Coronavirus: تمام Md. مراکز سرگرمی, مکانهای نزدیک به 5 p. m. روز شنبه


مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان, مرکز, شده است, برگزاری, اخبار کنفرانس ها به طور منظم در مورد مهار گسترش coronavirus. معاون وزیر بهداشت Fran فیلیپس ایستاده است به سمت چپ. دنیس شریدر این افسر ارشد عامل و مدیکید مدیر برای دولت در بخش بهداشت و درمان است که حق ایستاده است. (AP Photo/برایان Witte)

آخرین

  • مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در روز پنج شنبه دستور داد که همه مریلند مراکز و مکانهای تفریحی خواهد بود در بسته 5 p. m. روز شنبه, آخرین در یک سری از مراحل منطقه مقامات گرفته اند در پاسخ به این رمان coronavirus که کشور را فرا گرفت در چند ماه گذشته ،
  • در 24 ساعت گذشته مریلند دچار آن مرگ اول از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که جاروب شده این کشور در دو ماه گذشته و در روز پنج شنبه صبح هوگان نیز اعلام کرد: دولت اولین فرزند خود را به زده با بیماری: 5 سال در شهرستان Howard.
  • “متاسفانه ما تنها در ابتدای این بحران” هوگان گفت. “این واقعا یکی از دلهره آور ترین چالش های دولت ما تا به حال با آن مواجه است.”
  • هوگان همچنین اعلام کرد که تنها یکی از مسافران و کارگران با مدالها اجازه داده می شود به BWI ترگود مارشال فرودگاه.
  • D. C., دانش آموز مدرسه ابتدایی تشخیص داده شده است با COVID-19, مدرسه خود را در بیانیه ای گفت.
  • همانطور که از ظهر دوشنبه, ویرجینیا در سال 94 موارد; سی است که در 39 و مریلند در 107 – افزایش 22 شب.
  • رئیس جمهور تهمت و coronavirus نیروی کار را یک جلسه از کاخ سفید روز شنبه صبح. شما می توانید آن را در اینجا که در آن می رود زندگی می کنند و یا گوش دادن به آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا coronavirus بسته امداد یکشنبه شب.
  • رئیس جمهور تهمت و گفت: در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری که FDA به حال سریع ردیابی دو دارو به عنوان درمان های ممکن برای coronavirus. کلروکين یک مالاریا مواد مخدر و remdesivir یک درمان ابولا نشان داده اند وعده در آزمون های خاص.
  • ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را به یک کنفرانس خبری در تحولات در 3 p. m.; d. C. شهردار موریل Bowser خود برنامه ریزی شده است به صحبت می کنند در 4 p. m.

FDA سریع-آهنگ ممکن است داروی ضد ویروسی

غذا و دارو سریع-دنبال یک ضد مالاریا دارو برای درمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول یک کاخ سفید coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری.

داروی کلروکين که تا به حال نیز قبلا تایید شده برای درمان ورم مفاصل نشان داده است که “تشویق نتایج اولیه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اولین آزمایش بالینی ممکن است coronavirus واکسن آغاز شد در اوایل این هفته اما روند توسعه یک واکسن می تواند از چند ماه تا یک سال.

در عین حال مقامات بهداشتی فدرال به دنبال به دنبال درمان ضد ویروسی برای درمان افرادی که مبتلا به کوروناویروس.

یکی دیگر از درمان های پزشکی شامل یک دارو به نام remdesivir است currrently در مطالعات بالینی در سراسر جهان است. این دارو را می توان مورد استفاده برای درمان coronavirus به عنوان آخرین چاره تحت برنامه ای به نام “استفاده مهربان” که اجازه می دهد تا پزشکان به درخواست جدید تایید نشده دارو برای درمان بیماران به طور جدی بیمار.

یکی دیگر از درمان بالقوه — که نبوده است ثابت نشده است — به نام “نقاهت پلاسما” که شامل گرفتن خون از افرادی که از بهبود COVID-19 و دادن آن به در حال حاضر بیمار, بیماران, گفت:, FDA, کمیسر Stehen هان.

هوگان سفارشات مراکز و مکانهای تفریحی و بسته

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در روز پنج شنبه دستور بسته شدن همه مراکز و اماکن تفریحی با شروع در 5 p. m. دوشنبه.

“من می دانم که این اقدامات است که ما شده ایم به نظر می رسد ممکن افراطی و آنها به نظر می رسد ترسناک” هوگان گفت: در یک کنفرانس خبری. “همانطور که گفتم قبل از آنها نیز کاملا ضروری است به نجات جان هزاران نفر از Marylanders و صدها هزار نفر از آمریکایی ها است.”

او افزود که وزارت مریلند حمل و نقل بلافاصله محدود کردن دسترسی به ترمینال در BWI ترگود مارشال فرودگاه به یکی از مسافران و badged فرودگاه کارمندان تنها. استثنا خواهد بود ساخته شده برای بازدید کنندگان که در حال بازدید مسافران معلول.

“ما باید تمام اهرم دولت برای دریافت از طریق این بحران” هوگان گفت. “این مبارزه در برابر این همه گیر جهانی است یک مسابقه در برابر زمان و ما باید اقدام در حال حاضر.”

هوگان صحبت کرد و پس از تعداد تایید COVID-19 نفر در مریلند افزایش یافت 88 درصد در 48 ساعت.

سی مدرسه ابتدایی آزمون مثبت

یک دانش آموز در کشتی موشک افزایش آکادمی در دی سی, تشخیص داده شده است با COVID-19 با توجه به بیانیه ای از مدرسه موقت مدیر اجرایی.

“D. C. سلامت را منجر شود در کمک به هر دانش آموزان و/یا کارکنان که ممکن است در معرض خطر به دلیل تماس با تایید COVID-19 مورد” اصل کوری لوئیس نوشت: در نامه ای به پدر و مادر است.

موارد جدید در ویرجینیا

روز پنج شنبه تعدادی از موارد در ویرجینیا رز به از 77 تا 94, سلامت, مقامات گفت.

دکتر هنجار الیور با ویرجینیا وزارت بهداشت گفت: با وجود جداگانه COVID-19 شیوع بیماری در ویرجینیا کمک به درایو افزایش موارد است. شیوع تعریف شده است به عنوان دو نفر که می توان به یک مشترک و قرار گرفتن در معرض الیور گفت.

یکی از شیوع بیماری ها در جیمز شهرستان کانتی در شمال نیوپورت نیوز و دو نفر دیگر در منطقه ریچموند.

در سخنرانی خود در این کنفرانس خبری رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم به فعال کردن گارد ملی اما “این قطعا یک گزینه ای که روی میز است.”

COVID-19 مورد در فیرفکس شرکت. مرکز کمک زندگی می کنند

کانتی فیرفکس وزارت بهداشت پنجشنبه اعلام کرد که ساکن کنسینگتون یک زندگی کمک و حافظه-مرکز مراقبت در شهر فالز چرچ.

بیمار یک مرد تا به حال علائم 14 مارس و مورد آزمایش قرار گرفت, مارس 16. وزارت بهداشت و درمان بوده است “ارائه کنترل عفونت ارشاد” پس از تست آغاز شده است.

2 DC اولین پاسخ مثبت

دو نفر از اعضای DC آتش و خدمات اضطراری پزشکی گروه آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از رئیس گرگوری دین.


بیشتر Coronavirus اخبار


سی سلامتی مطلع شد از تست مثبت شنبه و در حال انجام است تماس, ردیابی بیمار که شامل تماس با دیگر آتش و EMS پرسنل و افراد دیگر که ممکن است در تماس با بیمار است. چهارشنبه شب یکی دیگر از اعضای این گروه گزارش شد که آزمایش مثبت است.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از پاسخ دهندگان برای اولین بار مشخص شد به عنوان به طور بالقوه در معرض ویروس.

اما آتش نشانان اتحادیه d. C. آتش نشانان انجمن تایید به fardia electronics که حداقل 73 آتش نشانان در حال خواسته به قرنطینه با توجه به coronavirus نگرانی از اولین مورد گزارش شده است.

Fardia electronics جک مور و مت Daugherty کمک به این گزارش.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de