Coronavirus: تعطیلی و آموزش از راه دور به عنوان DC-مدارس منطقه مقابله

سیستم مدرسه در طول سی منطقه هستند که به شدت تحت تاثیر نگرانی های بیش از coronavirus.


در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سی مدارس دولتی در حال تعویض به آموزش از راه دور.
  • Fairfax County Public Schools تصمیم گرفتند برای روز جمعه.
  • مریلند مدارس نزدیک به دو هفته

DC

سی مدارس عمومی خواهد شد مارس 16 تا 31 مارس به عنوان سیستم مدرسه حرکت به آموزش از راه دور.

رخصتی بهار خواهد شد مارس 17 مارس 23 و وجود خواهد داشت نه یک رخصتی بهار در ماه آوریل است. دانش آموزان باید گزارش به مدرسه در طول این زمان.

سی دانش آموزان را در یادگیری از راه دور از مارس 24 تا 31 مارس است. عادی DCPS عملیات در حال انتظار برای از سرگیری آوریل 1.

وجود خواهد داشت هیچ مدرسه-حمایت از فعالیت های مانند دو و میدانی extracurriculars, زمینه, سفر, رویدادهای یا خود برنامه.


بیشتر Coronavirus اخبار


ویرجینیا

در ویرجینیا ساعت پس از اعلام کرد که مدارس عمومی کانتی فیرفکس را باز باقی می ماند سرپرست اسکات Brabrand اعلام ویرجینیا بزرگترین سیستم مدرسه خواهد دید جمعه.

“ما همچنان به شنیدن نگرانی واقعی از پدر و مادر در مورد نگه داشتن مدارس ما باز در حالی که coronavirus پاسخ ميگيرد سراسر کشور” Brabrand گفت: در اواخر شب در بیانیه ای. پنج شنبه.

در یک کنفرانس خبری در اوایل پنجشنبه Brabrand گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ موارد مرتبط با سیستم مدرسه او در دفاع از یک “پاسخ محکم” است که می تواند به سرعت تغییر اگر وجود دارد یک مورد تایید شده.

و اشاره کرد که مدارس در حال بسته شدن در مریلند برای دو هفته Brabrand به روز رسانی موقعیت خود را: “در فراوانی از احتیاط به اعتقاد من آن است که محتاطانه برای مدارس عمومی کانتی فیرفکس برای انصراف از مدرسه [جمعه] برای کمک به سهولت پدر و مادر کارکنان و اضطراب است.”

صبح روز پنج شنبه Loudoun County شد اولین مدرسه محلی برای نزدیک برای بیش از یک هفته برای مقابله با کروناویروس وضعیت.

کانتی فیرفکس کلاس ها لغو خواهد شد شنبه برای آنچه قبلا برنامه ریزی شده ستاد توسعه روز برای آماده سازی برای امکان آموزش از راه دور در طی شیوع ویروس.

“این باقی می ماند بسیار سریع در حال حرکت روایت و وضعیت پنج شنبه به احتمال زیاد بسیار متفاوت تر از امروز. ما را تعیین خواهد کرد و روز شنبه ما چگونه اقدام خواهد شد و در دراز مدت با مدارس عمومی کانتی فیرفکس عملیات” Brabrand گفت: در نامه خود به خانواده ها است.

روز جمعه فعالیت های فوق برنامه ورزشی, حوادث, شیوه سفرهای میدانی و مدرسه دیگر رویدادهای مربوط به لغو هستند و سن مدرسه مهد کودک بسته هستند.

مریلند

مریلند بسته مدارس از 16 مارس 27 مارس و ممنوع بکند از 250 نفر و یا بیشتر به عنوان دولت معاون وزیر بهداشت Fran فیلیپس به نام coronavirus یک “بهداشت عمومی اورژانس.”

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>