نیویورک (AP) — نیویورک روزانه تلفات از coronavirus مرگ و میر و آمار آن در پایین ترین نقطه در بیش از دو هفته اما هنوز مقامات هشدار می دهند که شهر نیویورک و بقیه دولت آماده نیست به سهولت در خاموش شدن ناگهانی از مدارس کسب و کار و تجمعات.

شهردار بیل د Blasio یکشنبه هشدار داد که با ورود بهار آب و هوای این شهرستان به گام تا اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در اینجا آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

کاهش مرگ و میر

همانطور که از شنبه تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته و تحت 550 برای اولین بار در بیش از دو هفته به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است.

اما بحران به مراتب بیش از: بیمارستان هنوز گزارش نزدیک به 2000 جدید COVID-19 بيمار در هر روز و د Blasio گفت: وسوسه برای cooped تا نیویورک را به استفاده از آب و هوای بهار چالش جدید برای حفظ شیوع در چک.

پلیس و پارک افسران خواهد بود را به زور به شکستن فضای گردهمایی که در برخواهد داشت خطر با متخلفان مواجه بالقوه جریمه تا 1000 $شهردار گفت. این شهر تشویق مردم به مقامات متن عکس زمانی که آنها نقطه تجمعات.

“ما نمی خواهیم به این بیماری بومرنگ” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای دیدن آن را به عقب با انتقام.”

دولت وارد 540 مرگ و میر جمعه از COVID-19 کمترین تعداد از آوریل 1.

حدود 13,000 نیویورک فوت کرده اند پس دولت اول coronavirus مورد گزارش شد 1 مارس فرماندار گفت. دولت کل را شامل نمی شود بیش از 4000 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

بیش از 2700 نفر در نیویورک خانه سالمندان فوت کرده اند تا کنون بیش از هر دولت دیگر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات اساسی آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کمتر پلیس از بیمار

تعداد نیویورک اداره پلیس افسران تماس بیمار در حال کاهش است.

این کشور بزرگترین اداره پلیس گزارش داد که 5,324 لباس شخصی کاربران — حدود 15 درصد از نیروی بودند بیمار در روز شنبه. که از بالا از 7,155 افسران — نزدیک به 20 درصد از نیروی در 9 آوریل.

تا کنون بیش از 2000 نفر از اعضای NYPD باید بازگشت به کار تمام وظیفه پس از دوره نقاهت بعد از یک تست مثبت برای coronavirus مقامات پلیس گفت:.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de