Coronavirus مرگ و میر در ایران بازدید 124 از جمله معاون سابق وزیر

ایران می گوید مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش یافته است به 124 در جمهوری اسلامی از جمله معاون سابق وزیر امور خارجه که بنا به گزارش ها پس از آلوده شدن با این ویروس.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpur گفت: در 6 مارس که 17 نفر تا به حال جان بیش از گذشته 24 ساعت در حالی که بیش از 1 ، 000 مورد جدید تشخیص داده شد به عنوان مثبت برای ویروس.

حسین شیخ الاسلام, مشاور وزیر خارجه ایران که در سفارت ایالات متحده در بحران گروگانگیری درگذشت اواخر در 5 مارس از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس رسمی خبرگزاری دولتی ایرنا گزارش داد.

شیخ الاسلام به عنوان معاون وزیر خارجه در سال 1980 و بعد از آن به عنوان یک سفیر به سوریه و همچنین به عنوان یک مشاور وزیر خارجه محمد جواد ظریف ،

شیخ الاسلام همچنین یکی از دانش آموزان که با هجوم به سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 و در زمان 52 گروگان آمریکایی که خواسته واشنگتن برای قطع روابط با ایران است.

Coronavirus ادعا کرده است زندگی چند تن دیگر از مقامات ایرانی از جمله یک مشاور آیت الله علی خامنه ای و نماینده سابق واتیکان.

تعدادی دیگر از مقامات آزمایش مثبت به این ویروس از جمله معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi و بیش از 20 مجلس نمایندگان.

این semiofficial خبرگزاری ایسنا گزارش شده در مارس 5 که به تازگی انتخاب محافظه کار مجلس فاطمه راهبر در کما پس از آلوده شدن با این ویروس.

ایران بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها و نماز جمعه در عمده مراکز استانی در حالی که با دعوت از مردم برای جلوگیری از مجامع عمومی و در خانه بمانند.

مقامات همچنین اعلام کرد که بازرسی خواهد بود در محل قرار داده برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

صحبت در مارس 6, Jahanpur به نام ایرانیان برای جلوگیری از سفر به گردشگری شهرستانها و استانها از جمله اصفهان و گیلان, مازندران و استان های جنوبی.

در ضمن بهداشت جهانی مقامات هشدار کشورها به coronavirus شیوع بیشتر به طور جدی آن را به عنوان جمع آوری سرعت در اروپا و شمال امریکا است.

هلند و واتیکان در هر دو گزارش اول خود را تایید موارد این ویروس در مارس 6 با تعدادی از موارد در سراسر جهان نزدیک به 100,000 سطح انتظار به نقض می شود و بعد در روز.

شیوع بیماری است که در چین نشات گرفته قبل از گسترش به بیش از 85 کشور و شمارش ادعا کرده بیش از 3300 زندگی می کند. ایران و ایتالیا بالاترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

“این است که یک مته” سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: خواستار “تهاجمی آمادگی” برای مبارزه با گسترش ویروس.

در حالی که دولت, تقلا برای جلوگیری از شیوع کسب و کار girding برای بدترین.

برخی از اقتصادهای بزرگ از جمله ایالات متحده را کاهش نرخ بهره و متعهد میلیاردها دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر اما این حرکت در حال شکست برای فرونشاندن ترس از گسترش انسانی و اقتصادی تلفات.

بازارهای سهام اروپا در مارس 6 در ادامه به سقوط بر روی پاشنه از یک روز بد در بازارهای آسیایی هایلایت شده توسط به اشتراک گذاری شاخص در توکیو کاهش به شش ماه اخیر رسید.

بانک انکشاف آسیایی گفت: در 6 مارس که اقتصاد جهانی ضرر و زیان از شیوع بیماری می تواند به 347 $میلیارد و دو سوم از آن رخ می دهد در چین است.

در ایالات متحده چهار متحده ثبت اولین مورد از این ویروس از جمله کلرادو, مریلند, تنسی و تگزاس.

تعداد موارد گزارش شده از coronavirus افزایش یافته است به 230 با 12 مرگ و میر گزارش شده است.

این بحران باعث شده است کارفرمایان بزرگ در شمال غربی مانند Google, Facebook, آمازون و مایکروسافت به توصیه کارکنان به محل کار از خانه. توصیه می گذارد بیش از 100000 نفر در این منطقه به تنهایی.

آمریکا در مارس 5 تصویب $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با شیوع.


با گزارش ایرنا ، خبرگزاری فرانسه dpa, Reuters, AP و CNN

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>