Coronavirus به روز رسانی: بیش از 16k موارد تایید شده در سراسر منطقه; فدکس فیلد تست سایت بسته برای روز

آخرین

  • اولین زندانی در سی زندان مرده است از رمان coronavirus سی شهردار موریل Bowser خود گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه صبح.
  • مریلند در حال حاضر رسما 8,936 مورد تأیید; 262 فوت کرده اند; و 603 بهبود یافته اند.
  • ویرجینیا در حال حاضر رسما 5,747 موارد و 149 مرگ و میر.
  • این COVID-19 غربالگری سایت در FedExField بسته خواهد شد دوشنبه با توجه به آب و هوا.
  • خریداران در مونتگومری در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک محافظ در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه و “بزرگ زنجیره ای خرده فروشی میلادی.”

علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس با تست تریاژ مرکز در 855-363-0333 یا مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


اولین زندانی می میرد در سی

منطقه مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر شامل اولین زندانی به مرگ در سی زندان است.

در طول یک جلسه در صبح روز دوشنبه شهردار موریل Bowser خود گفت: مرحوم 51 ساله Deon Crowell شده بودند در بازداشت پس از 29 ژوئن 2018. زندانی تشخیص داده شد با COVID-19 شنبه گذشته و در انزوا.

بسیاری از زندانیان که تا به حال برگزار شده است برای جنحه منتشر شده است قادر به انجام انزوای اجتماعی و فاصله با زندانیان به منظور کاهش این ویروس را گسترش. پرسید که آیا منتشر خواهد ادامه Bowser خود گفت: “من فکر می کنم که ما باید به بررسی هر کس که واجد شرایط قبلی برای آزادی و بر اساس تجربه ما … که توصیه های ما در این زمان است.”

Bowser خود نیز دقیق پیشرفت در گرفتن ساکنان تست شده است. در حالی که وجود داشته است 300 تست در هر 1 میلیون نفر در اواسط ماه مارس که به عنوان افزایش روز شنبه به 18,300 در هر میلیون نفر است.

“ما هنوز هم بیشتر از ظرفیت در ما درایو-از طریق و از طریق سایت” او با اشاره به ایالات مرکز پزشکی سایت 1310 در جنوب خیابان. SE. تماس 855-363-0333 برای یک قرار ملاقات.

دکتر جنیفر اسمیت مدیر گروه پزشکی قانونی دانشگاه علوم گفت که دولت فدرال ارائه شده یک عدد کوچک سریع اقدام دستگاه های تست و حدود یک هزار کیت که با آنها کار می کنند. Bowser خود گفت: آن نشده است مشخص شده است که در آنها مستقر خواهد شد.

دکتر LaQuandra Nesbitt, مدیر, d. C. بخش سلامت وجود دارد گفت: در حال حاضر 295 COVID-19 بیماران در این منطقه نیاز به مراقبت حاد با 94 در فشرده-واحد مراقبت و 34 از کسانی که نیاز به هواکش.

Bowser خود نیز گفت: در اولین روز از وانت جدید سایت در یک چرخش فهرستی از سی مدارس دولتی برای خانواده هایی که نیاز به اقلام مواد غذایی. آنها باز از 12:30 بعد از ظهر تا 2 بعد از ظهر برای اطلاعات بیشتر coronavirus.dc.gov/gethelp.

نیز وجود دارد یک خط برای افرادی که دسترسی به مواد غذایی: 888-349-8323.

آخرین شماره های محلی

آخرین شماره از سی مریلند و ویرجینیا در حال حاضر قرار داده و در مجموع تایید COVID-19 موارد در 16,638 و 463 مرگ و میر.

سی (1,955 دفاع کند گرفته شد موارد و 52 و میر) ثبت شده 80 جدید مورد تأیید و بیشتر از مرگ و میر. آنها 53-سال-پیر مرد و 68 سال است ،

مریلند (8,936 موارد و 262 مرگ و میر) شاهد افزایش 711 اضافی مورد تأیید و 27 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت. این شامل هشت مرگ و میر بیشتر در پرنس جورج شهرستان و شش بیشتر در مونتگومری است. درچستر و سنت مری شهرستانهای دیدم اول مرگ و میر را به عنوان به خوبی.

ویرجینیا (5,747 موارد و 149 مرگ و میر) مشخص شده 473 جدید مورد تأیید و هشت اضافی مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: آنها با اجرای “پیشرفت” به گزارش که “تعداد موارد جدید در روز شنبه, مارس 12 می توان دست کم گرفت.”

فدرال اکسپرس زمینه تست تسهیلات بسته امروز با توجه به آب و هوا

این COVID-19 تست سایت خارج فدرال اکسپرس زمینه در Landover مریلند بسته خواهد شد دوشنبه به دلیل تهدید از آب و هوایی شدید.

در توییتر, Prince george’s County اجرایی آنجلا Alsobrooks گفت: کسانی که تا به حال ملاقات تماس گرفته خواهد شد توسط وزارت بهداشت برای تغییر زمان در هفته بعد. تست سایت آزمایشی مجموعه به باز سه شنبه تا جمعه. به راه اندازی یک قرار ملاقات و یا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 301-883-6627.


بیشتر Coronavirus اخبار


ماسک در حال حاضر اجباری برای خریداران در مونتگومری

از جمعه جدید بهداشت سفارش طول می کشد اثر در مونتگومری برای خریداران در supermarkests داروخانه و “بزرگ زنجیره ای خرده فروشی میلادی.”

ماسک محافظ در حال حاضر اجباری و فروشگاه ها باید نه تنها محدودیتی که چگونه بسیاری از مشتریان در داخل در یک زمان داده شده اما آنها نیز باید ایجاد اجتماعی فاصله پروتکل برای مردم خارج از انتظار در خط.

کسانی که توصیه به پوشیدن ماسک عبارتند از: افراد مبتلا به مشکلات تنفسی و کودکان کمتر از 2 سال سن دارد ،

کسانی که به نقض قانون منوط به 500 دلار جریمه; پس از آن نقض می تواند به معنای جریمه نقدی از $750.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>