Coronavirus به روز رسانی: به عنوان منطقه موارد بالا 8,000 DC را بیشتر اقدام اضطراری


یک پیام الکترونیکی نشانه ای بالاتر از سرمایه کمربندی در مریلند خواستار رانندگان به ماندن در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر. (Fardia electronics/دیو Dildine)

آخرین

  • تعداد کل COVID-19 نفر در این منطقه شده است در صدر 8,000.
  • درایو-از طریق coronavirus تست آغاز شده در دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان.
  • سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرده است یک استخدام و پرداخت یخ در سی دولت است. در همین حال رئیس شورای فیل مندلسون گفت: لایحه ای را به رای گیری توسط شورای سهشنبه خواهد شد تعدادی از جدید اورژانس مقررات از جمله اجاره یخ و یک ماده است که کسب و کار با 50 و 500 کارگر باید پرداخت شود بیمار زمان.
  • یکی دیگر از ساکنان یک خانه سالمندان در ماونت ایری مریلند درگذشت.
  • مریلند قمار باید آمار گرفته از بسته شدن که مجبور شدند توسط ویروس.

علائم COVID-19 تب و سرفه و تنگی نفس. مقامات بهداشتی می گویند که اگر شما این علائم شما باید با پزشک خود تماس بگیرید. نه تنها نشان می دهد تا. تجهیزات پزشکی نیاز به آماده برای شما. اگر شما لازم نیست که یک دکتر و شما زندگی می کنند در سی و یا در نزدیکی حومه مریلند, d. C. شهردار توصیه تماس مری مرکز در 844-796-2797. اگر شما در ویرجینیا زندگی می کنند تماس, 211.


ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. نرتهم: اجتماعی فاصله نیاز به ادامه

در میان در سراسر کشور کمبود بحرانی تجهیزات پزشکی ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: در جلسه روز شنبه که با دولت امضا $27 میلیون قرارداد با یک ویرجینیا بر اساس تدارکات شرکت به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE دولت خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

تحت قرارداد با Northfield, Northam گفت که او انتظار دارد که اولین محموله از PPE از آسیا وارد دوشنبه آینده.

علاوه بر این, ویرجینیا, امضا قرارداد با یک شرکت به نام SDS حمل و نقل به اداره تدارکات و توزیع نرتهم گفت.

“ما قادر به شناسایی آنچه که ما معتقدیم باید بسیار قابل اعتماد زنجیره تامین و بنابراین قابل خرید شده است” گفت: برایان موران ویرجینیا وزیر امنیت عمومی و امنیت داخلی.

ورودی محموله از تجهیزات را شامل N95 ماسک — موثر ترین ماسک برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس — و همچنین دستکش و لباس.

مورن گفت: دولت بوده است “محزون می خوانی کوتاه” از تجهیزات حفاظت شخصی. “درخواست های متعدد ساخته شده اند و استراتژیک ملی ذخایر ما را دریافت کرده ام صرف کسری از آنچه درخواست شده بود. بنابراین مانند کشورهای دیگر ما تا به حال برای رفتن به بازار برای پیدا کردن تامین کنندگان.”

او گفت: در حال حاضر قرارداد خواهد بود اولین چیزی است که انتظار می رود بسیاری از خرید.

“خرید ساخته شده است; ما ساخته شده آن را با نشاط اما ما در حال رفتن به نیاز به لوازم اضافی,” مورن گفت.

به طور کلی نزدیک به یک دوجین بیمارستان در ویرجینیا پیش بینی دشواری در به دست آوردن و یا تجدید PPE در 72 ساعت با توجه به اطلاعات نگهداری شده توسط ویرجینیا بیمارستان و بهداشت و درمان در ارتباط است.

نرتهم همچنین گفت که او “نمی بینم جمعیت در سواحل ما و در ما پارک دولت” بیش از آخر هفته گذشته که او تا به حال دیده می شود در طول قبلی است اما خاطر نشان کرد که ساکنان “در این هفته به ما نمی توانید استراحت کنید.”

اشاره کرد که در حدود نیمی از این ایالت موارد درگیر افراد زیر 50 نرتهم ادامه به تماس مردم برای عمل اجتماعی فاصله به عنوان بهترین راه برای مبارزه با ویروس.

با اشاره به جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در تماس با آمریکایی ها به پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها را به مکان های نرتهم نمایش داده می شود یک ماسک او گفت که او ساخته شده توسط وزارت اصلاحات است. او آن را می پوشند در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران گفت که او می پوشند آن را هنگامی که او را در ملاء عام.

فرماندار همچنین گفت که قرارداد را امضا می شود, در این هفته برای اورژانس بیمارستان در دالس نمایشگاه مرکز همپتون مرکز کنوانسیون و ریچموند مرکز کنوانسیون. آنها باید به بالا و در حال اجرا در حدود شش هفته او اضافه شده است.

ویرجینیا افسر بهداشت دکتر نورمن الیور گفت: ادارات بهداشت محلی در حال کار با خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات برای منزوی کردن موارد زمانی که آنها تا موسیقی پاپ. “اگر شما نمی توانید که در آن یک جمعیت که در آن عفونت می تواند گسترش.” او در همان روز که تعداد مرگ در Canterbury Rehabilition & بهداشت و درمان مرکز در Henrico County افزایش به 28, The Richmond Times-Dispatch گزارش شده است.

در مورد خواسته تجدید نظر مدل از گسترش ویروس نشان داد که بیشتر در جنوب غربی ویرجینیا و همچنین افزایش عفونت آمدن مارس 20, زودتر از مدل های قبلی نرتهم گفت: “وجود دارد مدل های مختلف. آنها تغییر به معنای واقعی کلمه هر روز بسته به نوع داده هایی که قرار است به آنها. و بنابراین ما ساخته نشده و هر گونه تنظیمات توسط آنچه که ما شاهد آن هستیم. ما قطعا همچنان به دنبال روند.”

2 DC آتش نشانان تست مثبت

دو نفر از اعضای سی Fire and EMS گروه آزمایش مثبت برای COVID-19 رئیس آتش نشانی گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

رئیس آتش نشانی گرگوری دین گفت: این دو به ارمغان آورد و در مجموع تعداد زیادی از مردم در آتش نشانی که آزمایش مثبت به 34 نفر از آنها در بهبود و بازگشت به کار.

DC/مریلند/ویرجینیا موارد بالا 8,000

همانطور که از 10:30 صبح تعداد کل COVID-19 موارد صدر 8,000 با 2,878 موارد در ویرجینیا 4,045 در مریلند و 1,097 در سی در ویرجینیا 54 نفر کشته شده اند از ویروس; 91 بیماران فوت کرده اند در مریلند تا 24 از یکشنبه; 24 فوت کرده اند, در سی, در ضمن 184 بيمار منتشر شده است از انزوا در مریلند و 287 بهبود در پایتخت (ویرجینیا نمی کند انتشار شماره در بهبود بیماران.)

Bowser مندلسون اعلام اقدامات اضطراری برای DC

سی شهردار موریل Bowser خود در روز دوشنبه اعلام کرد یک استخدام و پرداخت یخ در سی دولت است. شهردار منظور انجماد, استخدام, افزایش حقوق و دستمزد و سفر برای سی های دولتی است. استثنا خواهد بود محدود به کروناویروس پاسخ تلاش های ایمنی عمومی و نیروی انسانی.

Bowser خود همچنین گفت که تاثیر اقتصادی بهداشت و درمان اضطراری می تواند منطقه را به قطع بیش از 600 میلیون دلار از بعدی سال مالی بودجه — در مورد مقدار پول صرف شده در سازمان آتش نشانی.

در همین حال رئیس شورای فیل مندلسون گفت: لایحه ای را به رای گیری توسط شورای سهشنبه خواهد شد تعدادی از جدید اورژانس مقررات از جمله اجاره یخ و یک ماده است که کسب و کار با 50 و 500 کارگر باید پرداخت شود بیمار زمان.

Bowser خود گفت: “ما تا به حال به” ماهیگیر در بازار در اسکله مجتمع در غرب “به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز نیست برآورده شود. او گفت: مقامات منطقه در حال همکاری با فروشندگان و مدیر بازار ماهی “برای دیدن اگر ما می تواند به نوعی از توافق … ما نمی کردم هنوز وجود دارد.”

شهردار گفت که او کارگردانی کرده است او غذا تیم سیاست به همه نگاه بازار مواد غذایی در سراسر شهر “به مطمئن شوید که ما درک می کنیم برنامه های خود را به تمرکز بر روی مواد غذایی ضروری, تحویل, نشده, دیگر موارد, و مطمئن شوید که مردم می توانند در داخل و خارج از بازار است.”

او گفت: وجود دارد خواهد بود به طور منظم اجرای.

Bowser خود افزود که او “بزرگ امید” برای مدارس به سر قبل از پایان سال تحصیلی اما “ما به انجام آن است.”

پرسید که آیا پلیس انجام شد به اندازه کافی برای شکستن تا اجتماعات بزرگ مردم Bowser خود bristled و گفت که مردم تا به حال به مسئولیت برای اقدامات خود را دارند.

“این همه مسئولیت های فردی به انجام آنچه آنها می دانند که آنها نیاز به انجام این کار برای خود, خانواده و این جامعه” Bowser خود گفت. “اگر ما انتظار داریم اداره پلیس قادر به ایجاد هر فرد انجام آنچه آنها می دانند که آنچه که آنها قرار است انجام دهد, ما در حال رفتن به نا امید. … ما نیاز به کمک در اینجا. و ما همچنین نیاز صاحبان کسب و کار که … تلقی شده است ضروری: اگر شما در حال گرفتن سهل انگاری در چگونه شما در حال اجرای عملیات خود را, شما تعطیل خواهد شد.”

2 شاهزاده جورج نمایندگان تست مثبت

شاهزاده جورج شهرستان کلانتر دفتر روز دوشنبه گفت که دو نماینده تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در دو روز گذشته.

یک معاون آزمایش مثبت در روز یکشنبه و quarantining در خانه در بیانیه ای گفت. چهار دیگر نمایندگان و چهار غیر نظامی کارگران در این بخش هستند در انزوا به عنوان به خوبی.

و در روز دوشنبه یکی دیگر از معاون آزمایش مثبت کرد. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شاهد بدون نیاز به هر کس دیگری به خود جدا کلانتر شدهاند.

دیگر مرگ در کارول Co. خانه سالمندان

یکی دیگر از ساکنان پلزنت ویو خانه سالمندان در Carroll County, Maryland, درگذشت, روز یکشنبه آوردن تلفات از COVID-19 در خانه سالمندان به 10. سه نفر از کارکنان نیز آزمایش مثبت سخنگوی مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: یکشنبه شب, آوردن مجموع در میان کارکنان به 27.

در ضمن پنج بیشتر ساکنان کارول لوتری روستا نیز در Carroll County, آزمایش مثبت است.


بیشتر Coronavirus اخبار


درایو-از طریق آزمایش در GWU

درایو-از طریق آزمایش برای COVID-19 آغاز شد و دوشنبه در دانشگاه جورج واشنگتن. قرار ملاقات ها در دسترس هستند روزهای دوشنبه تا جمعه از 9:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر; walkup قرار ملاقات در 22nd و من خیابان ها در شمال غرب و مردم در اتومبیل های خود را می توانید وارد کنید در 22nd و ثانیه, خیابان.

یک بیمار نیاز به یک قرار ملاقات و ارجاع از پزشک خود. اگر شما می خواهید یک ویدئو و یا مشاوره تلفنی با جورج واشنگتن دانشگاه, دکتر, جوراب 202-741-2765 از دوشنبه تا پنج شنبه از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر اگر شما یک دکتر آنها می تواند شما را ارجاع در GWU تست وب سایت است که در آن شما می توانید برای اطلاعات بیشتر.

مترو به پایان می رسد خدمات حتی زودتر

شروع دوشنبه شب, مترو, راه آهن خدمات به پایان خواهد رسید و در 9 p. m. در حالی که اتوبوس ها اجرا خواهد شد تا 11 بعد از ظهر

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im