Coronavirus به روز رسانی: ‘ما در حال پشت 8-ball,’ هوگان می گوید; DC اقامت-صفحه اصلی سفارش در اثر در نیمه شب


یک نشانه در مورد کوروناویروس نمایش داده می شود در طول مسیر 50 در دویدسنویلل, Md., دوشنبه, مارس 30 سال 2020 است. (AP Photo/سوزان والش)

آخرین

 • مریلند اعلام کرد که سه درایو-از طریق COVID-19 تست سایت باز خواهد شد در گازهای خروجی خودرو امکانات تست که همه بسته شده اند پس از بحران بهداشت آغاز شد.
 • پلیس در سی و مریلند باید توضیح داد که چگونه آنها را اجرا اقامت خود را در خانه ،
 • مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان سی ان ان گفت که اقامت خود را در خانه سفارش بود: “یکی از آخرین ابزار در زرادخانه ما” در برابر گسترش COVID-19.
 • اقامت در خانه سفارشات در مریلند و ویرجینیا رفته اند به اثر است; d. C. سفارش آغاز می شود در نیمه شب.
 • یک سخنگوی هوگان گفت که سه COVID-19-مربوط به مرگ و میر در کشور بودند دو نفر در 80s در با زمینه ای شرایط پزشکی در هوارد و کارول استان ها و Prince george’s County ساکن در 40s خود را با چنین شرایط است.
 • درچستر ایالت مریلند اعلام کرد که اولین مورد از COVID-19 ترک Allegany County تنها صلاحیت بدون یک مورد تایید شده.
 • سی شهردار موریل Bowser خود گفت که پلیس در حال رانندگی در اطراف منطقه شکستن اجتماعات بزرگ از جمله وانت بسکتبال بازی. او افزود که اطلاعات در مثبت coronavirus تست آغاز خواهد شد به پایین شکسته شود با سن و جنس و بخش.
 • مریلند پلیس ایالتی گفت که آنها نمی کشیدن مردم بیش صرفا به بپرسید که آیا سفر خود ضروری است اما خواهد پرسید که در این دوره از وظایف دیگر مانند تصادف و پاسخ و ترافیک متوقف می شود به دلایل دیگر. آنها اضافه شده است که مستندات هدف از سفر خود را مورد نیاز نمی باشد اما می تواند کمک به حل و فصل مشکلات.
 • طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که دی سی است عدم اساسی بهداشت عمومی مراحل را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آن برگزار شود.
 • همانطور که از شنبه, این منطقه تا به حال بیش از 3,400 موارد coronavirus: ویرجینیا تا به حال 1,250 موارد با 27 مرگ و میر; مریلند 1,660 موارد و 18 مرگ و میر و سی 495 موارد و نه مرگ.

هوگان: ‘ما در حال پشت 8-ball’

در یک گروه سه نفره از رسانه ها حضور در سه شنبه, مریلند, رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: اقامت-صفحه اصلی سفارش و کسانی که از دی سی و ویرجینیا قرار بود برای صرفه جویی در زندگی می کند اما دولت هنوز هم در مواجهه با بحرانی کمبود.

“اگر ما این افزایش تقاضا در بیمارستان های ما, ما در حال رفتن به کافی” از نظر تست و حفاظتی تجهیزات هوگان گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات است. او بار دیگر تاکید کرد که مریلند بود یک زن و شوهر از هفته پشت New York, ملی, کانون از نظر پیش بینی های در مورد.

در بی بی سی هوگان گفت: دولت فدرال با پاسخ “من فکر می کنم آنها در حال ساخت برخی از تلاش برای گرفتن اما شده است وجود دارد برخی از اشتباهات است که ساخته شده اند.”

فدرال در حال رسیدن به فرمانداران هوگان گفت: “هیچ سوال ما از پشت 8-ball و ما باید برخی از کارهای مهم انجام می شود. من نمی خواهم به انگشت اشاره در مورد آنچه که شده است انجام می شود و یا چه کسی ساخته شده که اشتباهات, اما ما باید با هم کار کنند به نحوی چرا که ما همه در این با هم نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان است.”

صبح روز سه شنبه در سی ان ان هوگان به نام stay-at-home منظور او صادر شده در روز دوشنبه “یکی از آخرین ابزار در زرادخانه ما” به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

و اشاره کرد که تعداد موارد در منطقه “بیش از چهار برابر شده فقط در یک زن و شوهر از روز” هوگان گفت که به دنبال داشت بعد از آن در روز مشابه آنهایی که از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم و سی شهردار موریل Bowser بود “لازم به بیشتر مردم از خیابانها بنابراین ما می تواند همچنان به نجات جان هزاران نفر را.”

منظور ممنوع Marylanders از ترک خانه های خود را با استثنا مانند قرار ملاقات های پزشکی, ورزش و کار برای کسانی که در ضروری مشاغل. شما می توانید پیدا کردن آنچه ممنوع و چه مجاز و تحت مریلند ویرجینیا و سی سفارشات.

سفارش حامل مجازات تا یک سال حبس و به $5,000 خوب است. هوگان گفت: دولت و پلیس محلی انجام داده اند حدود 5000 انطباق چک “برای پراکنده کردن جمعیت و مطمئن شوید که مردم در حال ترک و شکستن موقعیت های که در آن آنها را به خطر انداختن خود و خود را همکار همسایه.”

او گفت: از مجازات “بسیاری از آن است که فقط برای اطمینان از انطباق” و اضافه کرد که تنها دو نفر بازداشت شده اند ساخته شده تحت دستور اجرایی “که در آن مردم فقط حاضر به پیروی کنند.”

زبان در “ملاقات با مطبوعات” هوگان اضافه شده که منظور شد ایالتی از آنجا که این ویروس در سطح ایالت: “ما در حال حاضر شیوع بیماری در همه اما یکی از شهرستان … این فقط شهرستانهای اطراف واشنگتن است.” این است که محدود نمی شود فقط به ما مناطق شهری و مناطق حومه.”

هوگان یک جمهوری خواه و میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات منتشر شده op-ed قطعه ای در واشنگتن پست که در آن آنها گفت: “coronavirus نمی تمایز بین ایالات قرمز و آبی متحده و نه می تواند به ما.”

از آنها خواسته دولت فدرال برای چند تغییر در پاسخ های خود از جمله تهاجمی تر استفاده از دفاع تولید اقدام به تولید و توزیع لوازم مانند ماسک و روپوش و دستکش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی انعطاف پذیری بیشتر برای فرمانداران به صرف coronavirus امداد و مراحل دیگر.

سی ان ان میزبان بازی یک ضبط از رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک از مونتانا گفتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه که “ما یک روز دور” از بودن قادر به تست ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “ما تست شده بیش از هر کشور در جهان و … من شنیده ام در مورد تست یک مشکل است.”

خواسته به پاسخ هوگان گفت: “هیچ شکی نیست که دولت فدرال و تمام ایالات متحده بر این باورند که ما نیاز به تست بیشتر و این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد به صورت روزانه با دولت و با ما همکار فرمانداران.”

او افزود: “هیچ سوال این است که خرج کردن نقطه” با اشاره به آزمایش و تجهیزات حفاظت شخصی. “همه می دانند که ما نمی باید به اندازه کافی از این چیزها. … بدون آزمون ما واقعا در حال پرواز کور” در مورد نقاط و ميزان مرگ و مير و تجهیزات مانند هواکش “در حال تبدیل شدن به … قطعا به عنوان مهم به عنوان تست.”

هوگان گفت: دولت فدرال تا به حال نقش مهمی را در هماهنگی توزیع تجهیزات و سازمان مدیریت اضطراری فدرال “را آغاز کرده است واقعا به گام تا هماهنگی” است و توزیع تجهیزات متحده است.

“این فقط کافی نیست,” او اضافه شده است.

“رئیس جمهور می گوید متحده خود را به” هوگان گفت[که] آنها باید بیرون بروید و این چیزها و ما در حال تلاش برای به دست آوردن آنها” اما دولت فدرال و ایالت های دیگر نیز انجام می دهند که.

او امیدوار فدرال را به سرب در “مطمئن شوید که ما در حال رقابت در برابر یکدیگر برای این منابع محدود است.”

در پایان هوگان گفت: “مهم نیست که چه کسی قرار است به انجام این کارها; ما همه رو با هم دریافت کنید و آنها را انجام داده است. به دلیل آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

در مورد پیش بینی توسط دکتر Anthony Fauci و دکتر دبی Birx دو تن از اعضای رئيس جمهور coronavirus نیروی کار که 200,000 آمریکا احتمال دارد به مرگ از ویروس هوگان گفت: اعداد بودند “فقط سخت به درک” اما دو پزشک “هستند که به ما گفتن حقیقت در مورد اعداد است.”

و اشاره کرد که این تعداد دو برابر به عنوان بسیاری از آمریکایی ها که کشته شدند در ویتنام و جنگ کره در ترکیب هوگان گفت: “این فقط ویرانگر و به همین دلیل ما در حال گرفتن این به ظاهر بی سابقه ای و به ظاهر شدید اقدامات است که در حال اخلال در زندگی مردم – ما در حال تلاش برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”

سازمان دیده بان کامل مصاحبه با فرماندار صفحه یوتیوب.

درایو-از طریق آزمایش در 3 Md. سایت های پورنو نقطه

مریلند وزارت بهداشت اعلام کرد که درایو-از طریق COVID-19 تست انجام خواهد شد شروع چهارشنبه در سه گازهای خروجی خودرو تست سایت.

این سه سایت در Glen Burnie, در, Anne Arundel County; والدورف در چارلز کانتی و بل ایر در Harford County است. گلن بورنی و والدورف سایت باز خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه ها; از Bel Air سایت باز خواهد شد از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر روزهای دوشنبه چهارشنبه ها و پنج شنبه ها.

هر کسی تست گرفتن نیازهای یک سفارش از پزشک خود و به یک قرار ملاقات آنلاین. تنها افرادی که علامتی هستند و در گروههای در معرض خطر خواهد بود تایید شده برای تست.

“ما در حال تمرکز بر تست افرادی که واقعا به آن نیاز دارید و با استفاده از این سایت ما می توانید اجازه می دهد آنها را به آزمایش می شود به دور از شلوغ اتاق اورژانس مراقبت های فوری و مراکز بهداشتی درمانی و مطبها” معاون وزیر بهداشت Fran فیلیپس در بیانیه ای گفت:. “مردم با هیچ علائم یا که کمی بد نیست و نیاز به تست. اکثر افرادی که به این ویروس می تواند بهبود می یابند در خانه با بقیه مایعات و ضد تب بشود.”

گلن بورنی و والدورف سایت های در حال اجرا توسط دولت و وزارت بهداشت و با استفاده از یک قرار ملاقات فرایند عمل ترد مریلند سلامت سیستم اطلاعات است. از Bel Air سایت اجرا شده توسط دانشگاه مریلند فوقانی Chesapeake سلامت و استفاده از های موجود در برنامه ریزی فرایند که در آن پزشک برنامه قرار ملاقات در یک خط.

تمام گازهای خروجی خودرو تست سایت های بسته شده اند و از آنجا که بهداشت عمومی اورژانس آغاز شد و هوگان حمایت کرده است این ایده از برگزاری آزمون در سایت, اما همیشه گفت: چنین برنامه ای می خواهم که صبر کنید تا زمانی که دولت تا به حال به اندازه کافی تست کیت و آزمایشگاهی ظرفیت به تاثیر معنی دار.

“این سایت برای ساکنان که علامتی هستند و در معرض خطر دسته بندی برای توسعه بیماری جدی” هوگان در بیانیه ای گفت:. “مانند هر دولت دیگر در کشور ما به سادگی لازم نیست به اندازه کافی تست لوازم. ما نیاز به استفاده از منابع ما عاقلانه است.”

DC را Bowser: “ماندن در خانه’

در یک جلسه در صبح روز سه شنبه سی شهردار موریل Bowser خود گفت: پلیس خواهد شکستن گردهمایی های زیادی از مردم در این منطقه است.

او گفت که او ماندن در خانه که می رود به اثر در نیمه شب نشان داد “هیچ تفاوت واقعی” از این جهت آنها در حال حاضر با توجه ساکنان: “در خانه بمانند.”

او به خبرنگاران ضبط اسکریپت افسران خواهد بود رانندگی در اطراف سی دکلمه به گردهمایی های زیادی از مردم:

“نکته این است که برای دستگیری کسی” Bowser خود گفت: “نکته این است که در خانه بماند.”

شهردار اضافه شده است که او را از هر گونه آگاه نیست غیر ضروری کسب و کار است که به مبارزه طلبیده او سفارش در هفته گذشته کارگردانی آنها را به اما گفت: این شهرستان می تواند لغو مجوزهای کسب و کار در صورت لزوم.

در دوشنبه سی شروع چه Bowser خود به نام “حجم بالا” تست برای اولین پاسخ دهندگان در پایتخت از جمله سی Fire and EMS, افسران پلیس و اعضای این گروه از اصلاحات. به طور کلی حدود 80 اولین پاسخ دهندگان مورد آزمایش قرار گرفتند و نتایج خود را انتظار می رود سه شنبه شب.

کوین Donahue معاون شهردار برای ایمنی عمومی تا به حال این اعداد:

 • DC آتش و EMS: 14 مثبت 172 پرسنل قرنطینه
 • پلیس: 6 افسران مثبت 176 قرنطینه
 • وزارت اصلاحات کارکنان: 1 مثبت 103 قرنطینه
 • DC زندان و زندانیان: 6 مثبت 88 بودن قرنطینه

Bowser خود افزود که او و دیگر مقامات منطقه را به یک جلسه در اواخر این هفته در زمانی که “انتظار می رود موج” در مواردی است که به احتمال زیاد به می آیند و چگونه این منطقه آماده است.

Bowser خود گفت: این منطقه در حال ساخت خود را در انبارهای تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات پزشکی محلی برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

“آنچه در منطقه در حال انجام است و بدیهی است که برای تهیه نیازهای ما برای پزشکی ما نیاز دارد و ما برای پاسخ اول و خط مقدم کارگران” Bowser خود گفت. “ما در حال … ایجاد یک مخزن است که ما می تواند ما را پشتیبانی ارائه دهندگان خدمات پزشکی و ما در حال کار در در جستجوی کل جهان برای پیدا کردن کسانی که در مورد.”

دستیار شهرستان مدیر جی Melder گفت: حدود 70 درصد از این منطقه را به انبار لوازم پزشکی تحویل داده خواهد شد به ارائه دهندگان سه شنبه و چهارشنبه. منابع را به ارائه دهندگان مراقبت های اولیه و دراز مدت مراقبت از امکانات و خانه بهداشت, ایدز, در میان دیگران.

Melder گفت: این منطقه ادامه دارد به دنبال کمک از دولت فدرال از جمله FEMA و وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای دسترسی به تجهیزات از ملی ذخایر استراتژیک.

“ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و ما اولین پاسخ ما, مرکزی, کارکنان, مجهز, برای, ماموریت,” او گفت:.

نیاز به مواد غذایی کمک در ویرجینیا?

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم دفتر منتشر شده یک لیست از مواد غذایی pantries در دولت برای افرادی که نیاز به کمک های غذایی. او همچنین گفت: شهروندان می توانند با تماس 211.


بیشتر Coronavirus اخبار


نرتهم: هیچ گروه سنی ایمنی است

در اعلام stay-در-خانه جهت ویرجینیا در دوشنبه رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت که او عمل کرده و در بخشی به دلیل “برخی از ما سواحل و مناطق تفریحی بودند به معنای واقعی کلمه بسته بندی شده” بیش از آخر هفته.

“هر کسی که جمع آوری در یک جمعیت است که با قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر” نرتهم گفت.

او همچنین گفت که تقریبا نیمی از COVID-19 بيمار در ویرجینیا هستند زیر 50. “هیچ گروه سنی ایمنی بدن به این ویروس” او گفت:.

فرماندار اضافه کرد که “ما باید به بیمار اجتماعی فاصله” گفت: “آن زمان را به نشان می دهد نتایج.”

“آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر نتیجه مردم تعامل دو یا سه هفته پیش” نرتهم گفت. “آنچه ما را ببینید چند هفته از هم اکنون مشخص خواهد شد که چگونه مردم رفتار امروز و در روزهای بعد.”

Fardia electronics جک مور کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im