آن خیابان کلیسای اسقفی است که دیده می شود در این فاصله از خیابان اصلی در آناپولیس, Md., سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان با صدور “stay-at-home” بخشنامه دوشنبه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. (AP Photo/سوزان والش)

آخرین

  • سی بسته شدن چند جاده ها برای کمک به مردم و گرفتن برخی از ورزش در حالی که تمرین امن اجتماعی فاصله.
  • اگر شما در میانهی شب ثبت اظهارنامه مالیاتی برای دو سال گذشته IRS یک راه جدید را برای شما به دولت فدرال اقتصادی پرداخت.

علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس با تست تریاژ مرکز در 855-363-0333 یا مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


IRS ایجاد پورتال وب برای پرداخت به غیر filers

اگر شما نمی اظهارنامه مالیاتی در سال 2018 یا 2019 شما رو به یک فرآیند دشوار است برای به دست آوردن تاثیر اقتصادی پرداخت که توسط دولت فدرال برای کمک به مردم در مواجهه با مشکلات از بحران بهداشت و درمان. تا به حال است.

IRS روز جمعه اعلام کرد که آنها راه اندازی یک وب پورتال برای مردم قرار داده و اطلاعات لازم حاضر به پرداخت های الکترونیکی.

شما نیاز به کامل خود را به نام فعلی خود را به آدرس پستی شما تاریخ تولد خود را به شماره امنیت اجتماعی و شماره حساب بانکی خود را و مسیریابی شماره (اگر دارید), گواهینامه رانندگی خود را و یا دیگر دولت صادر ID (اگر دارید) خود را حفاظت از هویت شماره شناسایی شخصی, اگر شما یک داده; و نام و شماره امنیت اجتماعی از هر یک از فرزندان شما است.

شما می توانید این صفحه را با اطلاعات بیشتر در سایت IRS. پایین کمی و کلیک بر روی دکمه آبی رنگ که بار خوانده شده “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” برای شروع.

نژادی و نابرابری در coronavirus موارد

تمام نه coronavirus مربوط به مرگ و میر گزارش شده توسط d. C. وزارت بهداشت در روز شنبه بودند آفریقایی-آمریکایی بيماران است. آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند 46 درصد از کل موارد در منطقه و 72 درصد از مرگ و میر با توجه به بخش بهداشت و درمان به شماره.

که در ادامه یک روند است که در آن اقلیت ها به ویژه سیاه مردم ضربه سخت coronavirus بهداشت بحران است.

در مریلند بالاترین تعداد COVID-19 مواردی است که در Prince george’s County, که در آن جمعیت است که حدود 60 درصد آفریقایی-آمریکایی به عنوان تخمین زده شده توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

این شهرستان دارای 1,923 از دولت 7,694 موارد و همچنین 50 مرگ و میر با Montgomery County آینده در دوم در 36 مرگ و میر.

ایالت آفریقایی-آمریکایی ها حساب برای حدود یک سوم از مریلند موارد و 37 درصد از مرگ و میر, اگر چه مقامات هشدار داده اند که برخی از خصوصی labs نمی جمع آوری نژادی داده و اعداد را نمی توان قطعی.

Prince george’s County اجرایی آنجلا Alsobrooks نیست شگفت زده کرد.

“این است و نه فقط یک نقطه داده که افرادی که قهوه ای و فقیر رنج می برند نامتناسب با سلامت در بحران,” او گفت: “آن یک واقعیت است.”


بیشتر Coronavirus اخبار


و سی شهردار موریل Bowser خود در همان روز به نام نژادی و بی عدالتی در بهداشت و درمان “یک سوال است که گرفتار آفریقایی-آمریکایی ها در دهه اگر نه قرن.”

در ویرجینیا آفریقایی-آمریکایی موارد را تا حدود 15 درصد از مجموع مورد در خط با اداره آمار ایالات متحده برآورد 19.9 درصد از جمعیت اگر چه در 45% موارد در کشورهای مشترک المنافع نژادی داده نشده گزارش شده است.

این روند در سراسر کشور در شهرهایی مانند شیکاگو و نیواورلئان, COVID-19 ضربه آفریقایی آمریکایی ها در مورد دو سهم خود را از جمعیت. دولت فدرال را حفظ کند در سراسر کشور تعداد coronavirus موارد توسط جمعیت اما هر دو جراح عمومی و رئیس انجمن پزشکی آمریکا گفته اند که آنها باید شروع به.

DC جاده ها بسته به کمک ورزش

ورزش یکی از چند دلیل مردم مجاز در خارج از خانه در پایتخت با تشکر از coronavirus بحران بهداشت عمومی اما از ناحیه دولت است و در نظر گرفتن برخی از مراحل را به ساکنان مکان های جدید به راه رفتن.

دفتر سی شهردار موریل Bowser خود در روز شنبه گفت که درایو ساحل است که در حال حاضر بسته به ترافیک در تعطیلات آخر هفته بسته خواهد ماند تا آوریل 30 به مردم اجازه می دهد به راه رفتن در جاده ها است.

و Anacostia پارک و فورت دیویس رانندگی در فورت Dupont پارک نزدیک به ترافیک شروع پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر هر روز نیز از طریق آوریل 30.

دفتر شهردار گفت که پارک پلیس و خدمات پارک های ملی خواهد بود بر روی ساحل رانندگی مطمئن شوید که مردم در عمل اجتماعی مناسب فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im