Coronavirus Comeback? چین پرانتز برای موج دوم ممکن است از COVID-19

نشانه های خزنده از یک ترسید اما به طور گسترده ای پیش بینی شده “موج دوم” از کشنده شیوع کروناویروس در کشور که در آن همه آغاز شده با دیگر کشورهای آسیایی نیز شاهد روند نگران کننده در جنگ جهانی همه گیر.

برای بیش از یک هفته وارداتی موارد را تحت سلطه چین و ارقام رسمی با هیچ یک از محلی می گذشت موارد است که می تواند جرقه یک زنجیره جدید از انتقال گزارش برای چند روز.

روزانه موارد جدید عفونت کروناویروس از همه نوع — بسیاری از آنها را به بازگشت مسافران — گزارش شده است زیر 100 از تاریخ 19 مارس روز اول مقامات ذکر شده هیچ محلی پس از انتقال پاتوژن فوران در جهان پرجمعیت ترین کشور در ماه دسامبر.

اما سرزمین اصلی چین گزارش اول خود را به صورت محلی انتقال عفونت در سه روز در 26 مارس آن را به عنوان دستور بستن آن مرزهای بین المللی را به خارجی ها حتی کسانی که با اجازه اقامت.

این مورد و دیگر موارد از انتقال محلی از coronavirus در کشور — که در آن برای اولین بار ساخته شده پرش از حیوانات به انسان, احتمالا در ماه نوامبر — آمده اند به عنوان جهانی در مورد تعداد دفعات مشاهده شده دارای عقاید به بیش از 500000 و آمریکا و عفونت شمارش پیشی گرفته اند رسمی چینی ارقام است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سایر عفونی-بیماری کارشناسان بارها هشدار داده است که چین و دیگر کشورها باید بسیار هوشیار در برابر زنجیره ای از عفونت موضعی است که می تواند به سرعت به مارپیچی خارج از کنترل است.

بدون تست هیچ مورد

ترکیب ترس و شک و تردید همواره حاضر چین آمار با وجود اطمینان از یک مشترک سازمان ملل متحد-چینی اپیدمیولوژیک ماموریت در اواخر فوریه که این کشور را “اعداد واقعی هستند.”

گزارش های پراکنده به بیرون درز کرده اند به خارج از کشور در این ماه اشاره به امکان جلوگیری از عفونت اعداد به سادگی با امتناع از تست افرادی که ترس آنها ممکن است بیمار است.

هنگ کنگ پخش عمومی به نقل از یک محلی داوطلب در ووهان چین کانون ویروس در مارس 23 متهم کارکنان بیمارستان وجود دارد و از چرخش دور “coronavirus بیماران” و اجتناب از آزمایش بیمار مردم در آنچه او گفته بود “سیاسی, درمان نیست و درمان های پزشکی.”

The South China Morning Post گزارش در ووهان زن که شوهرش مرده در آغوش او در اوایل ماه مارس پنج روز پس از طبقهبندی به عنوان “درمان” و فرستاده شدن به طور موقت COVID-19 مرکز پزشکی قبل از انتشار.

چین کمونیست و دولت اتحاد معروف تنگ اعمال محدودیت بر رسانه ها و اینترنت و زندانی شده و یا در غیر این صورت سکوت پزشکان و دیگران که صدا زنگ زنگ در اوایل بیماری همه گیر.

و با وجود داشتن مجبور به عذر خواهی برای نادیده گرفتن یک عفونی پزشک که جان خود را در تلاش برای منفجر سوت coronavirus شیوع در ماه ژانویه مقامات چینی در حال حاضر متهم به آزار و اذیت دیگر منتقد خود را از دست زدن به بحران است.

رادیو آزاد آسیا گفت: در 26 مارس است که با نفوذ چینی املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم رن Zhiqiang بود تحت بررسی پس از وافرش به نگارش نامه سرگشاده ای که به نظر می رسد به شدت انتقادی از رئیس جمهور شی جینپینگ و پاسخ رسمی به COVID-19.

بسته شدن مرز

در آشکار نگرانی برای موج دوم این که چینی گزارش ماه گذشته توصیه “روشن شناخت و آمادگی نیاز به بلافاصله واکنش نشان می دهند به هر COVID-19 موارد یا خوشه ها به عنوان عناصر کلیدی از استراتژی مهار شد.”

مقامات چینی گفته می شود اقدامات بنیادی موج دوم ممکن است حتی به عنوان آنها بیشتر آرام محدودیت های این هفته در فروشگاه بسته شدن و بیرون رفتن در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است.

چین در ماه مارس 26 منع تقریبا همه خارجی ها از جمله ساکنان از ورود به کشور در یک سیگنال آشکار است که آنها در مورد جهان خارج به عنوان بزرگترین coronavirus تهدید.

همان روز رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد Xi ساعت پس از او دوباره متهم پکن از جعل و یا در غیر این صورت muddling از آن عفونت اعداد در یک کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

رسانه ای دولت یازدهم گفت: تا به حال اصرار به ناروا است که مقامات چینی بودند که شفاف با خود تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده از مکالمه خود را به tweeting که “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس” در نادر مرجع که آیا واجد شرایط coronavirus با کلمه “چین” یا “چینی” یک عادت است که خشم پکن. “ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

در ضمن عفونت ارقام فزاینده در برخی از سرزمین اصلی چین و همسایگان نزدیک است که بیشتر موفقیت دفع coronavirus تا کنون از جمله هنگ کنگ و تایوان است.

چین به خصوص اداره منطقه هنگ کنگ در تاریخ 27 مارس گزارش خود بزرگترین روزانه پرش در مواردی به تاریخ باعث آن را به کف دست زدن تنگ تر محدودیت در تجمعات به بیش از چهار نفر و بسیاری از مکانهای عمومی.

دورتر در کره جنوبی که در آن مقامات را مورد ستایش قرار داد خود را برای سریع و جامع پاسخ به محدود کردن عفونت به کمتر از 10 ، 000 از موج اولیه سئول در تاریخ 27 مارس به شدت ترغیب شهروندان برای جلوگیری از تجمعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de