در نیمه شب در مارس 18, زنگ, در سراسر کلیسا و پناهگاه مسیحی ارتدکس جهان خواهد تلفات مؤمن و مسیحیان را در خود و با عجله به بوسه مقدس آیکون به عنوان کشیش شعار “مسیح افزایش یافته است” و علامت آغاز جنش روز از تقویم ارتدکس.

مارس 19, عید پاک, جشن صد ساله آیین های مارک داستان رستاخیز عیسی مسیح است.

در این سال از آن متفاوت است.

برای اپیدیولوژی و کارشناسان پزشکی تعطیلات است که به طور بالقوه در شکل دادن به یک لحظه بحرانی برای محدود کردن — و یا مخالف سوخت — گسترش این بیماری همه گیر است که wreaking ویران در سراسر جهان است.

فقط به عنوان بسیاری از دولت ها تلاش کرده اند برای پاسخ به عفونت ارتدوکس رهبران در سراسر اتحاد جماهیر شوروی سابق و اروپای شرقی نیز تلاش, تلاش برای تعادل سخت مطالبات مراسم مذهبی با واقعیت های علوم پزشکی.

یک هفته پیش از آن مذهب کاتولیک رومی و بسیاری از فرقه های پروتستان مشخص شده خود را در تعطیلات عید پاک با تلویزیونی خدمات و توقیف کلیساها. در واتیکان, پاپ فرانسیس بی خانمان با قرن ها سنت با جشن عید پاک یکشنبه جرم در مارس 13 طریق livestream از تقریبا خالی کلیسای سنت پیتر.

در ارتدکسی بزرگترین فرقه روسیه و رهبران کلیسا تردید به اعمال محدودیت به عنوان coronavirus خطر ساخته شده در فوریه و مارس و در برخی موارد به متضاد هدایت.

سن پترزبورگ مقامات کلیسا در 26 مارس اعلام کرد که بان کی مون در محله های کشیش نشین از حضور, خدمات, اما پس از آن بود رد توسط کلیسای ارتدکس روسیه را دفتر مرکزی آن در مسکو است.

کلیسای روسی نیز منتقل هفته پیش به اعمال سختگیرانه تر اقدامات بهداشتی: برای مثال محدود کردن مردم از بوسیدن مقدس آیکون و یا از استفاده مجدد از ویژه ربانی قاشق استفاده می شود به مردم تقدیس شراب.

اما برخی از کشیش محلی را رد مشاوره هر دو از سلامت عمومی کارگران و از کلیسا خود را مافوق.

در مارس 29, اسقف کیریل سر از کلیسا خواست عموم مؤمنان به “صرفا اطاعت از مقررات اعمال شده توسط مقامات بهداشت و درمان” صرفنظر از لحاظ جسمی رفتن به کلیسا و گوش دادن به کشیش که مخالف اجتماعی-دورى و خود انزوا اقدامات است.

او همچنین با اشاره به غیر معمول به عنوان مثال از 4 قرن روسپیدر حال حاضر یک سنت که به دنبال هم در یک کلیسا را در بیت المقدس اما مسدود شده بود که اگر توسط برخی از نهان نیروی. با توجه به افسانه ای این زن موفق به ورود بعد از دعا قبل از یک آیکون عیسی پسر مریم و پس از صرف سالها سرگردان در بیابان.

“که دقیقا چگونه ما باید زندگی می کنند در حال حاضر. و آیا گوش دادن به انواع دیگری از خطبه های نماز از جمله کسانی که از غیر منطقی روحانیت. گوش دادن به آنچه ایلخانی گفت: شما امروز” کیریل گفت. “و نه فقط از خودم: از زاهدانه feat مقدس کشیش مریم مصر که ذخیره شده بدن و روح با رفتن به صحرا در انزوای کامل از مردم در اطراف او.”

Russian Orthodox Church Patriarch Kirill (center) walks to conduct a religious service on the eve of Orthodox Easter during a live broadcast from an almost-empty cathedral in Moscow on April 17.


کلیسای ارتدوکس روسیه اسقف کیریل (مرکز) پیاده روی برای انجام خدمات مذهبی در آستانه ارتدوکس عید پاک در یک پخش زنده از تقریبا خالی کلیسای جامع در مسکو در مارس 17.

برای دستگیری رهبران به نام مردم برای ماندن در خانه به دعا و رفتن به کلیساها در طول عید پاک خدمات است که به طور معمول شامل مردم ماندن تمام شب و دعا به عنوان بخشی از این مراسم به عنوان شناخته شده شب زنده داری عید پاک.

دولت های محلی و محلی رهبران کلیسا نیز طرح televising عید پاک خدمات از کلیساها در سراسر کشور توجه کنند.

و یک بررسی انجام شده توسط دولت تامین می شود افکار عمومی بنیاد منتشر شده در مارس 17, نشان داد که اکثریت روس ها بر این باور بودند که خدمات عید پاک برگزار می شود باید در این سال بدون parishioners.

هنوز به عنوان بسیاری از 43 روسیه 89 مناطق انتظار می رود به کلیسا ساختمان باز به محله های کشیش نشین در مارس 18, عید پاک, حوا, روزنامه RBC گزارش شده است.

همانطور که در آوریل 18, روسیه گزارش شده بود بیش از 32,000 تایید coronavirus موارد و 273 مرگ و میر. وجود دارد سوء ظن است که آمار رسمی کمتر از آنهایی که واقعیو شهردار مسکو پیشنهاد روز قبل از آن که این کشور فقط در آغاز یک شیب رو به بالا سیر برای عفونت.

اوکراین

در اوکراین وضعیت پیچیده است با وجود رقیب ارتدوکس مسیحی در کلیساها.

شهری Onufriy رهبر ارتدوکس اوکراین شاخه ای است که وابسته به مسکو تکرار روسیه رهبران کلیسا دعوت از مردم برای ماندن در خانه و تماشای عید پاک خدمات در تلویزیون.

اما Onufriy همچنین گفت که کسانی که می خواستند شرکت خدمات در فرد می آیند و دعا در خارج از کلیسا ساختمان به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله از یک دیگر.

آورده است که ملامت از کلیسای ارتدوکس اوکراین که به طور رسمی شکست دور از اسقفی مسکو و به رسمیت شناخته شد به عنوان به طور کامل مستقل سال گذشته است.

آن است که “یک مسیحی وظیفه” را به ماندن در خانه در طول همه گیر شهری Epifaniy در مصاحبه با گفت: RFE/RL در اوکراین.

A Ukrainian health worker wearing protective gear stands next to members of the country's National Guard at the entrance to Kyiv's Pechersk Lavra monastery, where multiple cases of COVID-19 have been confirmed.


اوکراین و سلامت کارگر پوشیدن دنده محافظ در کنار اعضای کشور و گارد ملی در ورود به کیف Pechersk Lavra صومعه که در آن چند مورد از COVID-19 تایید شده است.

اضافه کردن بیشتر به درام: شیوع کروناویروس موارد در 1000 سال کیف Pechersk Lavra یک تودرتو صومعه پیچیده ساخته شده است به دامنه کوه مشرف به رودخانه Dnipro.

مقامات شهرستان در این هفته مهر و موم کردن مشهور صومعه است که توسط اسقفی مسکو وابسته به کلیسا پس از دو کشیش از این بیماری فوت و ده ها تن آلوده شدند.

اوکراین گزارش شده بود بیش از 5,100 تایید coronavirus موارد به عنوان از آوریل 18, از جمله 133 مرگ و میر.

گرجستان

در گرجستان که در آن محلی کلیسای ارتدکس نقش یک outsized نقش در این کشور زندگی اجتماعی و سیاسی کشیش شده اند در خط مقدم تلاش ها برای متوقف کردن گسترش بیماری است.

ماه گذشته یک کاروان از روحانیت را از طریق سرمایه تفلیس, پاشیدن آب مقدس بر روی رانندگان و brandishing آیکون در تلاش به برکت شهر و محافظت از آن را از coronavirus.

در اوایل این هفته پس از گزارش زمان مذاکرات با رهبران سیاسی و مقامات بهداشت عمومی, رهبران کلیسا بودند مجاز به اجازه می دهد parishioners به حضور در هوای گرگ و میش-به-سحر شب زنده داری عید پاک خدمات با وجود حکومت نظامی و دیگر محدودیت های اعمال شده در تفلیس و جاهای دیگر.

تحت توافق نمازگزاران خواهد بود و مجاز به شرکت در خدمات در کلیساهای ارائه آنها حفظ فاصله 2 متر است. کسانی که حضور در کلیسا کوچک باقی می ماند و در بیرون ساختمان کلیسا.

این توافق همچنین می گوید parishioners باید برای خدمات قبل از 9 p. m. و ترک پس از 6 صبح

کلیسا سخنگوی آندریا Jagmaidze گفت: اقدامات اطمینان حاصل شود خدمات ادامه خواهد داد در حالی که مطابق با بهداشت عمومی توصیه. او گفت: هیچ چیز نیست اما در مورد جمعی از قاشق استفاده می شود برای همدلی

گرجستان تا به حال گزارش شده 370 coronavirus موارد و سه مرگ و میر به عنوان از آوریل 18, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

Georgian Orthodox believers light candles during a religious service in Tbilisi earlier this month.


گرجستان ارتدکس نور شمع در طول خدمات مذهبی در تفلیس در اوایل این ماه.

Mirian Gamrekalshvili, а گرجستان کلام محقق در حال حاضر مستقر در مونیخ گفت: RFE/RL که قابل توجه وجود دارد تفاوت در نحوه کشورهای مختلف’ کلیساها به کار گرفته اند coronavirus بیماری همه گیر.

گرجستان و رهبران کلیسا گرفته اند که رویکرد این کشور است به نحوی خاص و یا محافظت شده و در نتیجه اقدامات سختگیرانه لازم نیست.

“آنها در حال نادیده گرفتن ویروس و خطرات آن,” او گفت:. “آنها می گویند:” اگر یک فرد مؤمن اگر آنها به خدا اعتقاد دارند و سپس این ویروس نمی تواند خطرناک باشد برای آنها.'”

ساخت بدتر او گفت این است که بسیاری از کارگران پزشکی را نشانه خود را از رهبران کلیسا و نمی تواند و یا نمی خواهد فشار شدیدتر محدودیت.

“بدترین و در عین حال آمده است” در گرجستان Gamrekalshvili گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im