کارگران ساخت یک دوم چادر در خانه کنار ویرجینیا کنگره جمعه مارس 20, 2020, در, Richmond, Va. مجلس نمایندگان و سنا در جلسه ای در مکان های جداگانه برای چهارشنبه reconvene جلسه با توجه به COVID-19 اجتماعی محدودیت فاصله. (AP Photo/استیو Helber)

آخرین


علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس با تست تریاژ مرکز در 855-363-0333 یا مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


DC مرگ و میر افزایش می دهد

تعداد گزارش coronavirus مرگ و میر در منطقه شروع به پریدن کرد 15 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط d. C. وزارت بهداشت. که روابط این تعداد مرگ و میر گزارش شده در 15 آوریل است که می ایستد به عنوان بالاترین تعداد مرگ و میر. در هفته گذشته سی تا به حال شده است به طور متوسط حدود شش مرگ در هر روز از coronavirus.

شده اند وجود دارد 127 coronavirus مربوط به مرگ و میر در پایتخت پس از همه گیر آغاز شد.

یک استارک نژادی و اختلاف آشکار است در این بیماری مرگ و میر در این منطقه است. تمام گفته 102 از زندگی از دست رفته به ویروس و یا 80% — شد آفریقایی-آمریکایی است.

تعداد کل coronavirus موارد در سی نشسته در 3,206. این منطقه گزارش 108 موارد جدید چهارشنبه.

شده اند وجود دارد بیش از 1000 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در سراسر سی مریلند و ویرجینیا است.

در مریلند تعداد COVID-19 مرگ و میر افزایش 47 در مجموع 631, با توجه به وزارت بهداشت. به طور کلی گزارش جدید کروناویروس موارد افزایش 582 رسیدن به مجموع 14,775.

تعداد کل coronavirus موارد در سراسر سی مریلند و ویرجینیا در حال حاضر در بیش از 27,611.

ویرجینیا هنوز به روز شده در مورد آن تعداد از صبح روز چهارشنبه.


بیشتر Coronavirus اخبار


ویرجینیا قانونگذاران دیدار خارج از معترضان طرح ‘بن بست’

قانونگذاران در ایالت ویرجینیا به برگزاری یک روز قانونی جلسه خارج و با پوشیدن ماسک در یک پیشنهاد به عمل اجتماعی فاصله.

مجلس نمایندگان قصد دارد برای دیدار با زیر سایبان خارج کاپیتول در حالی که سنا جلسه در یک رویداد بزرگ فضایی در ویرجینیا موزه علوم چند مایل دور. قانونگذاران خواهد بود و نشسته دور از هم و خواسته به پوشیدن ماسک.

آنها همچنین خواسته نمی پوشند روابط پس از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ملت را تنها پزشک فرماندار با اشاره به در اخیر کنفرانس خبری که neckwear بندر می تواند میکروب ها

در همان زمان یک گروه از افرادی که در مخالفت با فرماندار اقامت در خانه سفارش و سایر اقدامات انجام شده به سرعت گسترش coronavirus در حال برنامه ریزی برای اعتراض در سراسر ایالت ویرجینیا کنگره در روز چهارشنبه. که می رود به نام “بازگشایی ویرجینیا می گوید:” این برنامه برای ایجاد “بن بست” در ریچموند در اعتراض به این ویروس مبارزه با اقدامات است.

تظاهرات در مریلند

معترضان بسیج در نزدیکی خانه ملت در مریلند آخر هفته گذشته با دعوت از رژیم صهیونیستی است. لری هوگان به سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

هوگان که در حال آماده سازی برای انتشار یک طرح بازیابی این هفته گفت: آن را مناسب برای بلند کردن برخی از محدودیت های اعمال شده پس از حداقل 14 روز کاهش تعداد coronavirus موارد — که در خط با راهنمایی های منتشر شده در هفته گذشته توسط کاخ سفید است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im