Coronavirus: شیوع در مریلند خانه سالمندان به عنوان دولت عبور می کند 1,000-مورد علامت


کارکنان مراقبت های بهداشتی صبر کنید تا گرد و خاک برای نمونه در یک درایو-از طریق coronavirus مجموعه سایت در Arlington, Va., پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (AP/J. Scott Applewhite)

آخرین

  • یک خانه سالمندان در Mt. روح مریلند شده است با آمار شیوع COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با 66 ساکنان تست مثبت است.
  • مریلند گذشت 1000 مورد را در صبح روز یکشنبه با اضافه کردن بیش از 200 مورد برای رسیدن به 1,239.
  • مرگ و میر در مریلند دو برابر در روز شنبه از پنج به 10 و کلی مورد بار در سی مریلند و ویرجینیا را تصویب کرده است 2,000 — تنها سه روز پس از آن گذشت 1,000.
  • سی را برای اولین بار تایید کرد COVID-19 بیمار پدر تیم کول با کلیسای مسیح جورج تاون است و در حال حاضر دوره نقاهت در خانه.
  • تغییرات بیشتر در حال آمدن به خدمات در اسکندریه را داش اتوبوس.
  • یک مرد در Charles County, Maryland با اتهام نقض رژیم صهیونیستی. لری هوگان فرمان اجرایی ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.
  • بخش Sligo کریک پارک وی در Montgomery County Maryland خواهد بود بسته به ترافیک ایجاد فضای تفریحی برای شهروندان.
  • گرفتن در تمام روز از coronavirus به روز رسانی.

شیوع در Mt. روح خانه سالمندان

دلپذیر نمای خانه سالمندان در Mt. روح مریلند شده است با آمار شیوع COVID-19. شصت و شش ساکنان خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای این بیماری و 11 را در بیمارستان ها هستند.

خبر آمد همان روز که دولت تلفات از COVID-19 برابر با 10 است.

“ما از دست داده اند 10 از هموطنان ما Marylanders و ما سوگواری و هر یک از آنها” رژیم صهیونیستی. لری هوگان در بیانیه ای گفت.

از پرستاری او گفت: “چندین سازمان های دولتی در صحنه و همکاری نزدیک با بخش بهداشت محلی و تسهیلات به آنها اقدامات فوری برای محافظت از ساکنان اضافی و کارکنان که ممکن است در معرض.”

او افزود: “به ما داده اند برای هفته هوای Marylanders و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر در معرض خطر و در یک به طور قابل توجهی در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این بیماری است. ما همچنان به تماس برای Marylanders به ماندن در خانه به جز دلیل ضروری به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

با توجه به اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی دلپذیر مشاهده 104 تخت.

منطقه مورد تصویب 2,400 با Md. عبور از 1000

روز یکشنبه مریلند اضافه شده بیش از 200 COVID-19 موارد به دولت در مجموع رسیدن به 1,239 با مرگ و میر دو برابر به 10. ویرجینیا گزارش 151 جدید کروناویروس موارد آوردن این دولت در مجموع به 890 با پنج مرگ و میر بیشتر در مجموع 22.

سی تا به حال 342 موارد با مرگ و میر پنج.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در منطقه مریلند و ویرجینیا به 2,224.

دیدن fardia electronics این ردیاب از تعداد موارد به روز به اطلاعات منتشر شده است.

پنج مرگ و میر بیشتر در Md.

مریلند وزارت بهداشت گفت: در بیانیه شنبه شب که پنج نفر فوت کرده اند از COVID-19: a Prince george’s County ساکن در 50s; چارلز کانتی ساکن در 50s خود را; یک Wicomico شهرستان ساکن در 60s با زمینه ای شرایط پزشکی; یک شهر بالتیمور ساکن در 60s با زمینه ای شرایط پزشکی و یک شهر بالتیمور ساکن در 80s نیز با زیر بنایی شرایط پزشکی.

چارلز Co. مرد متهم با هجوم دولت ممنوعیت تجمعات

یک Charles County, Maryland, مرد متهم شده است با نقض رژیم صهیونیستی است. هوگان ترتیب ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر.

شاون مایرز, 41, Hughesville دستگیر شد جمعه شب پس از افسران از چارلز شهرستان کلانتر بخش را به خانه اش رفت و متوجه شد 60 نفر جمع شده بودند در یک اتش بازی.

این دومین بار که می خواهم به نام شده است به خانه به همین دلیل کلانتر, در بیانیه ای گفت: در مارس 22, آنها گفت, مایرز توافق برای متفرق کردن جمعیت که جمع شده بودند.

در شب جمعه گفتند: او خودداری کرد.

او متهم است با نقض فرماندار اجرایی منظور از مارس 23 بزه. اگر او محکوم به یک سال در زندان 5000 دلار جریمه نقدی و یا هر دو.


بیشتر Coronavirus اخبار


Prince george’s County, گزارش, مرگ مربی/مشاور

Terrance برک بسکتبال مربی و مشاور در شمال غربی دبیرستان, درگذشت با توجه به coronavirus شهرستان گزارش روز شنبه.

“من می دانم که این خبر مخرب و تکان دهنده بسیاری در شمال غربی دبیرستان جامعه و همه کسانی که می دانستند و او را دوست داشتم” از مدارس شهرستان’ مدیر عامل مونیکا Goldson گفت: در انتشار اخبار.

“لطفا مرا در گسترش ما عمیق ترین همدردی برای آقای برک خانواده و دوستان و همکاران و بی شماری جوان زندگی می کند که او نهفته در طول سال های بسیاری از او در شمال غربی و در سراسر PGCPS جامعه است.”

Goldson پیام گفت: روانشناسان و مشاوران در دسترس خواهد بود برای دانش آموزان و کارکنان که نیاز به تسلی با توجه به اخبار.

Fardia electronics دن Friedell کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im