آخرین

 • معلم-چراغ راهنما در کانتی فیرفکس ویرجینیا مدارس لغو شده است برای بقیه هفته به روز رسانی های لازم پس مشکلات فنی که منجر به دسترسی به مشکلات.
 • مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان صادر کرده است یک فرمان اجرایی نیاز به Marylanders به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در داخل فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان در سراسر کشور و در هر شکلی از حمل و نقل عمومی.
 • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم است که گسترش یک فرمان اجرایی بسته تفریح و سرگرمی, کسب و کار و ممنوعیت اجتماعات بزرگ تا زمانی که ممکن است 8.
 • سی شهردار موریل Bowser خود را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 و همچنین به عنوان یک نظم جدید در پوشیدن چهره پوشانده اند.
 • به طور کلی مرگ و میر در سی مریلند و ویرجینیا رسید که کمترین تعداد برای دومین روز در یک ردیف.
 • با استناد به ازدحام این Calvert County Health Department درخواست مشتریان به محدودیت سفر برای مواد غذایی برای یک بار در هر پنج روز پس یک برنامه بر اساس نام خانوادگی خود را.

فیرفکس شرکت. مدارس لغو کلاس های آنلاین برای هفته

در میان گسترده مسائل فنی جلوگیری دانشجویان از دسترسی به آموزش از راه دور ابزار مدارس عمومی کانتی فیرفکس در ویرجینیا چهارشنبه اعلام کرد که تمام معلم-چراغ راهنما لغو شده است در این هفته به منظور به روز رسانی های لازم.

سیستم مدرسه و تخته سیاه 24/7, شهرستان آموزش آنلاین ارائه دهنده اعتقاد آنها شناسایی علت ریشه ای مشکلات اتصال و که آنها شامل یک موضوع نرم افزار.

“به منظور به درستی کار کارکنان باید به روز رسانی های لازم و تکه های به سیستم. در یک سیستم به عنوان بزرگ به عنوان مدارس عمومی کانتی فیرفکس’ این به روز رسانی انتقادی را هم” با توجه به نامه مدرسه سرپرست اسکات Brabrand فرستاده شده به جامعه مدرسه است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

مریلند سفارش نیاز به ماسک صورت داخل تمام فروشگاه ها

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان صادر کرده است یک فرمان اجرایی نیاز به Marylanders به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در داخل فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان در سراسر کشور و در هر شکلی از حمل و نقل عمومی.

این منظور نیز نیاز به کارکنان فروشگاه به سایش پوشش صورت.

منظور می رود به اثر چهار شنبه, مارس 18 7 صبح

در اینجا یک ویدیو در مورد چگونگی ساخت خود را coronavirus ماسک صورت, بدون دوخت و دوز مورد نیاز است.

علاوه بر حمل و نقل عمومی به منظور امر به فروشگاه های مواد غذایی فروشگاه رفاه کشاورزان و بازارها و رستوران ها و دیگر مواد غذایی-موسسات خدمات, محصولات, فروشگاه, داروخانه ها, فروشگاه ها مشروب و laundromats.

“در حالی که منظور این است که یک گام مهم در فوری ما تلاش برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی پوشیدن ماسک نیز چیزی است که همه ما ممکن است برای تبدیل شدن به بیشتر عادت کرده اند به منظور ایمن بازگشایی دولت ما,” هوگان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

چند مریلند, شهرستان, جمله, Anne Arundel, Montgomery و شاهزاده جورج شهرستانهای در حال حاضر در محل قرار داده و قوانین نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه.

کانتی فیرفکس می پرسد حمل و نقل سواران به پوشیدن ماسک

زیر مترو را حرکت کانتی فیرفکس وزارت حمل و نقل است که به درخواست فیرفکس اتصال اتوبوس سواران به پوشیدن ماسک. این شامل غیر پزشکی پوشش صورت یا پارچه ماسک. حمل و نقل بخش گفت: استفاده از ماسک است به شدت تشویق اما مسافران که با پوشیدن یک را نمی توان انکار کرد ،

در روز سه شنبه, مترو منتشر شد بیانیه درخواست سواران به سایش پوشش صورت در حالی که سفر در آن اتوبوس, قطار, MetroAccess وسایل نقلیه و همچنین در ایستگاه های راه آهن, اتوبوس, پایانه ها و امکانات دیگر.

Loudoun Co. خانه ارشد کارکنان توقف کار بیش ویروس نگرانی

Loudoun County Virginia, مقامات آموخته شنبه 30 کارکنان در Waltonwood ارشد جامعه زندگی در اشبرن نیست کار عادی خود تغییرات بیش از نگرانی در مورد آلوده کردن عزیزان خود را در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این مرکز دارای برخی از مثبت coronavirus موارد شهرستان هیئت ناظران صندلی فیلیس J. Randall گفت و شهرستان ها در حال کار بر روی گرفتن تجهیزات حفاظت فردی به جامعه است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

هوگان گفت: دولت برنامه ریزی بهبود تدریجی

هوگان سخنان آمد به عنوان دولت ثبت بیش از 40 coronavirus مرگ و میر بیش از هر یک از دو روز گذشته که فرماندار به نام “ما مرگبارترین 48 ساعت به تاریخ coronavirus در اینجا در مریلند است.”

اما هوگان گفت: در مقیاس بزرگ اجتماعی فاصله اقدامات او دستور داد در حال کار به سرعت گسترش ویروس.

“در حالی که ما در مورد اعداد هنوز هم در حال رشد هر روز و متاسفانه تعداد مرگ و میر است که در ادامه به افزایش هر دو در نرخ بسیار پایین تر از آنها شده اند بدون آن اقدامات” هوگان گفت.

علاوه بر این هوگان گفت: به نظر می رسد بستری نرخ برای افرادی که به طور جدی بیمار با COVID-19 “شروع به نشان می دهد ممکن است نشانه هایی از ثبات.”

با توجه به این تا حدودی دلگرم کننده نشانه هوگان گفت: دولت در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طرح را برای آنچه که او به نام “تدریجی رول از ما فاز بهبود.”

اما او هشدار داد: “تعداد ما هنوز در حال افزایش است و ما هنوز هم می زنیم تا که منحنی. بنابراین ما نه کاملا هنوز وجود دارد. اما ما شاهد نشانه هایی از خوش بینی محتاطانه.”

هوگان به نام Marylanders به ادامه ماندن در منزل و اجتناب از جمعیت های بزرگ و تمرین “تهاجمی اجتماعی فاصله.”

هوگان گفت: این طرح در نهایت به کاهش برخی از اجتماعی فاصله اقدامات او را در جای خود قرار داده است که بر اساس چهار بلوک های ساختمان:

 • افزایش تعداد موجود آزمون. هوگان گفت: هدف این است که برای اجرای 10,000 آزمون در روز که بیش از سه برابر ظرفیت فعلی.
 • افزایش افزایش ظرفیت بیمارستان هابا اضافه کردن 6,000 تخت بیمارستان.
 • Ramping تا تامین تجهیزات حفاظت شخصی و لوازم دیگر. هوگان گفت: دولت در انتظار حمل و نقل از 4.5 میلیون N95 ماسک و 250 اضافی هواکش هفته آینده.
 • ساختمان قوی تماس با ردیابی عملیات. هوگان گفت: دولت قصد دارد به چهار برابر فعلی تماس با ردیابی نیروی کار — به حداقل 1 ، 000 اختصاص داده شده تماس ردیاب — که بررسی شیوع بیماری توسط ردیابی کردن کسانی که آلوده و تماس های خود را.

هوگان گفت: او را با ارائه جزئیات بیشتر در بهبود طرح هفته آینده, اما آن خواهد بود “خوب فکر کردن تدریجی و امن است.”

“هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی — من می خواهم به عقب بر گردیم به حالت عادی همه در اینجا — ما می خواهیم به مردم احساس مانند آنها در حال رفتن برخی از زندگی خود را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم” هوگان گفت. “ما می خواهیم به اقتصاد ما را; ما می خواهیم مردم را به عقب بر گردیم به کار می کنند اما ما می خواهیم به انجام این کار در یک محیط امن و هوشمند در راه است.”

مونتگمری Co. کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه ارائه می دهد $10K چک ‘فورا’

Montgomery County اجرایی Marc Elrich گفت: در جلسه روز چهارشنبه که 20 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای کسب و کارهای کوچک است که در حال حاضر در نظر گرفتن برنامه های کاربردی. “هدف از این کمک های مالی است که مطمئن شوید که کسب و کار می تواند بازگشایی شده است. آن را فقط به پرداخت کسی صورتحساب و سپس آنها را در خود کسب و کار است.”

شهرستان کمک های مالی برای کسب و کار محدود به $75,000 و گفت: فرایند طراحی شده برای به دست آوردن پول به دست از کسب و کار سریع به طوری که آنها می توانند کارگران خود را پرداخت. “اگر [نرم افزار] کامل مردم را دریافت کنید [تا] $10,000 چک بلافاصله.” اگر این نرم افزار برای بزرگتر, grant بقیه را پس از مقامات دولتی نقد و بررسی نرم افزار.

او اضافه کرد که او دیده می شود “خوب چشم انداز مثبت در تعداد کسب و کار” کار را از طریق حقوق و دستمزد فدرال حفاظت از قانون “که من فکر می کنم بهترین برنامه فدرال داشته باشد.”

Elrich همچنین گفت که 5 میلیون دلار بود که در دسترس ساخته شده برای سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به مردم در آنچه که او به نام “گروه های آسیب پذیر” که نمی توانید به طور منظم فدرال و یا کمک های دولت مانند افراد بی خانمان و فاقد مدارک که Elrich به نام “سوراخ بزرگ در این طرح بازیابی,” دیدن این که چگونه آنها “کمک به [اقتصاد] 365 روز سال” اما آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

در همان جلسه افسر بهداشت دکتر تراویس Gayles گفت که آن را خیلی زود به بگویید که زندگی را بازگشت به حالت عادی پس از بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته بود.

در حالی که برخی از مدل ها می گویند که اوج برای موارد در مونتگومری کانتی می تواند این آخر هفته “ما نمی دانیم که برای مطمئن شوید که ما در حال شمارش است که” او گفت:.

او همچنین هشدار داد که یک قله در موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 است که فقط یک قله: “این بدان معنا نیست که ما به آن و سپس ما لازم نیست هر بیشتر موارد از وجود دارد.” و زمانی که اوج آن در موارد و افزایش بستری شدن در بیمارستان بیش, او گفت:, “این است که رفتن به ادامه و شیوه های پایدار” در طول “هفته ها و ماه” به بازگشت زندگی به حالت عادی.

Elrich افزود که اقدامات وسیعی به حال گرفته شود به دلیل عدم گسترده تست. “ما در حال اقدام گسترده به دلیل … پس ما نمی دانیم که در آن ما را به عمل به عنوان اگر هر کس آن است. من نمی خواهم برای رسیدن به ریاست جمهوری, سیاست, اما آن را گرفته و بیش از آن را باید.”

ویرجینیا گسترش منظور بسته شدن تفریح و سرگرمی و کسب و کار و ممنوعیت اجتماعات بزرگ

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: او رو به گسترش است یک فرمان اجرایی بسته تفریح و سرگرمی, کسب و کار و ممنوعیت اجتماعات بزرگ تا زمانی که ممکن است 8.

منظور اصلی مجموعه بود به پایان می رسد در هفته آینده.

نرتهم اشاره کرده بود در اوایل این هفته که تمدید شد و در آینده پس از مدل های از این ویروس گسترش پیش بینی شده موارد جدید خواهد نگه داشتن مداوم بیش از چند هفته آینده.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر داده های سلامت در عین حال برای تعیین آنچه باید اتفاق می افتد پس از مارس 8,” او گفت:. فرماندار افزود: “همه چیز در حال رفتن به عقب دقیقا چگونه آنها قبل از. ما با هم کار کنند برای ایجاد یک جدید طبیعی است.”

به طور جداگانه نرتهم اقامت-در-خانه سفارش باقی مانده است در اثر تا 10 ژوئن. صحبت کردن با خبرنگاران نرتهم گفت: در این مرحله او قصد ندارد به گسترش است که منظور و می تواند آن را لغو زودتر از آن اما هر تصمیم او باعث خواهد شد بر اساس داده ها.

نرتهم همچنین اعلام کرد که ویرجینیا را با استفاده از 70 میلیون دلار از دولت فدرال مراقبت در عمل به حمایت از کودک مراقبت برای کارگران ضروری با کودکان زیر سن 12 سالگی. این پول استفاده خواهد شد و در چهار راه:

 • مستقیم, انعطاف پذیر, کمک نقدی به مراکز هستند که هنوز هم باز است.
 • مدارس آماده خواهد شد برای باز کردن به عنوان اورژانس مراکز مراقبت از کودکان که در آن آنها مورد نیاز است.
 • از بین بردن copayments تا ماه ژوئن برای پدر و مادر که فدرال کودک-مراقبت از یارانه ها.
 • پول بیشتری را در دسترس برای مراکز که قبول فدرال یارانه ها اما تا به حال به نزدیک است.

بسته شدن ویرجینیا K-12 مدرسه تاثیر می گذارد 1.2 میلیون کودک و بسیاری از کودک-مراقبت از مراکز درهای خود را بسته اند به دلیل اجتماعی فاصله حتی اگر آنها هنوز هم مهم است برای کارگران ضروری.

ویرجینیا بانوی اول پم نرتهم گفت که پدر و مادر که نیاز به کار های ضروری شغل باید به vachildcare.org تماس بگیرید و یا 866-KIDS-TLC برای پیدا کردن جایی که آنها می توانید مراقبت از کودک. او همچنین گفت: ارائه دهندگان مراقبت می توانید به childcareva.com برای پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد پشتیبانی جدید.

در پاسخ به افزایش شدید گزارش شده مرگ و میر در ویرجینیا در دوشنبه, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان دکتر نورمن الیور گفت که روز به روز نشدم و جهش در مرگ تعداد زیرا “ما در مورد نمی دانم کسی از مرگ در لحظه ای که این اتفاق می افتد.” الیور گفت: همه مرگ و میر گزارش شده در یک روز خاص اتفاق افتاده است بیش از گذشته 24 ساعت و گاهی اوقات آن را طول می کشد زمان برای بخش بهداشت و درمان بیماری محققان که کامپایل کردن داده ها برای قرار دادن آن در سیستم.

الیور اضافه شده است که 6500 موارد COVID-19 ایالت تنها 3,904 اند نژادی اطلاعات متصل شده است. از کسانی که آفریقایی-آمریکایی شامل 30% موارد و 35 درصد از مرگ و میر.

DC شهردار گسترش اقامت در خانه سفارش از طریق مارس 15; مسائل قوانین جدید برای ماسک

در سی شهردار موریل Bowser تمدید اقامت در خانه سفارش صادر شده در ماه گذشته به سرعت گسترش coronavirus طریق وسط است.

علاوه بر کسب و کارهای غیر ضروری مانند ورزشگاه, سالن مو و لباس فروشگاه و همچنین به عنوان منطقه مدارس دولتی نیز بسته می شود از طریق حداقل 15 مه Bowser خود گفت: در طول یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“ما می دانیم که ما باید حداقل تا مارس 15 تا صاف منحنی” Bowser خود گفت.

Bowser خود گفت: یک اطلاعیه با جزئیات بیشتر در مدارس خواهد آمد جمعه.

قبلی اضطراری برای بهداشت عمومی و میزبان اجتماعی فاصله اقدامات اعلام شده توسط شهردار در طول ماه و نیم گذشته بودند پیش از این مجموعه به پایان می رسد مارس 24.

مه 15 امروز یک “چک در نقطه” Bowser خود به خبرنگاران گفت:. “من نمی دانم که ما خواهید بود باز در 15 مه … اگر ما نیاز به گسترش آن فراتر از آن است که ما قطعا خواهد شد.”

تحت یک لایحه تصویب شده توسط d. C. هفته گذشته شورای Bowser اقتدار به گسترش بهداشت عمومی اورژانس از طریق اواسط ماه ژوئن.

Bowser خود نیز با صدور سفارش جدید نیاز به استفاده از ماسک توسط هتل کارگران و بازدید کنندگان از مردم سوار تاکسی و سواری-نقطه و خدمات توسط مشتریان و کارگران در مواد غذایی و فروشندگان در سراسر منطقه است. در هفته گذشته در این منطقه آغاز شد نیاز به فروشگاه مواد غذایی مشتریان به پوشیدن ماسک.

شهردار را نیز هدایت وزارت بهداشت مراقبت از امور مالی برای رسیدن به ساکنان با شرایط بهداشتی اساسی برای تعیین اینکه آیا آنها coronavirus علائم و ارائه اطلاعات سلامت و کمک به دسترسی به مراقبت.

DC تمرکز بر جمعیت های آسیب پذیر

Bowser خود متمرکز خیلی از اخبار جلسه توجیهی روز شنبه در آنچه که او به نام “آسیب پذیر” ساکنان منطقه از جمله کسانی که در سی بازداشت کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات آن تجربه بی خانمانی و کسانی که ممکن است در معرض خطر خشونت خانگی.

برای اولین بار روز شنبه, d. C. مقامات بهداشت شروع به انتشار دقیق خرابی موارد و مرگ و میر مربوط به اعضای گروه های آسیب پذیر.

این سی زندان ضبط شده خود را برای اولین بار COVID-19 مرگ در اوایل این هفته. پنجاه و شش بخش از اصلاحات ساکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. سی و دو را بازیافت. هجده DOC پرسنل آزمایش مثبت است.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش بی سی گفت: سلول های در حال تمیز بودن حداقل یک بار در روز.

Bowser خود نیز گفت: سی پلیس در حال ساخت کمتر دستگیری هر روز پایین از میانگین 94 به 29 هفته گذشته است.

برای کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات Bowser خود گفت: “خانه سالمندان شده است تمرکز از این بیماری همه گیر.” او افزود که کارکنان گفته شده است برای مشاهده ساکنان در دراز مدت امکانات برای علائم در هر چهار ساعت.

در 11 تسهیلات مراقبت دراز مدت در منطقه 78 بيمار و 30 کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus. شده اند وجود دارد نه خانه سالمندان مرگ و میر در این منطقه تا کنون مقامات گفت.

با توجه به اطلاعات ارسال شده در چهارشنبه, 76 نفر در این شهر پناهگاه بی خانمان را آزمایش مثبت برای این ویروس و چهار نفر کشته شده اند.

“ما می دانیم که پناهگاه بی خانمان در برخواهد داشت خطر” Bowser خود گفت. “ما در حال بررسی هر گزینه را به آنها را امن تر است.”

در سنت Elizabeths بیمارستان 28 نفر و 47 تن از اعضای آزمایش مثبت است. چهار نفر از بیماران فوت کرده اند.

DC دکتر می گوید: منفی کاذب ممکن است اما نادر

برخی از بیماران در حال آزمایش منفی برای coronavirus حتی اگر آنها آن را داشته باشد و یک سی دکتر می گوید این غیر قابل اجتناب است اما بسیار نادر است.

“ما به انجام صدها آزمایش در حال حاضر دیده می شود یک زن و شوهر از بدی که زمانی که مجددا مثبت شد,” دکتر گفت: Gary Simon رئیس بخش بیماریهای عفونی در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده علوم پزشکی و بهداشت.

و در حالی که آنها رخ می دهد “از نظر آماری شما همیشه دیدن یک منفی کاذب در هر نوع از مردم است. آن را غیر ممکن است برای گفتن آن 100 درصد است.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

مرگ عوارض همچنان افزایش

تعداد coronavirus مرگ و میر در دی سی منطقه ادامه داد: ترسناک صعود به سمت بالا شنبه با کلی تعداد مرگ و میر در منطقه مریلند و ویرجینیا رسیدن به بالاترین روزانه مرگ و میر برای دومین روز در یک ردیف.

در چهارشنبه 93 جدید مرگ و میر گزارش شده در این منطقه از 60 مرگ و میر گزارش روز سه شنبه. در مجموع 616 نفر در سی منطقه فوت کرده اند از COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد.

مریلند مقامات بهداشتی ذکر شده 47 جدید و میر ناشی از coronavirus چهارشنبه — بالاترین در منطقه است. اما این تعداد در حال حاضر شامل “احتمال” مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. احتمال مرگ به معنی مرگ فرد را به گواهی لیست COVID-19 به عنوان علت مرگ, اما آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست کاتا سالن سخنگوی مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: در توییتر.

در مجموع 349 نفر کشته شده اند در مریلند با کمترین تعداد در پرنس جورج شهرستان است که گزارش 76 مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19.

ویرجینیا که نیز شاهد یک جهش بزرگ در مرگ و میر گزارش شده 41 جدید مرگ و میر — از پنج شنبه. به طور کلی 195 نفر در ویرجینیا درگذشت از coronavirus.

در منطقه ریچموند دراز مدت مراقبت از تاسیسات تبدیل به صحنه ای از یکی از مرگبارترین شیوع کروناویروس در کشور است. از شیوع کروناویروس در Canterbury توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان ادعا کرده است 45 زندگی می کند, از شنبه.

در سی تعداد مرگ و میر رشد آهسته تر افزایش پنج. در مجموع 72 نفر در این منطقه کشته شده اند. در روز سه شنبه منطقه شاهد بالاترین روزانه تعداد مرگ هنگامی که تعداد مرگ و میر افزایش 15.


بیشتر Coronavirus اخبار


تعداد موارد جدید را کند می کند

به طور کلی تعداد coronavirus موارد در سراسر d. C. منطقه صعود به 18,729. با این حال تعداد کل جدید کروناویروس مورد گزارش در واشنگتن دی سی و ویرجینیا به نظر می رسد آهسته بر اساس داده ها. تعداد موارد جدید گزارش شده در سراسر منطقه بود در 1,028 شنبه به کمترین تعداد در بیش از یک هفته.

مریلند گزارش 560 جدید کروناویروس عفونت و تعداد کل موارد در دولت رسیده 10,032. دولت گفت: 607 نفر از بهبود عفونت خود را.

در سی, مقامات بهداشتی شمارش تا 139 موارد جدید و در مجموع 2,197 coronavirus موارد است. در دی سی 530 نفر بهبود یافته اند.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری چهارشنبه Bowser خود گفت: تعداد فعلی عفونت در D. C کمتر از آنچه پیش بینی شده بود, اعتقاد, d. C. ساکنان و کسب و کار برای مسطح منحنی.

“ما پیش بینی در شرایط از آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن از نظر تعداد افرادی که آلوده می شود … و ما در حال شروع به دیدن که تعدادی از موارد است که ما برآورد و تعدادی از موارد است که ما در حال تایید به شرح زیر است آنچه که ما طرح گفت: d. C. سلامت Diretor LaQuandra Nesbitt. “ما شاهد نفع اجتماعی فاصله اقدامات ما در محل قرار داده.”

Nesbitt گفت: واقعیت این است که تعداد کلی عفونت های کمتر از پیش بینی اولیه دلگرم کننده است اما او هشدار داد: “ما باید قادر به دیدن مداوم کاهش تعداد موارد جدید برای یک دوره دو هفته ای از زمان است.”

در ویرجینیا که گزارش 329 جدید موارد کلی تعداد coronavirus عفونت در حال حاضر نشسته در 6,500.

با توجه به اخطار در ویرجینیا وزارت بهداشت, سایت بهداشت مقامات در حال حاضر شمارش افرادی که تایید شده اند به کروناویروس از طریق تست های آزمایشگاهی و همچنین به عنوان هر چند که علامت دار و شناخته شده قرار گرفتن در معرض به تایید موارد مثبت.

ویرجینیا نمی کند گزارش بهبود.

Loudoun County Sheriff معاون تست مثبت

در Loudoun County Virginia, مقامات گفت: یک کلانتر معاون که با این نسخهها کار در زندان شهرستان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. این دومین مورد شناخته شده از یک کلانتر معاون در Loudoun County است.

معاون آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از آخر هفته با توجه به بیانیه ای از کلانتر ، معاون که مشغول به کار در Loudoun بالغ بازداشتگاه گذشته در محل کار در روز 7 آوریل و اختصاص داده بود به آنچه که مقامات به نام موجود در اتاق کنترل. معاون تا به حال هیچ تماس فیزیکی با زندانیان و محدود تماس با پنج تن دیگر از اعضای هیات بودند که همه مجهز به محافظ شخصی دنده. پنج دیگر کارکنان خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی اما تا کنون هیچ یک از آنها را آزمایش مثبت است.

“معلوم نیست که در آن معاون قرارداد ویروس اما هیچ نشانه ای وجود دارد که این ویروس یک نتیجه از هر گونه تماس در فیلم بازداشتگاه” بیانیه ای گفت:.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 مربوط به هر کارمند یا زندانی در این مرکز به گفته مقامات.

Calvert County می پرسد ساکنان به دنبال برنامه بر اساس نام خانوادگی برای سفر, مواد غذایی

با استناد به ازدحام بیش از حد در مواد غذایی و فروشگاه های راحتی ، Calvert County Health Department درخواست مشتریان به “داوطلبانه محدودیت سفر برای مواد غذایی برای یک بار در هر پنج روز” در یک برنامه بر اساس نام خانوادگی خود را.

برنامه و خواندن داستان کامل.

Fardia electronics را ابیگیل Constantino و Zeke Hartner کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de