Coronavirus توطئه ؟ سردار ایرانی نشان می دهد ویروس ممکن است ایالات متحده سلاح بیولوژیکی

یک هیات نظامی رسمی است و گسترش تئوری توطئه در مورد کوروناویروس در میان شیوع در جمهوری اسلامی است که به کشته شدن بیش از 100 نفر از جمله یک مشاور رهبر ایران و آلوده بیش از 3,500 با توجه به آمار رسمی.

حسین سلامی فرمانده پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) پیشنهاد در مارس 5 که coronavirus ممکن است ایالات متحده سلاح بیولوژیکی.

“امروز کشور درگیر در یک بیولوژیکی نبرد” سلامی بیان شد که توسط semiofficial خبرگزاری ایسنا. “ما پیروز خواهد شد در مبارزه با این ویروس که ممکن است محصول آمریکا بیولوژیکی [حمله] که برای اولین بار در چین و سپس به بقیه جهان است,” او گفت:, و اضافه کرد که “آمریکا باید بداند که اگر آن را انجام داده است تا آن را به بازگشت به خود است.”

سلامی همچنین گفت که ایران را شامل شیوع کروناویروس “حتی اگر آن را در امریکا کار می کنند.”

سلامی نمی ارائه هر گونه شواهد تا ادعای خود که coronavirus بحران آمریکا سلاح بیولوژیکی.

ماه گذشته مقامات آمریکایی گفت: روسیه-ارتباط اجتماعی-حساب های رسانه های ساخت شد بی اساس ادعا می کند که واشنگتن پشت شیوع بیماری است.

ایالات متحده است که در میان بیش از 80 کشور متاثر از شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 95,000 مردم در سراسر جهان است. یازده نفر در ایالات متحده تا کنون بیش از 150 آزمایش مثبت است.

شیوع بیماری منجر به گسترش تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی و سایت های خبری از جمله ادعا می کند که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه مربوط به چین biowarfare برنامه.

کارشناسان بارها گفته است که هیچ نشانه ای وجود دارد که coronavirus می تواند انسان ساخته شده است. “بر اساس این ویروس در ژنوم و خواص وجود دارد هیچ نشانه ای از آنچه که آن را مهندسی ویروس” ریچارد Ebright یک استاد زیست شناسی شیمی در دانشگاه راتگرز گفت: واشنگتن پست در ژانویه 29.

ایران ضربه سخت

سلامی سخنان آمده در میان هشدارهای مقامات ایرانی در برابر کسانی که پخش شایعات و داستان درباره شیوع در ایران.

سر از ایران cyberpolice فرمانده وحید مجید گفت: در 5 مارس که 121 نفر احضار شده برای پخش شایعات در مورد کوروناویروس. او گفت: 190 نفر دیگر شده بود هشدار داد و گفت: برای حذف محتوا از رسانه اجتماعی صفحات.

“برخورد با کسانی که در پخش شایعات و کسانی که در انتشار خبر جعلی است و در حال حاضر یکی از مهم ترین ماموریت های این cyberpolice” مجید گفت.

ایران و ایتالیا بالاترین مرگ و عوارض از coronavirus در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

Coronavirus در حال حاضر مرگ و میر در حدود 3.4 درصد افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی در حال مرگ به مراتب بیشتر پس از ابتلا به ویروس.

Massud Pezeshkian, یک نماینده مجلس و سابق ایران, وزیر بهداشت پیشنهاد کرد در اوایل این هفته که شیوع این بیماری در ایران به مراتب گسترده تر از دولت اذعان کرد و گفت بسیاری از آلوده شهروندان به حال شناخته شده است.

معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi و بیش از 20 مجلس نمایندگان در میان کسانی که آزمایش مثبت در کشور است.

محمد Mirmohammadi یک مشاور آیت الله علی Khameni سالگی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>