15 مارس سال 2020

با هماهنگی بانک مرکزی اقدام به افزایش ارائه دلار نقدینگی

برای انتشار در 5:00 p. m. EDT

بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو و بانک ملی سوئیس امروز اعلام کرد یک اقدام هماهنگ به منظور افزایش تامین نقدینگی از طریق ایستاده دلار نقدینگی تعویض خط ترتیبات.

این بانک مرکزی توافق کرده اند که برای کاهش قیمت در ایستاده دلار نقدینگی ترتیبات مبادله با 25 واحد به طوری که نرخ های جدید خواهد بود که دلار یک شبه شاخص مبادله (OIS) همراه با نرخ 25 واحد پایه. برای افزایش تعویض خطوط اثربخشی در ارائه ترم نقدینگی خارجی بانک مرکزی به طور منظم با دلار نقدینگی عملیات نیز توافق برای شروع ارائه دلار ایالات متحده در این هفته در هر حوزه قضایی با 84 روز بلوغ در علاوه بر این به 1 هفته بلوغ عملیات در حال حاضر ارائه شده است. این تغییرات را به اثر بعدی عملیات برنامه ریزی شده در طول هفته مارس 16.1 جدید قیمت گذاری و بلوغ ارائه شده را در محل باقی می ماند تا زمانی که مناسب برای حمایت از عملکرد صاف از دلار بودجه بازار.

مبادله خطوط موجود ایستاده و امکانات در خدمت به عنوان مهم نقدینگی backstop به سهولت گونه های در جهانی بازارهای مالی در نتیجه کمک به کاهش اثرات چنین سويه تامین اعتبار برای خانواده ها و کسب و کار هر دو در داخل و خارج از کشور.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.


1. هفتگی عملیات در حال حاضر برگزار شده توسط بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس. بازگشت به متن

آخرین بروز رسانی: 15 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im