Coronavirus پرسش و پاسخ: آنچه شما نیاز به دانستن

جدید کروناویروس آغاز شده است که در ووهان چین آلوده بیش از 89,000 مردم در سطح جهان از مارس 1, کشته شدن بیش از 3000 از جمله دو در ایالات متحده در چین گزارش کرده است که بیش از 2900 نفر کشته شده اند در سرزمین اصلی از این ویروس جدید است.

اولین coronavirus مرگ در ایالات متحده اتفاق افتاد Feb. 29; دوم, 1 مارس. هر دو در واشنگتن درگذشت یک بیمارستان در کرکلند. مقامات در حال حاضر گفت: این ویروس ممکن است در گردش در دولت برای هفته ها.

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 100 مورد از این ویروس از جمله 40 آمریکایی ها بودند که عودت از یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن است. در میان موارد به طور بالقوه مورد اول و دوم در ایالات متحده از یک بیمار است که بدون شناخته تماس با یک مورد دیگر و هیچ ارتباط شناخته شده به خارج از کشور سفر.

تا کنون وجود داشته است هیچ تایید موارد در سی مریلند یا ویرجینیا. در مارس 3, سی, وزارت بهداشت اعلام کرد که کسی در انتظار نتایج آزمایش برای ویروس. در همان روز کسی در مریلند که تا به حال شده است در انتظار نتایج آزمایش پاک شد و یکی دیگر از هفت اضافه شد به لیست انتظار.

سه ممکن است بیماران در ویرجینیا پاک شد مارس 3 بعد از آزمون برگشتم منفی است. یازده نفر در ویرجینیا آزمایش شده اند همه گفت. دولت را به دست آورد که توانایی انجام و ارزیابی آزمون خود را 1 مارس ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: fardia electronics و احتمالا بن قادر به سرعت بخشیدن به روند به طور قابل توجهی.

وجود دارد به ظاهر به عنوان مقدار اطلاعات غلط به عنوان اطلاعات در مورد ویروس. بنابراین در اینجا برخی از سوالات رایج در مورد coronavirus و آنچه ما واقعا می دانیم از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت ویرجینیا و منابع دیگر:


س: آیا آمریکایی که جان خود را از ویروس ؟

هیچ یک منتشر کرده است نام هر بيمار اما برای اولین بار بود که یک مرد در 50s; دوم, یک مرد در 70s به. هر دو آنها فوت در Kirkland, Washington; بیشتر مردم در دراز مدت مراقبت از تسهیلات وجود دارد همچنین باید این ویروس.

کالیفرنیا ایالت واشنگتن و اورگان گزارش تعداد فزاینده ای از موارد که در حال مخدوش مقامات زیرا مردم آلوده نشده بود به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده.

“این نوک کوه یخ” گفت: از بیمارستان که در آن مرد درگذشت.


س: این ویروس هنوز پخش كردن?

بله. در واقع هفته گذشته تعداد موارد جدید در خارج از چین تعدادشان کمتر از تعداد موارد جدید در چین برای اولین بار.

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی دارای یک نقشه جامع است که ردیابی جهانی موارد coronavirus در زمان واقعی است.


س: چه بد است آن قصد ضربه زدن به آمریکا ؟

در فوریه. 25 دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به خبرنگاران گفت: “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور را مجبور شدید بیماری” آسوشیتد پرس گزارش داد.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: fardia electronics on Feb. 25 که جهان “teetering بسیار نزدیک” به یک بیماری همه گیر — یک عفونت گسترده در سراسر مناطق متعدد جهان است. او گفت که کشورهای بیشتری شروع به “تجمع اخلال تعداد موارد” حرکت از این ویروس رشد می کند.

“که باعث می شود آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که ما خواهد شد و سپس در ادامه به موارد دیگری در اینجا” Fauci گفت. “ایده این است که کشورهای دیگر با داشتن مشکلات قابل توجهی است خبر بد برای ما در واقع.”

یک نفر در ایالات متحده درگذشت, رمان بیماری در فوریه. 29 در ایالت واشنگتن. واشنگتن فرماندار جی Inslee اعلام وضعیت اضطراری بیش از این ویروس در همان روز.


س: پس چه coronavirus دقیقا ؟

وجود دارد مقدار زیادی از coronaviruses و بسیاری هستند که جدی نیست.

CDC می گوید این چیزی است که آنها را یک رمان coronavirus — چیزی در آنها نیست و در انسان دیده می شود قبل از. آنها DNA ژنوم نمیفهمد و آن را به احتمال زیاد مربوط به یک بت ویروس شبیه به سارس.


س: نشانه چیست ؟

شایع ترین علائم تب و سرفه و تنگی نفس, احتمالا, تهوع, استفراغ و اسهال.


س: این نوع از تلفن های موبایل مانند آنفلوانزای معمولی نمی کند ؟

درست است و بسیاری از مردم را بهبود می یابند در چند روز درست مانند آنفولانزا.

اما افراد مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن و یا کسانی که بسیار جوان و یا افراد مسن دچار ذات الریه و نارسایی کلیه و برخی کشته شدند.


س: اگر شما در معرض چه مدت قبل از شما در واقع مریض است ؟

دو تا 14 روز. به همین دلیل قرنطينه و یا مقدار زمان یک بیمار به ماندن در خانه اگر پزشک اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن است دو هفته است.


س: چه CDC برای گفتن دارد ؟

در اینجا آخرین به طور منظم به روز شده از CDC در کروناویروس در آمریکا


پرسش: در مورد موارد ممکن است در این زمینه ؟

به نگه دارید تا با آخرین در coronavirus وضعیت در منطقه اتمام هر بخش بهداشت و درمان وب سایت:


بیشتر در شیوع کروناویروس


س: چه دولت ایالات متحده در مورد آن انجام?

کاخ سفید منتشر کرده است $2.5 میلیارد دلار طرح برای مبارزه با گسترش ویروس است که کنگره می خواهد برای $1.25 میلیارد دلار در بودجه, در حالی که انتقال بقیه از دیگر برنامه ها از جمله ابولا آمادگی حساب. دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان در کنگره می گویند که به اندازه کافی پول و انتقال پول نقد از ابولا آمادگی معکوس و سیاسی nonstarter.


Q: چگونه بیمارستان در سی منطقه آماده ؟

ما را به صحبت نکرده اما به مدیر بخش بیماری های عفونی در MedStar واشنگتن بیمارستان مرکز اجرا می شود که پنج بیمارستان در سی منطقه گفت fardia electronics “ما آماده شده است واقعا از اواخر ماه دسامبر است.”


س: او برای تلفن های موبایل مانند کسی که ارزش گوش دادن به.

آره. و او می گوید: “به نظر می رسد که بسیاری از بیماران به خوبی با این عفونت است. حدود 80% باید خود محدود عفونت و آن را بیشتر شبیه به یک سرماخوردگی.” در حال حاضر 20 درصد است که هنوز هم بسیاری از مردم, اما ناجور هرگز کمک به هر کسی.


س: حمل و نقل عمومی سایت هایی مانند فرودگاه ها و مترو قطار به نظر می رسد مانند یک محل به مراقب باشید ،

فرودگاه ها می گویند که آنها در حال دنبال کردن CDC مشاوره. مترو شده است خرید ماسک اضافی و تمیز کردن وسایل و تمیز کردن عمیق خود را به قطار دو بار در هفته به جای معمول یک بار.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک اورژانس جهانی و ایالات متحده توصیه کرده است در برابر همه سفر به چین است.

در اوایل ماه فوریه وزارت امنیت داخلی اعلام کرد که پروازها به مقصد آمریکا با هر مسافر که به چین در سال گذشته 14 روز خواهد بود جایگزین به یکی از 11 متحده فرودگاه از جمله فرودگاه بین المللی دالس — حتی اگر مسافری سفر تاریخچه کشف شده است پس از پرواز طول می کشد خاموش.


س: آیا واکسن?

هنوز رتبهدهی نشده است. آنها در حال کار بر روی آن است.


س: آیا آنتی بیوتیک ها ،

نوچ. آنها خوب برای باکتری اما این یک ویروس است.


س: آیا پزشکان با بیمارانی که بیماری ؟

مطمئن شوید که آنها نمی اب چیزی را گرفتن, نظارت بر عملکرد ارگان های اصلی و درمان علائم آنها به عنوان پاپ تا.


س: آیا باید گوشی ؟

شما هرگز نباید ناجور وقتی که می آید به سلامت عمومی است.

اگر شما شده اند به منطقه ای که تا به حال شیوع و یا نزدیک کسی که “شما به احتمال زیاد OK” دانشگاه شیکاگو دانشکده پزشکی می گوید. اگر شما و شما احساس بیمار با پزشک خود تماس بگیرید.

Fran فیلیپس, معاون وزیر بهداشت برای مریلند وزارت بهداشت toldW fardia electronics شما باید تماس پیش به مطب دکتر و نه فقط نشان می دهد تا.

“اجازه دهید مردم در مرکز پزشکی در پیشبرد دانم به طوری که آنها می تواند آماده شدن برای ورود خود را” فیلیپس گفت.

در علاوه بر این به یک دکتر فیلیپس گفت: پزشکان بپرسید بیماران خود را در مورد سفر و تماس با تاریخ است. اگر شما با دستورالعمل صادر شده به پزشکان از CDC و شما برچسب بالقوه مورد خون و تنفسی و نمونه ارسال خواهد شد برای تست.

“در این مرحله تست های موجود در آزمایشگاه پزشکی; آزمون رخ می دهد در CDC. به همین دلیل غربالگری است بنابراین بسیار مهم است” فیلیپس گفت.

در حالی که CDC “به نظر این یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی بر اساس اطلاعات فعلی فوری خطر سلامت از 2019-nCoV به طور کلی آمریکا در نظر گرفته شده است کم در این زمان است.”


س: پس چه باید بکنم ؟

CDC می گوید آن را معرفی گونه جدید و اقدامات احتیاطی دیگر نسبت به سفر به ووهان مگر اینکه مطلقا لازم است.

اما من می خواهم گفت, وجود دارد بسیاری از انواع coronaviruses. شیکاگو دانشکده پزشکی می گوید: در حالی که سهولت انتقال “صدا می تواند ترسناک … این مهم است که بدانید که آنفلوانزا نیز منتقل همان راه است.”

بنابراین CDC توصیه معمول مراحل:

  • دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر آب و صابون در دسترس نیست با استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست.
  • اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته.
  • اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند.
  • ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند.
  • پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.
  • تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح.
  • دنبال CDC در توییتر برای آخرین اطلاعیه ها در شیوع.

شما می دانید مته. شما این رو.

Fardia electronics را Teta Alim, Mike Murillo, میشل Basch و جک مور و همچنین خبر مربوط به کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>