• 2

سیاسی گرایش: جمهوریخواه

2018 هزینه: $159 میلیون

The کنگره رهبری صندوق’s تنها هدف این است که برای برنده شدن اکثریت جمهوریخواه در مجلس نمایندگان. فوق العاده PAC تشکیل شد و در اکتبر سال 2011 به عنوان محافظه کار و ضد لیبرال جناح اکثریت مجلس تایید شده و تایید شده توسط خانه جمهوریخواه رهبری است. به عنوان یک مستقل-هزینه-تنها کمیته, CLF طرفداران برای انتخابات و یا شکست فدرال نامزدها بدون هماهنگی با داوطلبان کمپین و یا احزاب سیاسی.

دن Conston به عنوان CLF رئیس جمهور و همچنین رئیس جمهور از خواهر خود 501(c)(4), آمریکا, اکشن شبکه. Conston توانسته است ارتباطات برای چندین موفق جمهوری خواه کنگره مبارزات و خدمت به عنوان مدیر ارتباطات سابق تشکر. پیتر Roskam. او رئيس جمهور از رسانه شرکت مشاوره Conston ارتباطات و شریک در شرکت مشاوره GCG راه حل های که هر دو تخصص در تولید رسانه ای و مدیریت پروژه.

این گروه معاون رئیس جمهور ژاک شکارچی که در خدمت به عنوان منطقه ای مطبوعات, دبیر ملی حزب جمهوری خواه کنگره در سال 2016 و اخیرا موفق شده ارتباطات برای خانه کمیته انرژی و تجارت خود را تحت سابق رئیس Rep. گرگ والدن.

CLF عرضه شده در اولین تبلیغات از سال 2020 چرخه انتخابات در ژانویه 2019. شش رقم دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی هدفمند دانشجوی سال اول دموکرات ها که CLF ادعا می کند “شکست کلمه خود را با رای دهندگان” با رای دادن نانسی پلوسی به مجلس. از آن پس CLF راه اندازی کرده است یک سری از دیجیتال و تلویزیون در کمپین های تبلیغاتی با هدف قرار دادن دموکرات ها در مورد مسائل مختلف از جمله حمایت خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و سبز معامله جدید است.

با توجه به حزبی مرکز پاسخگو سیاست CLF در حال حاضر 2020 چرخه پنجمین خارج spender مستقل هزینه های صرف بیش از $2.9 میلیون در تلویزیون تبلیغات و دیگر اشکال ارتباطات سیاسی. فوق العاده PAC صرف بیشتر از آن — 2.4 میلیون دلار — برای کمک به انتخاب جمهوری خواه Dan Bishop که شکست دموکرات دن McCready در طول ماه سپتامبر ویژه انتخابات در کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه.

CLF و AAN مطرح شده در ترکیب $68 میلیون در سال 2019 یک مقدار فوق العاده PAC ادعا می کند که “خاموش-سال رکورد” با توجه به CLF آزادی مطبوعات. که شامل $32.6 میلیون مطرح شده توسط CLF فدرال و کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.

در 2018, CLF مطرح شده در مجموع $157.8 میلیون و صرف $158.7 میلیون و مقادیر قابل توجهی بیشتر از این $51 میلیون و 50 میلیون دلار آن را مطرح و sمحصور در سال 2016 بود.

فوق العاده PAC صرف $138 میلیون مستقل هزینه های in 2018, از جمله $124 میلیون به مخالفت با 56 دموکراتیک خانه نامزدها. بیست و شش نفر از هدفمند نامزدها در ادامه به از دست دادن خود را در مسابقه.

CLF بزرگترین فرد اهدا کنندگان در سال 2018 شد صاحب کازینو Sheldon Adelson و همسرش میریام. زن و شوهر — دیرین جمهوری خواه حامیان — کمک 55 میلیون دلار به این گروه و تیموتی ملون رئیس و صاحب حمل و نقل شرکت Pan Am سیستم به 10 میلیون دلار.

برای سال 2020 کمپین چرخه میلیاردر Kenneth C. گریفین, موسس و مدیر عامل شرکت ارگ داده است $1.5 میلیون و مدیر صندوق پرچین Paul خواننده اهدا $1 میلیون دلار FEC سوابق نشان می دهد.

FactCheck.org کارشناسی همکار کاترین Hartzell کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de