بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای فیرفکس شرکت. به تجدید نظر در بودجه پیشنهاد حذف مالیات افزایش

مالیات نخواهد بود که در ویرجینیا کانتی فیرفکس پس از شهرستان اجرایی تجدید نظر در بودجه پیشنهادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

و یک مالیات جدید در فیلم و تئاتر و کنسرت بلیط حذف کرده اند از جدید کانتی فیرفکس سال مالی 2021 بودجه پیشنهاد شده توسط شهرستان اجرایی برایان هیل.

“این پیشنهاد تجدید نظر حفظ بازار فعلی املاک و مستغلات مالیات نرخ از $1.15 هر 100 دلار از ارزش ارزیابی و حذف پیشنهاد سه درصد افزایش می دهد – از جمله دو سنت که پیشنهاد شد به تعادل بودجه عمومی و یک درصد برای مقرون به صرفه مسکن” هیل می نویسد: در نامه ای به هیئت ناظران در اوایل این هفته.

پیشنهاد پروژه های جدید در شهرستان درآمد.

بودجه جدید nixes کارمند پرداخت افزایش, کاهش, مدرسه, سیستم عامل صندوق و کاهش موقعیت های جدید در شهرستان دولت از 177 به 20.

علاوه بر این, تمدید کتابخانه ساعت دیگر پیشنهاد جدید بودجه.


چه در کانتی فیرفکس بودجه ؟


بودجه مجموعه کنار $9.84 میلیون دلار در صندوق ذخیره به آدرس این بیماری همه گیر. بودجه در پیشنهاد جدید را اضافه کنید موقعیت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

هیل جدید بودجه باعث می شود تغییرات از خود قبلا پیشنهاد بودجه منتشر شد, در ماه ژانویه در نور از بیماری همه گیر کوروناویروس با استناد به آن “تاثیر عظیم در اقتصاد و ساکنان شهرستان,” با توجه به انتشار.

“کمی به ما مشکوک در آن زمان که COVID-19 همه گیر می تواند به سرعت و به طور قابل توجهی تغییر چشم انداز اقتصادی — نه تنها برای کانتی فیرفکس اما در سراسر کشور و جهان” هیل گفت.

fairfax county budget
در اینجا نگاهی به برجسته کانتی فیرفکس بودجه. (حسن نیت ارائه میدهد کانتی فیرفکس)

“در این زمان ما مطمئن نیستید چه مدت زمان رکود اقتصادی خواهد داشت که ما هنوز نمی دانیم که چه مدت آن را برای کشور ما به شروع به کنترل گسترش COVID-19 ویروس. علاوه بر این حتی اگر ما قادر به صاف منحنی’ نگرانی وجود دارد که این ویروس می تواند به عقب آمده و در سراسر کشور یک بار دیگر. در واقع تا زمانی که وجود دارد نشان داد درمان که ممکن است به کاهش علائم و یا تایید واکسن ممکن است ما در مواجهه با چرخه اجتماعی فاصله و اقتصادی اختلال برای آینده قابل پیش بینی. مهم است که ما توان محافظه کارانه در پیش فرض های ما در این تجدید نظر با پیشنهاد” هیل می نویسد.

هیل انتظار coronavirus همه گیر خواهد شد و تاثیر بسیاری از مالیات در این شهرستان جمع آوری به ارائه خدمات است.

“ما انتظار داریم که اثرات قابل توجهی به مالیات بر فروش گذرا اشغال مالیات و BPOL (کسب و کار, حرفه ای و اشغال مجوز) مالیات بر درآمد. اموال شخصی مالیات می تواند
نهفته به عنوان جدید فروش خودرو به شمار می رود تعدیل و کسب و کار سرمایه گذاری ها پیش بینی می شود خفه,” هیل گفت.

اصل پیشنهاد 3 درصد مالیات بر املاک و مستغلات افزایش نرخ را تامین هیئت ناظران اولویت ها از جمله آموزش و پرورش در اوایل محیط زیست و مقرون به صرفه مسکن.


بیشتر Coronavirus اخبار


افزایش در انتقال به مدارس عامل صندوق کاهش یافته است از $85.52 میلیون در اصل پیشنهاد به $7.31 میلیون نفر در این پیشنهاد جدید است.

شهرستان جبران افزایش برای کارکنان و همچنین موقعیت های جدید به کارکنان برنامه های مختلف و امکانات از جمله زیر ساخت اسکاتس اجرای آتش و جنوب شهرستان ایستگاه های پلیس انحراف و مواد مخدر نیروی کار حذف شده اند.

بودجه جلسات عمومی شده است موکول به صورت مارس 28 طریق 30. وجود خواهد داشت هیچ فرد شهادت به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل اما تصویری, تلفن و آنلاین شهادت, گزینه های در دسترس خواهد بود, انتشار گفت.

تاریخ برای شهرستان سرپرستان به اتخاذ بودجه رانده شده و از آوریل 5 تا مارس 12.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im