Coronavirus: DC-منطقه کسب و کار کارگران در مقابله با واقعیت جدید


کشش به طور موقت بسته رستوران ها in Bethesda, Maryland. (AP)

آخرین

  • رستوران ها و کافه ها در سی و مریلند آغاز اولین روز از محدود خدمات پس از سی شهردار موریل Bowser خود و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان دستور داد آنها را بسته به ناهار خوردن در خدمات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.
  • هوگان قرار است به یک کنفرانس خبری در ساعت 11 صبح روز شنبه اعلام اینکه مریلند اولیه انتخابات برای ماه آوریل 28 و نه به عنوان برنامه ریزی شده و “اقدامات اضافی به سرعت گسترش COVID-19” یک سخنگوی میگه.
  • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم تنظیم شده است به روز رسانی در ویرجینیا پاسخ به COVID-19 در طول 11 صبح در کنفرانس خبری
  • یک زندگی دانشجویی در محوطه دانشگاه در دانشگاه آمریکایی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دانشجویی که باقی می ماند خود جدا شده بود و به تازگی به دانشگاه از سفر در ایالات متحده
  • ویرجینیا ثبت کرده است دوم آن COVID-19-مربوط به مرگ یک مرد در 70s در نیوپورت اخبار منطقه است. همانطور که از صبح روز سه شنبه وجود دارد بیش از 50 مورد شناخته شده از coronavirus.

شنبه اولین روز کامل که میله, رستوران ها, سینما و ورزشگاه و دیگر کسب و کارهای بزرگ در مریلند و سی بسته شده است. رستوران ها pivoting به خدمت carryout وعده های غذایی تنها.

برخی از اولین واکنش ها به دستور آمده اند از صاحبان کسب و کار کوچک است که گفت: آنها را دوست دارند زمان بیشتری را به برنامه ریزی برای بسته شدن. یکی از روابط عمومی کارشناس ارائه برخی از مشاوره در مورد چگونه کسب و کار می توانید همیشه در ارتباط ماندن با مشتریان خود را.

اگر شما مجبور به بیرون رفتن و شما تکیه بر حمل و نقل عمومی مطمئن شوید برای بررسی برنامه قبل از اینکه شما بروید به مترو است که فقط در حال اجرا در هر 12 دقیقه و مارک و انتروکوک اعلام کرده اند کاهش نیز هست.

اگر شما در حال رانندگی آگاه باشید که برگشت جاده ها خواهد بود و در ساعت شلوغی حالت حتی با کمتر رانندگان به عنوان تلفات خطوط — هر چند قیمت ها بسیار پایین تر از حد معمول است. قوانین پارکینگ در این منطقه باقی می ماند و در یک هفته جدول زمانی هر چند خیابان جارو محدودیت اعمال نمی شود.


بیشتر Coronavirus اخبار


مریلند

تمام رستوران ها و کافه و سینما و سالن های ورزشی در سراسر مریلند بسته شد به طور نامحدود در 5 p. m. دوشنبه. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: حرکت طراحی شده است برای کاهش میزان عفونت.

مریلند coronavirus مورد تعداد شروع به پریدن کرد از 37 تا 57 در روز سه شنبه.

اجتماعی, جامعه مذهبی و یا رویدادهای ورزشی طراحی بیش از 50 نفر نیز در حال حاضر ممنوع بر روی پاشنه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به محدود کردن تجمع جمعی از که اندازه و یا بزرگتر برای حداقل هشت هفته.

“ما هرگز در مواجهه هر چیزی شبیه به این” هوگان گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری در آناپولیس. “این است که رفتن به بسیار سخت تر را بسیار طولانی و بسیار بدتر از تقریبا هر کسی است که در حال حاضر درک.”


سی

این سی شورا تنظیم شده است به نظر اضطراری coronavirus لایحه که شامل طیف وسیعی از اقدامات با هدف حمایت از کارگران آسیب دیده توسط COVID-19 تعطیلی.

این قانون را تمدید مزایای بیکاری به کسانی که از کار به دلیل coronavirus و ایجاد یک کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه برای افراد خود اشتغال و پیمانکاران مستقل که آیا واجد شرایط برای بیکاری. اندازه گیری نیز ممنوع قیمت درآوردن اخراج و ابزار بسته آف.

در ضمن با تمام رستوران ها و کافه ها در منطقه در حال حاضر معطوف به بایگانی اطلاعات و تحویل فقط در این لایحه اجازه می دهد تا برای وانت و تحویل ظروف بسته الکل از رستوران ها تا زمانی که مشتریان سفارش غذا نیز هست.

در دی سی, دانشگاه آمریکایی گزارش داد که یک دانش آموز تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus; Howard اشاره کرد که یک مهمان که با حضور در مارس 7 شام در محوطه دانشگاه تا به حال آزمایش مثبت و Gonzaga, کالج دبیرستان جمهور آزمایش مثبت پس از او تا به حال اجرا یک تب شروع جمعه.

همچنین یک مترو حمل و نقل افسر پلیس است که زندگی در پرنس جورج ایالت مریلند است اما بر اساس در اسپرینگفیلد در ایالت ویرجینیا آزمایش مثبت برای ویروس.

در دوشنبه سی شهردار موریل Bowser خود دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها به نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان ارائه carryout و خدمات تحویل. علاوه بر این, ورزشگاه, سالن ماساژ و کسب و کار نیز بسته شده است.

این سی روز پنجشنبه تنظیم شده است به رای اضطراری coronavirus قانون است که پرداختن ممکن است دستمزد تعویض کمک های مالی برای کسب و کار کوچک و منع اخراج و خاموش کردن آب و برق.

به عنوان 10:20 صبح سه شنبه وجود دارد که 17 مورد از coronavirus در سی


ویرجینیا

هیچ ایالتی به منظور بسته شدن کافه ها و رستوران ها در ویرجینیا شبیه به آنهایی که در مریلند و سی اما مقامات در آرلینگتون کانتی در شفاعت با کافه ها و رستوران ها به اتاق ناهار خوری و ارائه takeout و ارائه خدمات تنها.

شهرستان خود را در آن ندارد اختیارات قانونی برای شاتر ناهار خوردن در سرویس لیبی Garvey صندلی از آرلینگتون کانتی هیئت مدیره گفت: fardia electronics صبح روز سه شنبه. او گفت: او تماس ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را به عنوان به خوبی به عنوان ایالت قانونگذاران به دنبال اقدامات مشابه به آنچه که دی سی و مریلند نورد کردن.

“ما فقط به کم کردن سرعت گسترش این بیماری” Garvey گفت.

او گفت: این مهم است که بارها و رستورانها و اقدام در حال حاضر.

“آن روز سنت پاتریک; من سبز من,” او گفت:. “و به طور سنتی آن را در یک زمان برای همه به هم … در کافه ها و هم بزرگ و یک جامعه بزرگ احساس. ما نمی تواند انجام دهد که امروز. ما نمی توانیم.”

Garvey گفت: برخی از کسب و کار در آرلینگتون داوطلبانه تعطیل اما او گفت که او “دعا” که در نرتهم مسائل مربوط به یک ایالت سفارش بسته شدن ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و کافه ها در سراسر ویرجینیا.

“این یکی از ناکامی گاهی اوقات از اینکه در دولت های محلی: من می دانم آنچه که ما نیاز به انجام است. ما باید آن را انجام دهد اما ما لازم نیست که قدرت به آن را انجام دهد” Garvey گفت. “و این بسیار ناراحت کننده است.”

او افزود: “این یک مته; این یک فیلم نیست; این است که واقعی است. و آن را در اینجا و آن را در حال حاضر و ما باید به اقدامات در حال حاضر به سرعت آن را کم کنیم.”

مرگ دوم مربوط به COVID-19 در ویرجینیا بود که یک مرد در 70s دولت در بخش بهداشت و درمان روز دوشنبه گفت:. علت مرگ نارسایی تنفسی.

بیمار شد و واقع در نیوپورت اخبار منطقه است.

“این یک روز غم انگیز در جامعه ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک ساکن محلی مرده است از COVID-19” گفت: شبه وزارت بهداشت سرپرست Dr. Steve Julian.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت که او عمیقا غمگین به شنیدن در مورد آخرین مرگ است.

“این مهم است که همه ما با نگاه کردن به هر یک از دیگر در طول این زمان دشوار برای ما مشترک المنافع و کشور ما” نرتهم در بیانیه ای گفت.

این دومین مرگ در نیوپورت اخبار منطقه از COVID-19. ویرجینیا گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ COVID-19 روز شنبه. اولین قربانی یک مرد نیز در 70s به.

به عنوان 10:20 صبح سه شنبه وجود دارد که 51 مورد از coronavirus در ویرجینیا.

در Loudoun County, مقامات به طور موقت بسته شدن شهرستان به بخش عمومی و در حالی که آنها کار اجتماعی فاصله گرفته است.

این شهرستان در بیانیه ای گفت که تعطیلی گذشته خواهد بود یک یا دو روز و آنها نیز تعلیق استفاده از آنها اتاق کنفرانس.

شما می توانید پیشرفت از تعطیلی در بخش وب سایت.

Fardia electronics جک مور Alejandro Alvarez ریک Massimo و حداکثر اسمیت کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de