آخرین

  • سی شهردار موریل Bowser جمعه اعلام کرد که ساختمان مدرسه و مدارس بسته خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی و دانشجویان را به ادامه کلاس های مجازی از طریق مارس 29.
  • تعداد موارد تایید شده در سی مریلند و ویرجینیا افزایش 1,516 — کمترین تعداد از این هفته در میان یک افزایش در مریلند و ویرجینیا است. شده اند وجود دارد در مجموع 21,539 در سی مریلند و ویرجینیا و 742 مرگ و میر.

علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس با تست تریاژ مرکز در 855-363-0333 یا مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


DC مدارس دولتی بسته برای بقیه سال تحصیلی

سی شهردار موریل Bowser جمعه اعلام کرد که مدارس دولتی و مدارس در منطقه باقی خواهد ماند و بسته برای بقیه سال تحصیلی و کلاس های مجازی از طریق ادامه خواهد داد مارس 29 — سه هفته زودتر از مدرسه به طور منظم در سال تعیین شد به پایان رسید.

“امید ما خواهد بود به را تشکیل می دهند این هفته در آغاز سال تحصیلی آینده,” Bowser خود گفت. او افزود که در تابستان مدرسه ادامه خواهد داد و احتمالا به عنوان آموزش از راه دور — و گفت: مسئولان مدرسه ارائه می کنند بیشتر به روز رسانی در مه 15.

Bowser خود می گوید: یکی از گزینه خواهد بود برای باز کردن مدارس پیش از آن در ماه اوت به سه هفته از دست این سال است.

“اولویت ما البته در ساخت مدرسه ما تصمیم گیری است که حفاظت از سلامت و رفاه ما دانش آموزان و خانواده های ما و مربیان” Bowser خود گفت.

طولانی مدت تعطیلی مدارس — دانش آموزان و معلمان بودند به خانه فرستاد در اواسط ماه مارس — بخشی از تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“بسته شدن مدرسه ما ساختمان ها یکی از سخت ترین تصمیمات من تا به حال در طول این بیماری همه گیر” Bowser خود گفت.

Bowser خود گفت: این تغییر به آموزش از راه دور شده است و به چالش کشیدن برای منطقه و مدارس در معرض “شکاف دیجیتال” از آنجا که همه دانش آموزان و خانواده های آنها دسترسی به کامپیوتر و اینترنت خدمات.

“این بیماری همه گیر است و قرار است در یک نور افکن در یکی از این بی عدالتی بزرگ در کشور ما” Bowser خود گفت.

بیش از چند هفته گذشته DCPS آغاز توزیع 16,000 دستگاه و 5000 “نقطه داغ” دستگاه های است که ارائه دسترسی به اینترنت بی سیم, شروع با دانش آموزان دبیرستان.

DC مرکز کنوانسیون prepped به عنوان “بدترین سناریو مورد’ بیمارستان صحرایی

به عنوان بخشی از منطقه “پزشکی خروش” برنامه ریزی برای اضافه کردن ظرفیت این شهر به سیستم بهداشت و مطمئن شوید که بیمارستان نیست overtaxed اگر بستری شدن در بیمارستان سنبله Bowser خود گفت: 500 تخت بیمارستان در حال راه اندازی در Walter E. مرکز کنوانسیون واشنگتن. مقامات منطقه تکمیل خواهد شد یک پیاده روی را از طریق مرکز کنوانسیون با اعضای U. s. Army Corps of Engineers, بعد, جمعه, Bowser خود گفت.

Bowser خود گفت: تخت اضافی خواهد بود برای هیچ غیر بيماران ICU که نه نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

“این به این معنی خواهد بود که ما آماده برای بدترین سناریو اما هدف ما این است که ما هرگز نیاز به استفاده از مرکز کنوانسیون” Bowser خود گفت.

به طور کلی Bowser خود گفت: با سرعت از موارد جدید در این منطقه شاهد است در حال اجرا در زیر بینی.
“سطح ما را از عفونت است که پایین تر از پیش بینی ما این خواهد بود امروز” اما او تاکید کرد اجتماعی فاصله بود و هنوز هم لازم است به “صاف منحنی.”

در پاسخ به انتشار مختصری کاخ سفید طرح تخمگذاری گسترده دستورالعمل برای سه فاز به روش بازگشایی اقتصاد و آرامش اجتماعی فاصله اقدامات Bowser خود آن را به نام یک “چارچوب” و در خط با آنچه مقامات منطقه توجه شده است.

سی سلامتی مدیر دکتر LaQuandra Nesbitt هشدار داد که حتی برای رسیدن به فاز اول کاخ سفید طرح بازیابی نیاز به کاهش در جدید کروناویروس موارد برای حداقل دو هفته.

مدرسه اطلاعیه همچنین انتظار می رود در مریلند

در ضمن در مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان قرار است به یک کروناویروس در کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر. میله میله به نظر می رسد و با او به دولت است سرپرست آموزش و پرورش کارن ماهی قزل آلا است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در مدارس.

ماه گذشته ماهی قزل آلا دستور مریلند مدارس دولتی به ماندن بسته تا آوریل 27 با آموزش از راه دور در محل.

در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در حال حاضر مدارس به ماندن بسته از طریق بقیه سال تحصیلی با آموزش از راه دور اقدامات در محل.


بیشتر Coronavirus اخبار


موارد جدید همچنان رو به صعود

به طور کلی تعداد ثبت coronavirus موارد در سی مریلند و ویرجینیا افزایش یافته و به بیش از 21,500 در روز جمعه.

تعداد موارد جدید افزایش بیش از 1500 موارد — به 21,539 ثبت موارد بر اساس آخرین شمارش از ادارات بهداشت محلی.

تعداد موارد جدید منطقه بود و کمترین تعداد از آوریل 8, زمانی که نزدیک به 1700 در موارد جدید ثبت شد.

ویرجینیا گزارش تعدادی رکورد جدید کروناویروس موارد — 602 موارد جدید. مریلند تایید caseload افزایش 788 — بزرگترین واحد-روز رشد پس از 8 آوریل. موارد در سی افزایش 126.

روزانه پرش در مواردی می آید که هر دو ویرجینیا و مریلند ramped تا coronavirus تست. ویرجینیا گزارش در مجموع 2,553 آزمون — آن را به کمترین تعداد در نزدیک به یک هفته است.

مریلند گزارش 3,166 موارد جدید آن کمترین تعداد از آوریل 8. هوگان گفت: افزایش تست ظرفیت در حال اجرا حداقل 10,000 آزمون یک روز یکی از الزامات مورد نیاز برای شروع به تدریج کاهش برخی از اجتماعی فاصله اقدامات او دستور داده است تا به عنوان فرماندار به سرعت گسترش ویروس.

برای چهارمین راست, روز, منطقه ثبت شده حداقل 60 و میر نسبت به COVID-19 با 61 روز جمعه گزارش داد. مرگبارترین روز تا کنون بود 15 آوریل هنگامی که 93 مرگ و میر گزارش شده است.

به طور کلی 742 افراد مبتلا به کروناویروس در سی مریلند و ویرجینیا درگذشت: 231 در ویرجینیا; 86 در سی و 425 در مریلند است. علاوه بر این در مریلند یکی دیگر از 69 نفر مشکوک به درگذشت از coronavirus اما مقامات بهداشت هنوز در انتظار در آزمایشگاه تایید.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de