ان ان صحبت با جیک Tapper, بحث در مورد مشکل مشترک المنافع تا به حال دستیابی و اجرای گسترده تر تست و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها روز جمعه در انتقاد اخیر قانون کنترل اسلحه.
  • همچنین ظاهر شدن در سی ان ان, مریلند, رژیم صهیونیستی. لری هوگان صحبت در “وضعیت اتحادیه” نشان می دهد و توضیح داد که چالش های کسب و کارهای کوچک با داشتن مواد غذایی ناامنی و نیاز به یک افزایش سریع در تست ظرفیت.
  • یک گروه بسیج برای بازگشایی مریلند اقتصاد خارج از خانه ملت در آناپولیس در روز شنبه.
  • از صبح روز یکشنبه ویرجینیا گزارش افزایش 484 موارد مثبت آوردن دولت را در مجموع به بیش از 8500. ویرجینیا مشخص شده 19 جدید مرگ 17 نفر از این افراد بیش از 70 سال آوردن مجموع به 277.
  • مریلند گزارش 522 موارد جدید از روز شنبه آغاز آوردن این دولت در مجموع به کمتر از 13000. از آن 486 بیماران فوت کرده اند از COVID-19 افزایش 23 از جمعه.
  • در منطقه پنج نفر کشته آوردن مجموع به 96. به طور کلی 2,793 مردم باید آزمایش مثبت افزایش 127 از جمعه.

علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس با تست تریاژ مرکز در 855-363-0333 یا مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


Va. رژیم صهیونیستی. نرتهم در سی ان ان: trump’s ادعای اینکه متحده آماده برای مدیریت بیشتر ویروس تست “توهم”

سی ان ان جیک Tapper آغاز بحث خود را با ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. نرتهم با پخش تصویری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه توجیهی در روز شنبه که در آن او گفت: Northam بود “تحت محاصره است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی جمعه در مورد کشورهای مشترک المنافع را قوه مقننه وضع کنترل اسلحه اقدامات پیش از آن در سال 2020 است.

نرتهم آغاز شده توسط نداریم کسی را بزنیم در مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور شده است قادر به ارائه یک تست جامع طرح برای ایالات متحده

“در حال حاضر او را انتخاب کرده اند به تمرکز بر اعتراض و این زمان برای اعتراض. این زمان برای تفرقه. این زمان برای رهبری است که ایستادن و ارائه همدلی … آن هم برای حقیقت آن است که زمان برای آوردن مردم با هم. و این چیزی است که من انجام داده ام به عنوان فرماندار ویرجینیا” نرتهم گفت.

او اشاره کرد که ایالات متحده در حال مبارزه با یک “جنگ بیولوژیکی” بدون لوازم مورد نیاز. نرتهم تقدیر خود را همکار دولت مدیران در کار با هم به عنوان بهترین آنها می تواند بر اساس یک محیط رقابتی برای تست کیت PPE و دیگر لوازم ضروری برای مبارزه با ویروس.

تا آنجا که به ادعای اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که باید به اندازه کافی تست ظرفیت برای دریافت یک دسته در چه گسترده این ویروس است و آنها باید قادر به شروع حرکت رو به جلو به باز کردن اقتصاد فراتر از ضروری کسب و کار نرتهم تا به حال پرقدرت پاسخ.

“جیک که فقط توهم به ساخت اظهارات مانند آن. ما مبارزه شده است هر روز برای PPE و ما باید برخی از منابع در حال حاضر در آینده. ما شده ایم مبارزه برای تست.

“این یک تست ساده. ما حتی نمی باید به اندازه کافی سواب آن را باور یا نه و ما ramping که اما برای سطح ملی می گویند که ما آنچه که ما نیاز داریم و واقعا به هیچ راهنمایی به دولت است فقط غیر مسئولانه چرا که ما هنوز وجود ندارد.”

نرتهم به نام پاسخ به همه گیر از مردم عادی در ویرجینیا “باور نکردنی است.” به محض این که دولت می تواند دریافت یک دسته در بحران بهداشت و درمان گفت: او را وقف تلاش خود را به بحران مالی است.

دق الباب تحت فشار قرار دادند نرتهم به خود را به آدرس مقننه تلاش برای کنترل دسترسی تفنگ در دولت نرتهم با اشاره به این که ویرجینیا دچار برخی از مهیج ترین نمونه هایی از خشونت اسلحه در این کشور با اشاره به تیراندازی در ویرجینیا در سال 2007 و در آخر هفته روز یادبود در ساحل ویرجینیا در سال گذشته است.

“من خوشحال خواهید بود برای بحث در مورد خشونت اسلحه و آنچه ما انجام داده ایم” نرتهم گفت: منحرف گفتگو را به کروناویروس بیماری همه گیر.

“اما آن زمان برای ویرجینیا برای این کشور به گرد هم می آیند و نشانی از زندگی است که ما در حال از دست دادن هر روز و سعی کنید برای قرار دادن سلامت این بحران پشت سر ما است.”

دق الباب حرکت رو به جلو به درخواست رژیم صهیونیستی است. Northam, یک دکتر در مورد برخی از انتقاد او دریافت که به تازگی او آهسته به دولت در مراحل اولیه از شیوع ویروس.

در گفتگو نرتهم گفت: او معتقد بود او در زمان مراحل تهاجمی و در حالی که تعداد موارد و مرگ و میر در ویرجینیا به نظر می رسد کاهش به تازگی او می خواهد برای دیدن یک مطلب قابل توجهی در روند کاهش تعداد قبل از او می تواند فکر می کنم در مورد بازگشایی اقتصاد دولتی است.

هوگان: به رسمیت می شناسد “ناامیدی” هل پشت در رئیس جمهور تهمت انتقاد از فرمانداران کشور

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در گفتگو با سی ان ان جیک Tapper در صبح روز یکشنبه. در ابتدا او خواسته در مورد اینکه آیا به اعتقاد او مرحله بعدی قانون در کنگره باید آدرس متحده نگرانی های مالی در مبارزه با کروناویروس.

هوگان گفت: در حالی که فرمانداران سراسر کشور نگران داشتن پول بیشتر به کارگردانی و راه خود را از آنها نمی خواهند به ایستادگی در این راه از کمک های مالی کسب و کارهای کوچک هستند که در خطر از بین رفتن.

“من فکر نمی کنم این توافق نهایی است هنوز” هوگان گفت: Tapper, ابراز خوش بینی که در حال حاضر لایحه بودجه در کنگره هنوز هم می تواند برخی از کمک های ارائه به صورت متحده است.

دق الباب نیز خواسته هوگان در مورد “ناامیدی” بسیاری از ترکیبات مورد احساس coronavirus ناشی از بحران مالی که با snarled ترافیک که با MegaMart مواد غذایی سادگی در روز جمعه.

هوگان گفت: او در حال مبارزه با یک “twin مشکل” صرفه جویی در زندگی مردم و صرفه جویی مردم در معیشت. او گفت که او به خوبی آگاه است که افراد مضطرب به دیدن دولت در اقتصاد باز ،

“هدف من این است که سعی کنید به باز ما به عنوان به سرعت به عنوان ما می تواند احتمالا اما در یک راه امن,” هوگان گفت.

“رئیس جمهور دستورالعمل خود می گویند که شما باید 14 روز کاهش اعداد قبل از اینکه شما شروع به در نظر گرفتن فاز یکی از بازگشایی و ما افزایش تعداد هر روز در اینجا در واشنگتن-منطقه.”

معترضان را از طریق آناپولیس در شنبه پرسیدن که هوگان بازگشایی اقتصاد دولتی است.

هوگان گفت: او آن را باور نمی کند هوشمند برای رئیس جمهور به دامن زدن به اعتراضات در رسانه های اجتماعی زمانی که آن را روشن متحده آماده برای حرکت به جلو.

هوگان نیز در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موضع که تست ظرفیت افزایش یافته است به نقطه ای است که باید قادر به شروع به حرکت به “فاز یک” بازگشایی اقتصاد خود را.

در حال حاضر مریلند مدارس تعطیل هستند حداقل تا زمانی که ممکن است 15.

“من فکر می کنم این است که احتمالا مشکل شماره یک در آمریکا شده است و از ابتدای این بحران: عدم تست” هوگان گفت.

“سعی کنید به فشار به این می گویند … که به نحوی [فرمانداران] انجام نمی دهد و کار ما این است که کاملا نادرست است. هر فرماندار در امریکا شده است هل دادن و جنگ و چنگ زدن به تست های بیشتر.”

دق الباب خواسته هوگان در اختتامیه آیا او می توانست بهتر از استفاده از یک coronavirus پانل با حضور او در اوایل فوریه در مورد پتانسیل انشعابات از وقوع.

این بخشی از ملی فرمانداران ” انجمن زمستان نشست. هوگان گفت: او در سمت چپ این بحث که شامل Dr. Anthony Fauci, “بسیار نگران” است و او می دانست که شیوع ویروس می تواند یک “بحران جدی است.”

Charles County, جزئیات COVID-19 نفر در خانه های سالمندان

چارلز کانتی مریلند وزارت بهداشت گفت: شنبه وجود دارد 101 مورد شناخته شده از coronavirus در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر شهرستان از جمله در Sagepoint پرستاری و مرکز توانبخشی.

“چارلز کانتی وزارت بهداشت همچنان به همکاری نزدیک با مریلند وزارت بهداشت برای حمایت از COVID-19 آمادگی و ظرفیت پاسخ در کلیه امکانات” شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

اطلاعات اضافی درباره کروناویروس در Charles County می توانید به صورت آنلاین یا از طریق تماس 301-609-6717or 301-609-6777. مرکز تماس باز است و از ساعت 8 صبح تا 10 p. m. روزانه.


بیشتر Coronavirus اخبار


Md. معترضان تقاضا همه کسب و کار در دولت بازگشایی

معترضان سوار را از طریق خیابان های آناپولیس مریلند بعد از ظهر روز شنبه به اصرار رژیم صهیونیستی. لری هوگان به بازگشایی همه کسب و کار بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

صدها نفر از اتومبیل های شرکت کننده در این تظاهرات در نزدیکی خانه ملت به مخالفت با دولت هدایت با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus.

بیش از 1700 نفر امضا کرده اند یک درخواست برای این رویداد بود که سازمان یافته توسط گروه بازگشایی مریلند.

تظاهرات سازماندهی شده در سراسر کشور را به عقب براند در stay-at-home سفارشات.

Fardia electronics را Melissa Howell, کیر Uliano و اسکات Gelman کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de