هیچ گوشه ای از جهان شده است در امان از شدت مسری coronavirus — و یا چالش های بسیار زیاد سعی می کند خود را گسترش.

انواع تاکتیک های مختلف در حال کار — از جمله مستندات اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات محدود کننده. اما حتی زمانی که آن تلاش ها اجرا می شوند می توان آنها را تضعیف تامین کمبود و عدم شفافیت.

RFE/RL به نظر می رسد در چالش های پزشکی کارگران و دیگران رو در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از کارشناسان می گویند یک میراث دهه از پنهان کاری و انکار و یا نادیده گرفتن حقیقت در مناطق اتحاد جماهیر شوروی سابق ممکن است تأثیر چگونه دولت وجود دارد واکنش نشان می دهند — و یا نمی — به بحران کنونی است.

پزشکان در این منطقه و در نزدیکی شکایت دارند که آنها فاقد دنده محافظ. و کسانی که این اشاره اغلب punished, تاثیر منفی زیادی از این منطقه در حال حاضر تلاش ها در مقابله با بحران است.

A doctor observes through a glass window the condition of a patient in a ward in the Moscow Sklifosovsky emergency hospital treating COVID-19 patients.


یک پزشک مشاهده از طریق شیشه پنجره این بیماری از یک بیمار در یک بخش در مسکو Sklifosovsky اورژانس بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

روسیه — بیش از حد بسیاری از موارد به اندازه کافی تخت

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه بود بلانت در مارس 13 گفت: وضعیت در این کشور به قبر. او در همان روز روسیه ثبت بالاترین تک-بعد سنبله در موارد با 2,558 بیماران جدید.

نظرات و همچنین به عنوان فیلم جدیدی از آمبولانس انتظار در خط در خارج از مسکو بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با هجوم.

“وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 1500 نفر از بیماران با پنومونی. وجود دارد نه به اندازه کافی تخت. آنها با قرار دادن بيمار در هر کجا که وجود یک فضای آزاد است. ما مطلع آمبولانس خدمات است که ما تا به حال حدود 180 یدکی اماکن و آنها به ما به ارمغان آورده 303 بيمار گفت:” ایرینا Sheikina یک پزشک در مسکو بیمارستان.

دکتر دیگری در مسکو در بیمارستان گفت: در زمان کنونی تلویزیون چه بسیاری از در حال حاضر مشکوک: بیمارستان ها در پایتخت روسیه در حال آمادگی برای مقابله با بحران.

“در حال حاضر ما در بیمارستان در حال آماده شدن برای COVID-19 بيمار اما ما هنوز فاقد تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباسهای یکبار مصرف. ما آنها را نمی. در برخی از موارد وجود ندارد و حتی به اندازه کافی سرنگ مواد مخدر. و این است که مسکو گفت:” دکتر که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه.

Vsevolod Shurkhai یک مسکو جراح مغز و اعصاب گفت: در زمان کنونی که کادر پزشکی خواسته شد تا نسبت به به اشتراک گذاری دهان و دندان دماسنج در میان تا 40 پزشکان. Shurkhai گفت که او تا به حال شکایت دادستان عمومی و Rospotrebnadzor روسیه مصرف کننده-ایمنی دیده بان.

در ولگوگراد منطقه تاتیانا Revva نام داشت در بازجویی پلیس پس از شکایت علنی در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی در بیمارستان محلی که در آن او با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر.

بلاروس — ‘سر در شن و ماسه’ رویکرد

رئیس جمهور Alyaksandr لوکاشنکا رد کرده است coronavirus به عنوان یک “جنون” و خواست هموطنان خود را به درایو تراکتور, نوشیدنی, ودکا و نشستن در سونا به دفع آن است. بلاروس را نادیده گرفته است خواستار اعمال محدودیت های.

این اپوزیسیون سایت منشور 97 متهم کرده است لوکاشنکا از “چسبیده سر خود را در شن و ماسه” و پیشنهاد کرد که مینسک عدم اقدام می تواند طلسم از ربع قرن از حکومت.

چند گزارش بر این باورند که اعداد گزارش شده توسط دولت با بسیاری از مشکوک آنفلوآنزای موارد در واقع عفونت کروناویروس. حتی کمتر جرات صحبت کردن. یکی که بود Syarhey Satsuk ویرایشگر آنلاین پورتال خبری Yezhednevnik که انتقاد از دولت و مدیریت بحران و تردید در مقام coronavirus آمار و ارقام.

Satsuk دستگیر شد در 25 مارس در فساد شارژ. رسانه ها ناظران و دیگران مشکوک او هدف خود را برای بحرانی coronavirus پوشش.

سازمان امنیت و همکاری نماینده در آزادی رسانه ها هارلم Desir در مارس 26 گفت که او “بسیار نگران” توسط Satsuk را بازداشت.

Desir اصرار داشت که روزنامه نگاران “نباید مرعوب, تحت تعقیب یا بازداشت برای گزارش گیری در مسائل مربوط به منافع عمومی و در COVID-19 وضعیت است.”

Satsuk او با قرار وثیقه در مارس 4.

در ضمن پزشکان در بلاروس شکایت از ساعت های طولانی و کمی تجهیزات حفاظتی, RFE/RL در بلاروس خدمات گزارش شده است.

هتل آسایشگاه و حتی فضا در فرودگاه شده است را به مسکن موقت برای این کشور کشیده پرسنل پزشکی. یک دکتر گفت که او به کار ادامه داد و حتی پس از تایید با کوروناویروس.

A doctor examines a man, suspected of being infected with the coronavirus, at a clinic in the town of Irpin outside Kyiv.


یک دکتر به بررسی یک مرد مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس در یک کلینیک در شهر Irpin خارج از کیف.

اوکراین — بالا و پایین ارتباطات

در کشور همسایه اوکراین پزشکان در حال مبارزه نیز هست.

“من دریافت تماس از افراد می گویند” بیایید و بررسی کنید اگر مادر من coronavirus.’ من به راحتی آنها را که من می گفت:” یاروسلاو Semchyshyn, رئیس, دکتر, در یک شهر از 5000 نفر در استان ایوانو Frankivsk منطقه در غرب اوکراین است.

“تا آنجا که من می دانم که وجود دارد بدون آزمون حتی در سطح منطقه. من نمی دانم در مورد این منطقه بسیار کمی وجود دارد که ارتباطات” Semchyshyn که نمی خواهم نام این شهر منتشر شده برای ترس از پیامدهای گفت: RFE/RL در 27 مارس ،

فساد طولانی زهر اوکراین ممکن است مانع تلاش ها برای دریافت لوازم مورد نیاز. حداقل این است که این مشاجره از Arsen Zhumadilov سر از این کشور را ملی تدارکات شرکت.

Zhumadilov گفت: RFE/RL در مارس 8 که تلاش های خود را برای تهیه تجهیزات بودند مانع عمدتا توسط یک شرکت-اخراج وزیر بهداشت.

ازبکستان — بالا و میر در میان کارگران پزشکی

پزشکان در این کشور آسیایی مرکزی از ازبکستان نیز پرداخت قیمت بالا. این وضعیت در اندیجان به نظر می رسد به خصوص مهم است. Shukhrat Abdurakhmonov شهردار این شهر که شاهد اصلی ناآرامی در سال 2005 گفت: در تاریخ 12 آوریل که از 90 coronavirus بیماران در یک بیمارستان محلی 78 شد, پزشکی, کارگران است.

“دیگر 12 بودند در تماس با کارگران پزشکی” شهردار اضافه شده است. یک پزشک شاغل در بیمارستان که در آن تمام بیماران نگهداری می شوند جدا شده مورد مناقشه شهردار اعداد گفتن RFE/RL را ازبکی خدمات است که وجود دارد 56 پزشکی کارگران تحت قرنطینه که چهار نفر از آنها پزشکان و بقیه پرستاران.

همانطور که در جاهای دیگر در منطقه و دیگر کشورهای شوروی سابق مقامات در ازبکستان به نظر می رسد کمتر از مشتاق به حفر کردن به جزئیات coronavirus بحران است.

یک نماینده از وزارت بهداشت حاضر به اظهار نظر و @Koronavirusinfouz — ازبکستان دولت تلگرام کانال فراهم می کند که اطلاعات رسمی در گسترش COVID-19 در ازبکستان — نکردند و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط Abdurakhmonov.

A medical worker uses a forehead thermometer to screen the temperature of a visitor in an Almaty hospital.


پزشکی کارگر با استفاده از یک دماسنج پیشانی به صفحه نمایش دما از یک بازدید کننده در آلماتی بیمارستان.

قزاقستان-عمده بیمارستان تحت مستند

بالا coronavirus نرخ ابتلا به عفونت در میان پزشکان و پزشکی دیگر کارکنان نیز به نظر می رسد به یک مشکل در کشور همسایه قزاقستان.

با توجه به قزاقستان وزارت بهداشت و درمان به عنوان از آوریل 13, 211 پزشکی کارکنان در این کشور در بیمارستان شده بود با آلوده coronavirus.

با توجه به لیودمیلا Byurabekova, رئیس کمیته ایمنی کالا و خدمات از وزارت بهداشت و درمان و بیمارستان فاقد تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک و برنامه کار نیست که به دنبال نشان می دهد پزشکان و دیگر کارکنان روبرو هستند ساعت های طولانی.

بزرگترین بیمارستان شهر در آلماتی تحت قرنطینه بعد از 12 پزشکان مبتلا به کروناویروس بیش از آخر هفته.

قرقیزستان — اجتماعی-رسانه, اعتراض

در قرقیزستان این همیشه یک عدم وجود تجهیزات حفاظتی است که مشکل است. Bektur Apyshev ارسال شده یک عکس در توییتر از یک ماسک محافظ او گفت که او و دیگر پرسنل پزشکی عرضه شد در بیمارستان که در آن او کار می کند. چند روز بعد Apyshev حساب توییتر بود که به طرز مرموزی تعطیل. بعد در آوریل 12, Apyshev ارسال شده یک ویدیو گفت که او دروغ گفته در مورد ماسک.

که عذرخواهی مشکوک توسط بسیاری از آینده پس از فشار از مقامات باعث اجتماعی-رسانه های اعتراض و حتی یک معاون در آمد و به دفاع از Apyshev.

RFE/RL در قرقیزستان گزارش سرویس که مقامات قرقیزستان در حال نگه داشتن یک چشم ناظر برای رسانه اجتماعی پست های مهم کشور را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

پاکستان — عدم وجود تجهیزات منجر به تظاهرات

آن را نه تنها پزشکان در اتحاد جماهیر شوروی سابق سازمان ملل که در حال درد و رنج است. مانند جاهای دیگر بیمار مجهز و پزشکان در پاکستان در حال سقوط قربانی به عنوان به خوبی به کوروناویروس.

دو پزشک و یک پرستار در حال اند از COVID-19 بیماری قرارداد از coronavirus. بیش از 150 پرسنل پزشکی در حال گزارش به قرارداد ویروس.

دکتر Fazle ربیع در پاکستان موسسه علوم پزشکی در اسلام آباد قرار می دهد بالا بودن ميزان عفونت در میان کارکنان پزشکی به کمبود تجهیزات حفاظتی. ربیع به تازگی گفته رادیو فتح او انتظار دارد که تعداد کسانی که به افزایش اگر چنین دنده عرضه می شود به زودی به این کشور در بیمارستان.

در 14 آوریل و نه پزشکان در یک بیمارستان در پنجاب و مولتان منطقه بودند را تایید کرد به عنوان اینکه شما با coronavirus کمترین تعداد در میان پزشکی کارکنان در یک روز.

بانک مرکزی با کمبود منابع پزشکان در کویته مرکز استان بلوچستان برگزار شد تظاهرات هفته گذشته با ده ها تن بازداشت شده است. آنها بعد از آن منتشر شد پس از استانی دولت متعهد به تامین تجهیزات مورد نیاز و توزیع آن در سراسر استان. اعتصاب توسط پزشکان به عنوان یک نتیجه, نیز نامیده می شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im