Coronavirus به روز رسانی: قوانین بیشتر برای DC, میله, رستوران ها; هوگان بسته Md. قمار, آهنگ

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرد بعد از ظهر یکشنبه که او دستور بسته شدن تمام قمار racetracks و پخش می امکانات نامحدود به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت رسیده است 31.

“این اقدامات بی سابقه ای در وضعیت فوق العاده ای است اما آنها می تواند تفاوت در صرفه جویی در زندگی و نگه داشتن مردم در امن” رژیم صهیونیستی. لری هوگان در بیانیه ای گفت. لیست امکانات که شامل MGM ملی بندر در آکسان هیل-گلاسمانور و زندگی می کنند! کازینو و هتل در هانوفر. سفارش طول می کشد اثر در 12 صبح 16 مارس خواهد شد و تا آخرین مریلند وضعیت اضطراری حذف شده است.

مریلند اخبار می آید بر روی پاشنه از ویرجینیا گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ در شب شنبه. و بعد از ظهر یکشنبه سی اعلام کرد محدودیت در در رستوران ها و کافه ها و بیشتر.

از بعد از ظهر یکشنبه تعداد موارد تایید شده در مریلند است 31; در ویرجینیا 45; و در واشنگتن, دی سی, شماره 16.

در یک تماس پنج شنبه, ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم تایید دولت در مجموع و گفت: “این جدی است. هر کس نیاز دارد به طور جدی از این.”

نرتهم گفت که او خواهد شد به روز رسانی دوباره در روز یکشنبه در 3 p. m.

به دی سی, وزارت بهداشت در تلاش برای روشن شدن موضع یکشنبه در چه اقدامات و رستوران ها و میخانه کاباره ها و چند منظوره امکانات باید مطابق با قوانین منع تجمع جرم. اطلاع توضیح داد:

  • بیش از 250 نفر ممکن است در حال حاضر در همان زمان
  • نوار صندلی معلق است
  • ایستاده کاربران نخواهد بود در خدمت
  • فردی جداول ممکن است صندلی بیش از شش نفر
  • اشغال جداول و غرفه ها باید جدا با حداقل شش پا
  • سالن های دارای مجوز به صراحت به عنوان کاباره ها باید تعلیق عملیات و با رعایت قوانین

ویرجینیا نرتهم بود به خصوص در مورد بخشی از جنوب شرقی ویرجینیا شناخته شده به عنوان شبه جزیره است که شامل شهرستانها مانند نیوپورت اخبار همپتون و ویلیامزبرگ که در آن وجود داشته است غلظت موارد از جمله محل مرگ اول که اعلام شد شنبه.

“سلامت ویرجینیایی در جوامع ما است که ما مهم ترین اولویت در حال حاضر” نرتهم گفت. او اشاره کرد که دولت ممنوعیت حوادث که شامل 100 نفر یا بیشتر و در شبه جزیره منطقه او از مردم خواست تا برای جلوگیری از “مجامع عمومی از همه نوع, و اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک کلیسا نوار یا رستوران [در آن منطقه] من می خواهم شما را تشویق به انجام آن نیست.”

نرتهم پرسیده شد که چگونه نزدیک دولت الزامی به قرنطینه.

“این است که بسیار سیال و پویا وضعیت ما موظف قرنطینه اما ما تشویق مردم برای جلوگیری از هر گونه تجمع مردمی” فرماندار گفت. “اگر شما در حال برنامه ریزی یک رویداد با چند نفر شما باید انصراف از آن دوره است.”

همچنین صبح روز یکشنبه اسکندریه وزارت بهداشت تایید آن مورد دوم.

اسکندریه در بخش بهداشت و درمان اشاره می کند که این شهر را مورد دوم و خطر قرار گرفتن در معرض در این شهر باقی مانده است کم است.

تحت تاثیر قرار مقیم با حضور در یک کنفرانس در سی در فوریه. 25 و آمد در تماس نزدیک با کسی که بعد از تایید به COVID-19. پس از شروع به احساس ناخوشی اسکندریه اقامت خود تهدید و دریافت درمان و ارزیابی از این شهر در بخش بهداشت و درمان و Inova اسکندریه بیمارستان است و در حال حاضر به خوبی انجام می دهند در خانه.

یکی از افرادی که آزمایش مثبت در کانتی فیرفکس یک معلم در Lynbrook مدرسه ابتدایی. این اولین مورد تایید شده مربوط به کارکنان در مدارس عمومی کانتی فیرفکس.


بیشتر Coronavirus اخبار


مریلند یکشنبه اعلام کرد آن تعبیه شده است یک داشبورد که اجازه می دهد تا ساکنان به زوم در شهرستان بر سلامت آن بخش صفحه وب اختصاص داده شده به ردیابی coronavirus موارد است.

در شهرستان Howard, مریلند, وزارت بهداشت اعلام کرد اولین مورد. با این حال هنوز روشن نیست که اگر مورد شمارش شده است توسط دولت به عنوان داشبورد همچنان در 31. این احتمال وجود دارد که فرد در Howard County حرکت خواهد کرد و دولت را در مجموع به 32.

در سی شهردار موریل Bowser خود گفت: روز شنبه شده اند وجود دارد شش اضافی مورد تأیید آوردن مجموع به 16 موارد مثبت در منطقه است.

با این خبر در روز یکشنبه تعداد کل coronavirus موارد در منطقه مریلند و ویرجینیا در حال حاضر نزدیک به 100. هر سه حوزه های قضایی باید تمام اعلام متحده اضطراری.

تقریبا تمام مدارس منطقه لغو شده است به عنوان سیستم مدرسه آماده به سوئیچ به آموزش از راه دور و بسیاری از سالن های محلی باید توقیف درهای خود را.

ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: بیمار که کشته شد یک مرد در 70s از ویرجینیا شبه جزیره است که فقط در شمال نورفولک.

مقامات بهداشت گفت این بیماری از یک منبع ناشناخته. علت رسمی مرگ شد و نارسایی تنفسی به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

کنگره راب Wittman گفت: مردی بود از جیمز شهرستان شهرستان است.

“قلب من می شکند که بیمار خود و خانواده خود و تمام کسانی که تحت تاثیر قرار در سراسر جهان با این ویروس. کارکنان من و من در حال کار بسیار نزدیک با فرماندار نرتهم و کارکنان خود را به عنوان به خوبی به عنوان ویرجینیا وزارت بهداشت برای رسیدگی به این وضعیت در حال انجام,” Wittman, در بیانیه ای گفت.

کانتی فیرفکس بيشترين تعداد موارد تایید شده در ویرجینیا با 10.

در بعد از ظهر یکشنبه, موسسه ملی بهداشت قرار دادن یک اطلاع رسانی است که یک کارمند به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. کارمند نیست درگیر در مراقبت از بیمار و نه نمایشگاه هر گونه علائم در حالی که در محل کار در موسسه ملی آرتریت و اختلالات اسکلتی عضلانی و بیماری های پوستی.

همچنین شنبه شب شهردار برنارد جوان اعلام کرد که یک مرد در 60s برای اولین بار بود coronavirus مورد تایید در شهر بالتیمور. شهردار فعال شهر را مرکز عملیات اضطراری در این هفته.

در بیانیه ای جوان گفت: “من می خواهم همه ساکنان … به بقیه مطمئن است که این شهر در حال آماده شدن برای این احتمالی نتیجه برای بیش از یک ماه و ما به خوبی مناسب برای پاسخ دادن به این مورد خاص.”

آشپز Jose Andres شناخته شده برای خود بحران-پاسخ غیر انتفاعی جهان مرکزی آشپزخانه و رستوران های متعدد در اطراف سی منطقه از جمله Jaleo, ایمل, Zaytinya و دیگران گفت که او خواهد بود بسته شدن خود در رسانه های محلی “تا اطلاع ثانوی” یادآور میشود که برخی از مکانها را تبدیل به “جامعه آشپزخانه” است که آماده سازی مواد غذایی برای کسانی که قادر خوراک خود را. او همچنین توصیه کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور به نزدیک “که به عنوان دردناک است.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de