موستار بوسنی-هرزگوین — زمانی که پزشکان آموخته ماه گذشته که بستری برای زایمان به این شهر بزرگترین بیمارستان آلوده شده با COVID-19 آنها عمل کرده و به سرعت.

مادر که تا به حال شده است در تماس با شهر اولین coronavirus بیمار منتقل شد از غربی موستار دانشگاه باليني بيمارستان (SKB) به آن استانی بیمارستان در سمت شرقی شهر.

در واقع بخش کار را تمام عملیات و تمام بیماران خود منتقل شدند وجود دارد بیش از حد برای دو روز به عنوان دانشگاه های بالینی بیمارستان بررسی شد.

“این طبیعی به ملاقات همکاران ما ، ما در زمان بیش از حاملگی و زايمان بیماران برای چند روز تا زمانی که کار خود را به بخش ضد عفونی و OB-مامایی درمانگاه کار ترمیم شد” زلاتکو Guzin مدیر کل استانی در بیمارستان گفت: RFE/RL در بالکان خدمات. “این کاملا طبیعی است و من فکر می کنم همکاران ما بسیار آگاه است.”

همکاران خود در دانشگاه های بالینی بیمارستان انجام داده اند همان او اضافه شده است.

این اختلال به دنبال تایید این شهر اولین coronavirus عفونت پیش از آن در هفته و همکاری بین بیمارستان ها می تواند رخ داده است و تقریبا در هر شهر در زمان بیماری همه گیر.

اما این موستار, شهرستان تقسیم جنگ در اوایل 1990s تقریبا در هر احترام بین عمدتا کاتولیک بوسنی کرواسی در غرب آن و عمدتا مسلمان بوسنیایی در شرق آن.

دوقلو امکانات بیشتر در خدمت مربوطه قومی همگن جوامع در هر دو طرف تا کنون پس اگر چه پزشکان از طریق همکاری مشترک پزشکی مجلسی.

بوسنی تا به حال نزدیک به 950 تایید COVID-19 موارد توسط مارس 12 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز تحقیقات. سی و هفت نفر از آنها فوت کرده اند.

مورد اول در موستار یک شهر در اطراف 115,000 بود در ماه مارس اعلام کرد 17.

The infectious-diseases wing of Mostar's University Clinical Hospital has been transformed into a COVID-19 facility staffed by doctors and other experts from both hospitals in the city.


عفونی-بیماری های بال موستار دانشگاه های بالینی بیمارستان تبدیل شده به یک COVID-19 تسهیلات کارکنان توسط پزشکان و دیگر کارشناسان از هر دو بیمارستان در شهرستان.

مقامات بهداشتی در اینجا می گویند تقسیم شهر به تصویب رسید “ابعاد جدیدی” از همکاری تا کنون از.

وقتی که می آید به همکاری نزدیک با یکدیگر و پیوستن به نیروهای در زمان بیماری همه گیر آنها می گویند بیماران اولویت نه سیاست.

“ما واقعا نشان می دهد که در شرایط فعلی همه چیز باید انجام شود برای بیماران صرف نظر از که بیمارستان در آن است” گفت: حول و حوش Kvesic مدیر کل دانشگاه های بالینی بیمارستان. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم.”

خود را در بیمارستان های عفونی-بیماری های بال تبدیل شده به یک COVID-19 تسهیلات کارکنان توسط پزشکان و دیگر کارشناسان از هر دو بیمارستان در شهرستان بوسنی را پنجم-بزرگترین.

دو نفر از سه نفر از استانی بیمارستان های عفونی-بیماری های پزشکان در حال حاضر به طور مشترک وجود دارد با همکاران خود از دانشگاه های بالینی بیمارستان به درمان به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

“در مبارزه با این بیماری همه گیر ما پیوست و ما نیروهای ما پزشکان در حس مشترک روز به روز کار را به هر یک از دیگر دست هر جا که ممکن است در هر کجا که مورد نیاز” گفت: Guzin “از آنجا که من فکر می کنم این یک وضعیت که در آن ما تنها می تواند در مبارزه با این چالش خطرناک اگر ما پیوستن به نیروهای ما.”

قبل از 1992-95 جنگ منطقه ای مرکز بهداشت پس از Bosniak کمونیست حزبی در طول جنگ جهانی دوم ارائه مراقبت های بهداشتی به کل هرزگوین منطقه از آنچه در حال حاضر در جنوب بوسنی.

که مرکز منطقه ای شکسته شد تا پس از جنگ با آن کار بازسازی در یوگسلاوی سابق ارتش پادگان در سمت شرقی شهر و بعد از آن تغییر نام استانی در بیمارستان.

این حرکت از دانشگاه های بالینی بیمارستان این شهر بزرگترین.

University Clinical Hospital is Mostar's biggest.


دانشگاه های بالینی بیمارستان موستار بزرگترین.

Guzin گفت: کارکنان دو بيمارستان همکاری قبل از coronavirus بیماری همه گیر از طریق به اشتراک گذاشته پزشکان اتحادیه و دیگر انجمن حرفه ای.

“دلیل ما در حال صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر است چرا که جهان خارج از بیمارستان های ما دیدن است [همکاری] برای اولین بار” Kvesic گفت.

در مورد خواسته مداوم افزایش همکاری پس از زمان همه گیر Kvesic پیشنهاد کرد که همه چیز را به احتمال زیاد به بازگشت به راه آنها شدند.

“این یک سوال برای ما سلامت کارگران است. ما نه آنهایی که تصمیم گیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de