کارشناسان قانون اساسی: مغلوب ساختن پیشی جستن فاقد قدرت به ‘باز متحده

قانون اساسی کارشناسان می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه است که او نه فرمانداران قدرت “باز متحده” که در آن کسب و کار بسته شد و یا ساکنان دستور داده شد تا به ماندن در خانه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آوریل 10, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “عشق باز” در این کشور توسط مه 1 و که او ایجاد آنچه که او به نام “باز کشور ما” نیروی کار که “نقش” در تعیین زمانی که کسب و کار خواهد شد. اما او گفت: “در نهایت من باید تصمیم می گرفتم.”

چند فرمانداران گفت: آنها می توان به ساخت این نوع از تعیین برای کشورهای خود را نه رئیس جمهور. برای مثال در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مارس 12, دموکراتیک, New Mexico رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام گفت: او می خواهم هر گونه تصمیم گیری در مورد کاهش coronavirus مربوط به محدودیت در دولت است.

“ما در حال رفتن به تصمیم گیری است که حفاظت از جدید مکزیکی,” Lujan گریشام گفت. “همه چیز ما در مورد حفاظت از زندگی و اولین پاسخ دهندگان و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است.”

Lujan گریشام گفت: او استقبال “بهتر استراتژی های ملی” اما او افزود: “من قصد دارم برای انجام هر کاری مناسب است, برای, New Mexico. و ما شروع به دنبال در گزینه های بازیابی, اما ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی تا زمانی که اوج رخ می دهد و ما واضح و روشن در مورد نداشتن بستری شدن در بیمارستان و کاهش تعداد افرادی که مثبت هستند هر روز در ما نظارت و تلاش های تست.”

ماه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست به کشور “باز برای کسب و کار” با عید پاک در مارس 12, New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu گفت: دولت نمی خواهد کمکی بکند.

“هر چه پیام هایی که در حال بیرون آمدن از واشنگتن, ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما مراقبت از نیازهای نیوهمپشایر اول” Sununu یک جمهوری خواه گفت.

از آن به بعد چندین گزارش های خبری باید به این نتیجه رسیدند که قانون اساسی کسانی که تصمیم گیری در نهایت می توان ساخته شده توسط دولت فرمانداران و نه مغلوب ساختن پیشی جستن.

از طریق توییتر در مارس 13, تهمت و انتقاد “جعلی اخبار رسانه ها” برای “گفته است که فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است…. این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

در روز بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی تهمت تصریح کرد که او دارای “قدرت نهایی.”

“من قصد دارم برای قرار دادن آن را به سادگی. رئیس جمهور ایالات متحده دارای اختیارات لازم برای انجام آنچه که رئیس جمهور دارای اختیارات لازم برای انجام که بسیار قدرتمند است,” او گفت:. “رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس.”

معلوم نیست تحت چه اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت خود را ادعا می کنند و کاخ سفید روشن نیست که ما رسیده به دفتر مطبوعاتی. اما کارشناسان قانون اساسی مخالفت با او.

“رئيس جمهور است *نه* * * * درست” رابرت Chesney استاد و دانشیار دین برای امور تحصیلی در دانشگاه تگزاس مدرسه از قانون گفت: ما از طریق ایمیل. (تاکید است.)

در یک پست برای مبارزه حقوقی وبلاگ منتشر شده در مارس 24, Chesney به ذکر است که این محدودیت در حال حاضر در محل “جریان عمدتا از قوانین اعلام شده توسط دولت فرمانداران شهرستان کمیسیون و شهرداران — نه از دولت فدرال است.”

“رئیس جمهور تهمت اشتباه است به عنوان یک ماده از قانون اساسی” اروین Chemerinsky رئیس برکلی قانون در دانشگاه کالیفرنیا گفت: ما از طریق ایمیل.

“قرنطینه و اقامت در خانه سفارشات به طور کامل تصمیم دولت فرمانداران,” او گفت:. “متحده به پلیس قدرت و اقتدار به قرنطینه. رئیس جمهور حق ندارد به نادیده گرفتن چنین دستور و سفارش کشور باز است. هیچ قانون فدرال می دهد که رئیس جمهور چنین قدرت. و نه رئیس جمهور به منظور پناه در محل; او می تواند تشویق و ترغیب اما سفارشات از دولت های ایالتی و محلی.”

دانشگاه جورج واشنگتن قانون پروفسور جاناتان Turley, که در خدمت به عنوان یک استیضاح متخصص برای آمریکا در ماه دسامبر گفت:” نیویورک تایمز “با وجود اقتدار را برای رئیس جمهور به منظور متحده به ‘باز’ اگر دولت معتقد است که چنین دستوری خواهد بود مغایر با سلامت عمومی است. رئیس جمهور تا به حال هیچ قدرت به منظور ملی مستند و قطعا نه با اقتدار در حال حاضر به منظور بلند کردن اجسام از جمله سفارشات صادر شده توسط فرمانداران.”

با توجه به ملی انجمن فرمانداران, 41 متحده صادر اجباری stay-at-home سفارشات (در سه ایالت دیگر آن را “هدایت”; در یکی از این “توصیه” و در دو کشور دیگر اقامت-در-خانه سفارشات اعمال می شود تنها به خاص جمعیت های آسیب پذیر); همه کشورها باید بسته مدارس; 41 متحده را ممنوع در شخص حقوقی واجد شرایط در غیرضروری کسب و کار; و تقریبا هر دولت محدود کرده است که این عملیات از رستوران ها و کافه ها.

هنگامی که یک خبرنگار با اشاره به در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی که در آن ایالات متحده — و نه دولت فدرال — که مدارس بسته و دستور بسته شدن غیر ضروری کسب و تهمت پاسخ داد: “چون من اجازه دهید که اتفاق می افتد چرا که من ترجیح داده است. من اجازه دهید که اتفاق می افتد. اما اگر من می خواستم به من می بسته اند آن را.”

نوشتن برای سیاسیالیزابت Joh یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا دیویس توضیح داد که آمریکا و دولت های محلی مجاز به قیمومیت از جمله محدودیت بر اساس گسترده “پلیس برق” قدرت است که “می توان به زبان انگلیسی مشترک است و متعلق به آمریکا با 10 متمم.”

به عنوان یک نتیجه, Joh نوشت: “دولت های ایالتی و محلی می تواند در واقع تصمیم به زور حتی تمایلی کسب و کار را تعطیل, نیاز مردم به ماندن بیشتر در خانه اعمال حکومت و حتی تهدید noncompliance با دستگیری اگر لازم است.”

“پلیس برق از کشورهای استناد شده است در موارد متعدد توسط دیوان عالی کشور و اغلب در مقابل به قدرت محدودی از دولت فدرال” Joh نوشت: در مارس 18 مقاله است.

در یک مصاحبه در سی ان ان در آوریل 13, مریلند, رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه و رئیس ملی انجمن فرمانداران گفت که فرمانداران خواهد بود بحث عقل خود را باز متحده با “متعدد مردم هوشمند در سطح فدرال” مانند دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار و Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“ما دوست داریم به رییس جمهور همکاری است.” هوگان اضافه شده است. “اما فرمانداران ساخته شده تصمیم گیری برای اقدامات مختلف در کشورهای خود را بر اساس آنچه فکر می کردند حق را برای دولت خود را بر اساس حقایق در زمین صحبت کردن با پزشکان و دانشمندان و من فکر می کنم فردی فرمانداران ساخته شده است که آن تصمیم گیری خواهد شد که تصمیم نهایی در مورد چه چیزی برای انجام با کشورهای خود را.”

این بدان معنا نیست که رئیس جمهور نمی تواند نفوذ چیز است.

“رئیس جمهور البته حق بیان نظرات خود را در این نقطه” Chesney گفت: در مبارزه حقوقی پست. که باید “قابل توجه اثر عملی” در “کسانی که به او اعتماد” و به عنوان یک نتیجه در صورتی که رئیس جمهور بودند به صحبت می کنند در برابر چیزهایی مانند “پناهگاه در محل” قوانین وجود دارد به احتمال زیاد به یک نرخ بالاتر عدم در میان “شهروندان دلسوز به رئیس جمهور” او گفت:. آن را نیز به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادن رهبران جمهوری خواه در سطح ایالتی و محلی به اتخاذ یک موقعیت مشابه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مرجع است که قدرت سیاسی زمانی که او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 13, که “اگر برخی از کشورها حاضر به باز من می خواهم برای دیدن آن شخص اجرا برای انتخابات است.”

اما اگر برخی از دولت و مقامات محلی باک رئیس جمهور تماس Chesney گفت: “رئیس جمهور نمی تواند به سادگی به سفارش دولت و مقامات محلی به تغییر سیاست های خود را.”

در مارس 16, تهمت صادر 15-روز “Coronavirus دستورالعمل برای امریکا” که در آن از او خواست “همه آمریکایی ها از جمله جوان و سالم [به] کار به شرکت در تحصیل از خانه زمانی که ممکن است. اجتناب از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر. جلوگیری از اختیاری سفر. و اجتناب از خوردن و نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی.”

در مارس 29, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این دستورالعمل می تواند به گسترش مارس 30.

اما کسانی که دستورالعمل نه دستور.

در یک نشست خبری در آوریل 10, تهمت خواسته شده بود در مورد فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis با توجه به باز شدن مدارس فلوریدا در ماه مه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران باید این تصمیم به دلیل “از قانون اساسی نظر که راه آن باید انجام شود.” اما تهمت نگهداری می شود که او حق ابطال DeSantis اگر او مخالفت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 10: من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در ران DeSantis بسیاری از ایمان در ران DeSantis به تصمیم گیری درست. او را به انجام یک کار بزرگ به عنوان فرماندار. ران DeSantis من خوانده بود که در آن او را به فکر کردن در مورد باز شدن مدارس قبل از تاریخ — پایان ماه. من می خواهم به نگاهی به اعداد.

اما باز هم شما می دانید من می خواهم به اجازه می دهد استانداران برای تصمیم گیری بدون overruling آنها چون از قانون اساسی نظر که راه آن باید انجام شود. اگر من مخالف من خواهد ابطال فرماندار و من که حق به آن را انجام دهد. اما من می خواهم به جای آنها — شما می توانید آن تماس بگیرید “federalist” شما می توانید آن را “قانون اساسی” اما من آن را “قانون اساسی است.” من ترجیح می دهند که آنها را در تصمیم گیری های خود را.

اما او ساخته شده بسیاری از تصمیم گیری خوب است. و او نمی گفت که او را از رفتن به, اما او را به فکر کردن در مورد آن است. بنابراین من نگاهی به آن.

Chesney می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است غلط در مورد آن است.

Chesney در مبارزه حقوقی, مارس 24: قانون فدرال عالی است بیش از دولت قانون در سیستم ما. و اگر وجود دارد در غیر این صورت-قانون اساسی قانون فدرال قانع کننده نتیجه اجرا می شود که بر خلاف دولت محلی و یا حکومت قانون فدرال غالب است. اما آن نیست که رئیس جمهور تهمت می تواند در نتیجه نادیده گرفتن دولت و قوانین محلی در مورد مسائل مانند پناهگاه در محل.

اولین بار, بدون موجود در حال حاضر اساسنامه موجه خوانده می شود به مشورت این قدرت در رئيس جمهور. استافورد, قانون, دفاع, تولید, قانون خدمات بهداشت عمومی قانون و اساسنامه باعث اعلامیه تحت شرایط اضطراری ملی عمل می کنند—هیچ یک از این نزدیک به اجازه چیزی شبیه به این.

دوم اینکه احتمال کمی وجود دارد که که این کنگره در جریان است به تصویب یک قانون است که حتی وانمود به مقام مشورت در رئیس جمهور به نادیده گرفتن دولت و قوانین محلی. من فقط نمی بینید همکاری در این تلاش.

سوم رئیس جمهور نمی تواند موجه ادعا ذاتی ماده دوم قدرت به انجام رساندن یک زیر پا بگذارند.

مقاله دوم در قانون اساسی ایجاد اختیارات رئیس جمهور.

در یک op-ed برای Los Angeles Times, Chemerinsky گفت: “هیچ قانون فدرال می دهد که رئیس جمهور قدرت به منظور کسب و کار به نزدیک و یا برای که ماده را باز کنید.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را فاقد قدرت عمل” Chemerinsky نوشت. “رئیس جمهور می تواند تشویق و ترغیب دولت های ایالتی و محلی به لغو محدودیت های خود را. او می تواند سعی کنید برای متقاعد کردن کسب و کار برای باز کردن و سرپیچی از دستورات بستن. او می تواند درخواست کنگره برای تصویب قانون. اما او نمی تواند نادیده گرفتن قانون ایالتی یا محلی و او نمی تواند مصونیت از تحریم به کسانی که نقض دولت و محدودیت های محلی. خط پایین این است که اگر کالیفرنیا و یا کشورهای دیگر و یا شهر و یا شهرستان احساس نیاز به ادامه محدودیت های … آنها ممکن است انجام این کار.”

شش سواحل شرق آمریکا و سه West Coast متحده اعلام کرد که آنها را به کار با هم به طور مشترک به عنوان مناطق در بازگشایی مجدد برنامه.

در مارس 13 نشست خبری تهمت گفت: او را فراهم مطبوعات “کوتاه حقوقی اگر شما می خواهید” خود “قدرت نهایی” اما هیچ کدام بلافاصله آینده. ما به دنبال با سفید, خانه مطبوعات, اما ما بدون پاسخ.

ریاست جمهوری اقدام اضطراری اسناد

در مارس 10 نظر قطعه منتشر شده در نیویورک تایمز, الیزابت Goitein و اندرو بویل از این Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک قانون مورد بحث اسناد طبقه بندی شده به عنوان شناخته شده ریاست جمهوری اقدام اضطراری در اسناد و مدارک.

“این اسناد شامل پیش نویس اعلامیه اجرایی سفارشات و طرح های پیشنهادی برای قانون است که می تواند به سرعت مستقر ادعا گسترده در انتخابات ریاست جمهوری قدرت را در طیف وسیعی از بدترین حالات” Goitein و بویل نوشت. “آنها یکی از دولت بهترین راز نگه داشته است. هیچ ریاست جمهوری اقدام اضطراری سند تا کنون منتشر شده است و یا حتی به بیرون درز کرد. و به نظر می رسد که هیچ کدام تا به حال شده است استناد كرد.”

ریاست جمهوری اقدام اضطراری اسناد یا PEAD شد برای اولین بار ایجاد شده در طول دولت آیزنهاور در این رویداد از یک جنگ هسته ای آنها نوشت. از آن پس این برنامه را گسترش داده اند که شامل پاسخ به دیگر ملی اضطراری از جمله بیماری های همه گیر. آنها ذکر شده یکی 2004 محرمانه دولت ضبط خبرنگاری که گفت: “PEADs استفاده می شود برای پیاده سازی فوق العاده ای ریاست جمهوری قدرت را در پاسخ به شرایط فوق العاده.” اما جزئیات این اسناد شده اند نشان داد عموم حتی به اعضای کنگره است.

خواسته مورد نظر با تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در مارس 13 کنفرانس مطبوعاتی بویل به ما گفت آن است که “قطعا ممکن است” آنها با اشاره به کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری اقدام اضطراری در اسناد و مدارک.

برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “این زمانی است که کسی که رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است و این راهی است که آن را می کردم.” و “اقتدار رئیس جمهور ایالات متحده به این موضوع ما در حال صحبت کردن در مورد کل است.”

پنس گفت: او موافقت کرد: “خب اشتباه نکنید در مورد آن. در تاریخ طولانی این کشور از اختیارات رئیس جمهور ایالات متحده در شرایط اضطراری ملی است که بدون شک جامع. شما می توانید به عقب نگاه را از طریق زمان جنگ و دیگر شرایط اضطراری ملی.”

اگر رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اقدام اضطراری اسناد بویل گفت ما در یک مصاحبه تلفنی آن است که “به شدت سوال برانگیز است که این اسناد مطابق با قانون اساسی است.” بویل, مشاوره برای برنان مرکز آزادی و امنیت ملی برنامه موافق با قانون اساسی دانشمندان که می گویند: “این قدرت داده شده به آمریکا و نه به دولت فدرال است.”

و نه بیل فکر می کنم coronavirus همه گیر در دیدار اضطراری آستانه مورد نیاز برای آغاز یک تلاش در گسترش قدرت اجرایی است. بر خلاف در یک حمله هسته ای گفت: کنگره و دادگاه بعمل آید. “واقعا وجود دارد هیچ مشروع ادعا می کنند در این شرایط” او گفت:.

Chesney, مدیر رابرت استراوس مرکز بین المللی امنیت و قانون در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: ما طبقه بندی یادداشت تنها به مقدار یک نظر حقوقی از وکیل در دادگستری و که نمی توان آنها قانونی است.

“قوه مجریه است و پیش بینی های مختلف, کابوس حالات و متوجه است که وجود دارد و نمی توان زمان معمول تهیه پیش نویس-و-پروسه بررسی در دندان فاجعه — کسی که قبل از نوشت: یک دسته از دستورات است که یک رئیس جمهور در چنین شرایطی ممکن است بخواهید به موضوع” Chesney گفت: ما از طریق ایمیل. “ما می توانیم فرض کنیم وجود دارد این است که برخی از چیزهای وحشی در آنها مسائل است که ممکن است بسیار سوال برانگیز و قانونی در کل شاید حتی چیزهای که خواهد بود مشکوک حتی در بدترین شرایط.

“اما واقعیت این است که کسی از قبل نوشته شده است این اسناد می کند ** چیزی به اقدامات آنها توصیف بیشتر یا کمتر حقوقی” Chesney اضافه شده است. “در اکثر این بدان معنی است که کسی در DOJ در برخی از نقطه مورد بررسی سند و تصمیم گرفت که در سمت راست (بدترین) واقع الگوهای چیز توضیح داده شده در این سند می تواند قانونی است. که در واقع نمی توان آن را قانونی, و آن را قطعا به این معنا نیست که امروز حقایق حتی مطابقت با هر سناریو سند نویسنده تا به حال در ذهن داشته باشند.”

“بیایید فرض کنیم وجود دارد برخی از پیش نوشته شده اورژانس یادداشت که وانمود به دفاع از ریاست جمهوری اقتدار بیش از عصری اقتصاد و تهمت می شکند, شیشه, نشانه های آن و شروع به سفارش بخش های مختلف به بازگشایی با وجود دولت قانون به خلاف” Chesney ادامه داد. “آیا رئیس جمهور به منظور کنترل کرد ؟ پاسخ این خواهد بود که مشابه با یا بدون از قبل نوشته شده است یادداشت. (من فکر می کنم پاسخ این خواهد بود بدون در).”

بویل موافق است اما می گوید با توجه به این احتمال که تهمت می تواند به استناد اسناد و مدارک “کنگره باید اصرار بر داشتن دسترسی کامل به آنها را به اطمینان حاصل شود که آنها مطابق با قانون اساسی و اصول اساسی دموکراسی است.”

آن را نیز ممکن است بویل گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله کسانی که به مدت طولانی برگزار شد “قوی نمایش” از قدرت اجرایی خواهد استدلال می کنند که با یا بدون یادداشت, رئیس جمهور قدرت در شرایط خاص مطلق هستند.

اگر دولت یک استدلال حقوقی که بیل گفت: او می خواهم به آن را ببینید. (هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس گفت: دولت می تواند با ارائه چنین قانونی دادخواستها.)

“ما نشان می دهد کار خود را” بویل گفت. “سپس ما می تواند داشته باشد که بحث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت