کنفرانس مسابقات نگاهها

بار EST (از طریق 7 مارس)
بار EDT (مارس 8-15)
امریکا کنفرانس شرق
دور اول
پنج شنبه, مه 7

UMBC 73, New Hampshire 67

هارتفورد 89, UMass-لوول 75

ورمونت 61 مین 50

استنی بروک 76 آلبانی 73

نیمه نهایی
سهشنبه, مارس 10

UMBC در ورمونت 7 p. m.

هارتفورد در استونی بروک 7 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 11 صبح

آمریکا کنفرانس ورزشی
در عرصه Dickies
فورت ورث تگزاس
دور اول
پنج شنبه, مارس 12

جنوب فلوریدا در مقابل UCF, 1 p. m.

UConn مقابل Tulane, 3 p. m.

SMU در مقابل معبد 8 p. m.

ممفیس مقابل شرق کارولینای 10 p. m.

یک چهارم نهایی
جمعه, مارس 13

سینسیناتی در مقابل جنوب فلوریدا-UCF برنده 1 p. m.

ایالتی ویچیتا در مقابل UConn-Tulane برنده 3:30 بعد از ظهر

هوستون در مقابل SMU-معبد برنده 7:30 p. m.

تولسا در مقابل ممفیس-شرق کارولینای برنده 10 p. m.

نیمه نهایی
روز شنبه, مارس 14

Cincinnati_South فلوریدا-UCF برنده در مقابل ایالتی ویچیتا-UConn-Tulane برنده 3 p. m.

Houston_SMU-معبد برنده در مقابل Tulsa_Memphis شرق کارولینای برنده 5 p. m.

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان 3:15 بعد از ظهر

اطلس کنفرانس
در گرینزبورو سالن بزرگ
Greensboro, N. C.
دور اول
سهشنبه, مارس 10

ویک فارست در مقابل پیتسبورگ, 4:30 بعد از ظهر

Virginia Tech مقابل کارولینای شمالی 7 p. m.

دور دوم
چهار شنبه, مارس 11

Clemson مقابل میامی ظهر

NC State در مقابل Wake Forest-پیتسبورگ برنده 2 بعد از ظهر

نوتردام در مقابل بوستون کالج, 7 p. m.

سیراکیوز در مقابل Virginia Tech-کارولینای شمالی برنده 9 بعد از ظهر

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

ایالت فلوریدا در مقابل Clemson-میامی برنده, 12:30 p. m.

دوک در مقابل NC State_Wake جنگل-پیتسبورگ برنده 2:30 بعد از ظهر

ویرجینیا در مقابل نوتردام-کالج بوستون برنده 7 p. m.

لویی در مقابل Syracuse_Virginia Tech-کارولینای شمالی برنده 9 بعد از ظهر

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

فلوریدا State_Clemson-میامی برنده در مقابل Duke_NC State_Wake جنگل-پیتسبورگ برنده 7 p. m.

Virginia_Notre Dame-کالج بوستون برنده در مقابل Louisville_Syracuse_Virginia Tech-کارولینای شمالی برنده 9 بعد از ظهر

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 8:30 p. m.

اطلس خورشید کنفرانس
دور اول
جمعه, آوریل 3

آزادی 55, NJIT 49

Stetson 82, North Alabama 72

لیپسکام 66, سواحل خلیج فلوریدا 63

شمال فلوریدا 91 جکسون 88

نیمه نهایی
پنج شنبه, مارس 5

آزادی 66 استتسون 62

لیپسکام 73 شمال فلوریدا 71

قهرمانی
یکشنبه, مارس 8

آزادی 73 لیپسکام 57

اطلس 10 کنفرانس
در بارکلیز سنتر
نیویورک
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

جورج میسون در مقابل سنت جوزف, 1 p. m.

جورج واشنگتن در مقابل Fordham, 3:30 بعد از ظهر

دور دوم
پنج شنبه, مارس 12

UMass مقابل VCU ظهر

سنت Bonaventure در مقابل جورج میسون-Saint joseph’s برنده 2:30 بعد از ظهر

دیویدسون در مقابل La Salle, 6 p. m.

Duquesne در مقابل جورج واشنگتن-Fordham برنده 8:30 p. m.

یک چهارم نهایی
جمعه, مارس 13

دیتون در مقابل UMass-VCU برنده ظهر

سنت لوئیس در مقابل سنت Bonaventure_George ماسون-Saint joseph’s برنده 2:30 بعد از ظهر

ریچموند در مقابل Davidson-La Salle برنده 6 p. m.

رود آیلند در مقابل Duquesne_George واشنگتن-Fordham برنده 8:30 p. m.

نیمه نهایی
روز شنبه, مارس 14

Dayton_UMass-VCU برنده در مقابل سنت Louis_St. Bonaventure_George ماسون-Saint joseph’s برنده 1 p. m.

Richmond_Davidson-La Salle برنده در مقابل رود Island_Duquesne_George واشنگتن-Fordham برنده 3:30 بعد از ظهر

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان 1 p. m.

تالار کنفرانس شرق
در Madison Square Garden
نیویورک
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

جورج تاون در مقابل سنت جان, 7 p. m.

خاویر مقابل DePaul, 9:30 p. m.

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

کریقتن در مقابل جورج تاون-سنت جان برنده ظهر

مشیت مقابل ساقی 2:30 بعد از ظهر

ویلانووا در مقابل خاویر-DePaul برنده 7 p. m.

Seton Hall مقابل Marquette, 9:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Creighton_Georgetown-سنت جان برنده در مقابل مشیت-ساقی برنده 6:30 p. m.

Villanova_Xavier-DePaul برنده در مقابل Seton Hall-مارکت برنده 9 بعد از ظهر

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 6:30 p. m.

آسمان بزرگ کنفرانس
در CenturyLink آرنا
بویزی ،
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

وبر دولت در مقابل ساکرامنتو ایالت, 11:30 صبح

جنوب یوتا در مقابل آیداهو 2 بعد از ظهر

شمال آریزونا در مقابل ایالت آیداهو, 4:30 بعد از ظهر

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

شرقی واشنگتن در مقابل وبر دولت ایالتی ساکرامنتو برنده 2 بعد از ظهر

پورتلند ایالت مونتانا در مقابل دولت 4:30 بعد از ظهر

کلرادو شمالی در مقابل جنوب یوتا-آیداهو برنده 7:30 p. m.

مونتانا در مقابل شمال آریزونا-Idaho State برنده 10 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

شرقی Washington_Weber دولت ایالتی ساکرامنتو برنده در مقابل پورتلند دولت ایالتی مونتانا برنده 7:30 p. m.

شمال Colorado_Southern یوتا-آیداهو برنده در مقابل Montana_Northern آریزونا-Idaho State برنده برنده 10 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 8 p. m.

بزرگ جنوب کنفرانس
دور اول
جمعه, آوریل 3

SC-شمال ایالت 69 نقطه بالا 59

UNC-اشویل 72 Campbell 68

چارلستون جنوبی 81, پروتستان 64

در Dedmon مرکز
Radford, Va.
یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 5

Winthrop 106 SC-شمال ایالت 70

Gardner-Webb 72, UNC-اشویل 62

ردفرد 62 چارلستون جنوبی 48

Hampton, 78, لنگوود 53

نیمه نهایی
در Dedmon مرکز
Radford, Va.
جمعه, مارس 6

Winthrop 78, Gardner-Webb 66

همپتون 86, ردفرد 78

قهرمانی
در بالاتر بذردار تیم
یکشنبه, مارس 8

Winthrop 76 همپتون 68

بزرگ ده کنفرانس
در بانکداران Life Fieldhouse
ایندیاناپولیس
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

مینه سوتا در مقابل غربی, 6 p. m.

ایندیانا مقابل نبراسکا 8:30 p. m.

دور دوم
پنج شنبه, مارس 12

راتگرز در مقابل میشیگان ظهر

آیووا در مقابل مینه سوتا-شمال غربی برنده 2:25 بعد از ظهر

ایالت اوهایو در مقابل Purdue, 6:30 p. m.

پن استیت برابر ایندیانا — نبراسکا برنده 8:55 بعد از ظهر

یک چهارم نهایی
جمعه, مارس 13

ویسکانسین در مقابل راتگرز میشیگان برنده ظهر بعد از ظهر

ایلینوی در مقابل Iowa_Minnesota-شمال غربی برنده 2:25 بعد از ظهر

Michigan State در مقابل ایالتی اوهایو-Purdue برنده 6:30 p. m.

مریلند در مقابل پن State_Indiana-نبراسکا برنده 8:55 بعد از ظهر

نیمه نهایی
روز شنبه, مارس 14

Wisconsin_Rutgers-میشیگان برنده در مقابل Illinois_Iowa_Minnesota-شمال غربی برنده 1 p. m.

میشیگان State_Ohio دولت-Purdue برنده در مقابل Maryland_Penn State_Indiana-نبراسکا برنده برنده 3:25 بعد از ظهر

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان 3:30 بعد از ظهر

کنفرانس بزرگ 12
در مرکز با حداکثر سرعت دویدن
Kansas City, Mo.
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

Oklahoma State در مقابل ایالتی آیووا, 7 p. m.

TCU در مقابل ایالت کانزاس, 9:30 p. m.

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

تگزاس در مقابل Texas Tech, 12:30 p. m.

کانزاس در مقابل ایالتی اوکلاهما ایالتی آیووا برنده 3 p. m.

بیلور در مقابل TCU-ایالت کانزاس برنده 7 p. m.

اوکلاهما در مقابل غرب ویرجینیا, 9:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

تگزاس Texas Tech برنده در مقابل Kansas_Oklahoma دولت ایالتی آیووا برنده 7 p. m.

Baylor_TCU-ایالت کانزاس برنده در مقابل اوکلاهما-غرب ویرجینیا برنده 9:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 6 p. m.

تالار کنفرانس غرب
در هوندا سنتر
آناهایم, کالیفرنیا.
دور اول
پنج شنبه, مارس 12

UC Irvine مقابل ساحل طولانی دولت

CS نورتریج در مقابل Cal State فولرتون

UC سانتا باربارا در مقابل UC ریورساید

هاوایی در مقابل UC Davis

بازی زمان: 3, 5:30 به 9 و 11:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

باقیمانده دانه در مقابل کمترین باقی مانده دانه 9:30 p. m. و یا اواسط

میانه باقی مانده دانه 9:30 p. m. و یا اواسط

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان, 11:30 p. m.

استعمار انجمن ورزشی
در سرگرمی و ورزشی آرنا
واشنگتن
دور اول
پنج شنبه, مه 7

درخل 66, UNC-ویلمینگتون 55

Elon 63 جیمز مدیسون 61

یک چهارم نهایی
یکشنبه, مارس 8

دلاور 79 چارلستون 67

Elon 68 ویلیام و مری 63

هوفسترا 61 درکسل 43

شمال شرقی 72, تاوسن 62

نیمه نهایی
دوشنبه, مارس 9

هوفسترا در مقابل دلاور 6 p. m.

وزیر دفاع آمریکا در مقابل در شمال شرقی 8:30 p. m.

قهرمانی
سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی برندگان 7 p. m.

کنفرانس ایالات متحده آمریکا
در فورد در مرکز ستاره
Frisco, Texas
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

قدیمی قلمرو در مقابل فلوریدا آتلانتیک, 7 p. m.

FIU در مقابل برنج 7:30 p. m.

UAB مقابل UTSA , 9:30 p. m.

مارشال در مقابل UTEP, 10 p. m.

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

تگزاس شمالی vs. Old Dominion-فلوریدا آتلانتیک برنده 7 p. m.

شارلوت در مقابل FIU-برنج برنده 7:30 p. m.

Western Kentucky در مقابل UAB-UTSA برنده 9:30 p. m.

Louisiana Tech در مقابل مارشال-UTEP برنده 10 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

شمال Texas_Old Dominion-فلوریدا آتلانتیک برنده در مقابل Charlotte_FIU-برنج برنده 2 بعد از ظهر

غربی Kentucky_UAB-UTSA برنده در مقابل لوئیزیانا Tech_Marshall-UTEP برنده 4:30 بعد از ظهر

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 8:30 p. m.

افق لیگ
دور اول
جمعه, آوریل 3

بیمار است.-شیکاگو 93, IUPUI 59

حامی دولت 63 میلواکی 57

اوکلند 80 کلیولند ایالت 59

دور دوم
پنج شنبه, مارس 5

Green Bay 78 اوکلند 63

بیمار است.-شیکاگو 67, حامی دولت 61

در ایندیانا کشاورزان سالن بزرگ
ایندیاناپولیس
نیمه نهایی
دوشنبه, مارس 9

بیمار است.-شیکاگو در مقابل رایت دولت 7 p. m.

خلیج سبز در مقابل شمال کنتاکی, 9:30 p. m.

قهرمانی
سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی برندگان 7 p. m.

آیوی لیگ
در Lavietes غرفه
Cambridge, Mass.
دور اول
روز شنبه, مارس 14

دانشگاه ییل در مقابل پن 11 صبح

دانشگاه هاروارد در مقابل پرینستون 2 بعد از ظهر

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان ظهر

مترو آتلانتیک کنفرانس ورزشی
در جیم Whelan Boardwalk Hall
Atlantic City, N. J.
دور اول
سهشنبه, مارس 10

Fairfield مقابل منهتن 5 p. m.

Iona مقابل Canisius, 7 p. m.

Nigara مقابل Marist, 9 p. m.

یک چهارم نهایی
چهار شنبه, مارس 11

سینا در مقابل Fairfield — منهتن برنده 7 p. m.

سنت پیتر در مقابل Iona-Canisius برنده 9:30 p. m.

پنج شنبه, مارس 12

رایدر در مقابل Nigara-Marist برنده 7 p. m.

منموته مقابل Quinipiac, 9:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Siena_Fairfield-منهتن برنده در مقابل منموته-Quinipiac-برنده 6 p. m.

سنت پیتر’s_Iona-Canisius برنده در مقابل Rider_Nigara-Marist برنده 8:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 4 p. m.

اواسط آمریکا کنفرانس
دور اول
دوشنبه, مارس 9

مرکزی میشیگان در اوهایو 7 p. m.

میشیگان غربی در تولدو 7 p. m.

شرقی میشیگان در ایالت کنت, 7 p. m.

میامی در بوفالو, 7:30 p. m.

در موشک وام مسکن Fieldhouse
کلیولند
یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

اکران مقابل اوهایو-Central Michigan برنده ظهر

ایلینوی شمالی در مقابل بوفالو-میامی برنده TBA.

بولینگ سبز در مقابل تولدو — میشیگان غربی برنده 6:30 p. m.

Ball State در مقابل ایالتی کنت-Eastern Michigan برنده TBA

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Akron_Ohio-Central Michigan برنده در مقابل شمال Illinois_Buffalo-میامی برنده 7 p. m.

بولینگ Green_Toledo-Western Michigan برنده در مقابل توپ State_Kent دولت-Eastern Michigan برنده 9:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 7:30 p. m.

اواسط شرق, ورزشی, کنفرانس
در محدوده عرصه
نورفولک ،
دور اول
سهشنبه, مارس 10

دلاور امور خارجه در مقابل مریلند در شرق ساحل 6 p. m.

خارجه کارولینای جنوبی در مقابل هوارد 8:30 p. m.

یک چهارم نهایی
چهار شنبه, مارس 11

کارولینای شمالی مرکزی در مقابل دلاور امور خارجه-مریلند در شرق ساحل برنده 6 p. m.

North Carolina A&T در مقابل ایالتی کارولینای جنوبی-Howard برنده 8:30 p. m.

پنج شنبه, مارس 12

Bethune Cookman مقابل مورگان دولت 6 p. m.

نورفولک دولت در مقابل ایالتی کارولینای جنوبی-Howard برنده 8:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

کارولینای شمالی Central_Delaware دولت-مریلند در شرق ساحل برنده در مقابل Bethune Cookman-مورگان دولت برنده 6 p. m.

North Carolina A&T در مقابل ایالتی کارولینای جنوبی-Howard برنده در مقابل نورفولک State_South خارجه کارولینای-Howard برنده 8:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 1 p. m.

Missouri Valley کنفرانس
در سازمانی مرکز
St. Louis
دور اول
پنج شنبه, مارس 5

دریک 75, Illinois State 65

Valparaiso, 58, Evansville 55

یک چهارم نهایی
جمعه, مارس 6

دریک 77, N. آیووا 56

برادلی 64 S. ایلینوی 59

Valparaiso, 74, لویولا شیکاگو 73, OT

Missouri State 78 Indiana State 51

نیمه نهایی
پنج شنبه, مه 7

برادلی 76 دریک 66

Valparaiso, 89, Missouri State 82

قهرمانی
یکشنبه, مارس 8

برادلی 80, Valparaiso, 66

کوه کنفرانس غرب
در این Thomas & Mack Center
لاس وگاس
دور اول
چهار شنبه, مارس 4

نیروی هوایی 77, Fresno State 70

جدید مکزیک 79, San Jose State 66

وایومینگ 80 کلرادو دولتی 74

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 5

San Diego State 73 نیروی هوایی 60

Boise State 67, UNLV 61

ایالتی یوتا 75, New Mexico 70

وایومینگ 74 نوادا 71

نیمه نهایی
جمعه, مارس 6

San Diego State 81, Boise State 68

ایالتی یوتا 89 وایومینگ 82

قهرمانی
پنج شنبه, مه 7

ایالتی یوتا 59, San Diego State 56

شمال کنفرانس
دور اول
چهار شنبه, مارس 4

رابرت موریس 59 سنت فرانسیس (نیویورک) 58

سنت فرانسیس (Pa.) 87 برایانت 81

قلب مقدس 61 کوه سنت مری 59

لیو بروکلین 73, Fairleigh Dickinson 72

نیمه نهایی
پنج شنبه, مه 7

سنت فرانسیس (Pa.) 84 قلب مقدس 72

رابرت موریس 86, لیو بروکلین 66

قهرمانی
سهشنبه, مارس 10

رابرت موریس vs. پوند سنت فرانسیس (Pa.), 7 p. m.

دره اوهایو کنفرانس
در فورد مرکز
Evansville, Ind.
دور اول
چهار شنبه, مارس 4

ایالتی تنسی 74, مورهد دولت 67, OT

E. ایلینوی 67 جکسون دولت 61

دور دوم
پنج شنبه, مارس 5

E. کنتاکی 58 تنسی دولت 48

Austin Peay 76 E. ایلینوی 65

نیمه نهایی
جمعه, مارس 6

بلمونت 60 E. کنتاکی 50

موری دولت 73 Austin Peay 61

قهرمانی
پنج شنبه, مه 7

بلمونت 76 موری دولت 75

اقیانوس آرام-12 کنفرانس
در T-موبایل آرنا
لاس وگاس
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

Oregon State در مقابل یوتا 3 p. m.

آریزونا در مقابل واشنگتن, 5:30 p. m.

دانشگاه استنفورد در مقابل کالیفرنیا 9 بعد از ظهر

کلرادو در مقابل واشنگتن, 11:30 p. m.

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 12

اورگان در مقابل ایالتی اورگان-یوتا برنده 3 p. m.

جنوب کال مقابل آریزونا-واشنگتن برنده 5:30 p. m.

UCLA در مقابل دانشگاه استنفورد کالیفرنیا برنده 9 بعد از ظهر

آریزونا دولت در مقابل کلرادو-واشنگتن برنده 11:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Oregon_Oregon دولت-یوتا برنده در مقابل جنوب Cal_Colorado-واشنگتن برنده 9 بعد از ظهر

UCLA_Stanford-کالیفرنیا برنده در مقابل آریزونا State_Colorado-واشنگتن برنده 11:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 10:30 p. m.

Patriot لیگ
در بالاتر کشت مدارس
دور اول
جمعه, آوریل 3

Bucknell 65 صلیب مقدس 62

Lehigh 78 لویولا مریلند 75

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مارس 5

کلگیت 83, Lehigh 70

Bucknell 64 آمریکایی U. 59

بوستون ایالات متحده 69 نیروی دریایی 63

لافایت 73 ارتش وست پوینت 68

نیمه نهایی
یکشنبه, مارس 8

کلگیت 89, لافایت 64

بوستون ایالات متحده 64, Bucknell 61

قهرمانی
چهار شنبه, مارس 11

کلگیت مقابل بوستون ایالات متحده, 7:30 p. m.

Southeastern Conference
در بریجستون آرنا
Nashville, Tenn.
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

می سی سی پی در مقابل گرجستان 7 p. m.

آرکانزاس در مقابل Vanderbilt, 9:30 p. m.

دور دوم
پنج شنبه, مارس 12

تنسی در مقابل آلاباما 1 p. m.

فلوریدا, مقابل, می سی سی پی-گرجستان برنده 3:30 بعد از ظهر

تگزاس A&M در مقابل میسوری 7 p. m.

کارولینای جنوبی در مقابل آرکانزاس-Vanderbilt برنده 9:30 p. m.

یک چهارم نهایی
جمعه, مارس 13

کنتاکی در مقابل تنسی-آلاباما برنده 1 p. m.

می سی سی پی امور خارجه در مقابل Florida_Mississippi-گرجستان برنده 3:30 بعد از ظهر

Auburn در مقابل Texas A&M-میسوری برنده 7 p. m.

LSU در مقابل جنوب Carolina_Arkansas-Vanderbilt برنده 9:30 p. m.

نیمه نهایی
روز شنبه, مارس 14

Kentucky_Tennessee-آلاباما برنده در مقابل می سی سی پی State_Florida_Mississippi-گرجستان برنده 1 p. m.

Auburn_Texas A&M-میسوری برنده برنده در مقابل LSU_South Carolina_Arkansas-Vanderbilt برنده 3:30 بعد از ظهر

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان 1 p. m.

جنوب کنفرانس
در این مورد Harrah چروکی مرکز اشویل
اشویل N. C.
دور اول
جمعه, مارس 6

VMI 96, Samford 78

Wofford 93, ارگ 76

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مه 7

ETSU 70, VMI 57

غربی کارولینای 70 مرسر 56

Wofford 77, فورمن 68

Chattanooga 78, UNC گرینزبورو 68

نیمه نهایی
یکشنبه, مارس 8

ETSU 97, W. کارولینای 75

Wofford 72, Chattanooga, 70

قهرمانی
دوشنبه, مارس 9

ETSU مقابل Wofford, 7 p. m.

Southland کنفرانس
در لئونارد E. Merrell مرکز
کتی تگزاس
دور اول
چهار شنبه, مارس 11

شمال غربی وزارت امور خارجه در مقابل یک&M کورپس کریستی, 6 p. m.

لامار در مقابل quilmes, 8:30 p. m.

دور دوم
پنج شنبه, مارس 12

Sam Houston State در مقابل غربی دولت-A&M کورپس کریستی برنده 6 p. m.

Nicholls دولت در مقابل Lamar-quilmes برنده 8:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Stephen F. Austin مقابل سام هوستون State_Northwestern دولت-A&M کورپس کریستی برنده 6 p. m.

Abilene Christian vs. Nicholls State_Lamar-quilmes برنده 8:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 9:30 p. m.

جنوب غربی کنفرانس ورزشی
دور اول
سهشنبه, مارس 10

آلاباما A&M در Prairie View, 6:30 p. m.

ایالت آلاباما در جنوب (هیچ), 8:30 p. m.

Grambling دولت در تگزاس جنوبی, 8:30 p. m.

وضعیت در جکسون دولت 9 بعد از ظهر

در فلوریدا آرنا
Birmingham, علا.
نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

Prairie View-آلاباما A&M برنده در مقابل جکسون دولت-وضعیت برنده 3:30 بعد از ظهر

جنوب (هیچ)-ایالت آلاباما برنده در مقابل تگزاس جنوبی-Grambling دولت برنده 9:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 6 p. m.

اجلاس لیگ
در دنی سانفورد برتر مرکز
Sioux Falls, S. D.
دور اول
پنج شنبه, مه 7

ایالتی داکوتای شمالی 71 دنور 69

Fort Wayne, 77, South Dakota State 74

یکشنبه, مارس 8

دهان رابرتز 79, نبراسکا-اوماها (روباز انتخابی) 52

داکوتای شمالی 74, داکوتای جنوبی 71

نیمه نهایی
دوشنبه, مارس 9

ایالتی داکوتای شمالی در مقابل دهان رابرتز, 7 p. m.

فورت وین در مقابل داکوتای شمالی, 9:30 p. m.

قهرمانی
سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی برندگان TBA

خورشید کمربند کنفرانس
دور اول
پنج شنبه, مه 7

لوئیزیانا, 73, آرکانزاس, دولت 66

Coastal Carolina 63, UT Arlington 62

دور دوم
دوشنبه, مارس 9

لوئیزیانا در گرجستان جنوبی, 6 p. m.

Coastal Carolina در Appalachian State 6 p. m.

دور سوم
چهار شنبه, مارس 11

گرجستان جنوبی-لوئیزیانا برنده در گرجستان دولت 6 p. m.

Appalachian State-Coastal Carolina برنده در ایالت تگزاس, 7 p. m.

در اسموتی شاه مرکز
New Orleans
نیمه نهایی
روز شنبه, مارس 14

آلابامای جنوبی در مقابل تگزاس State_Appalachian دولت-Coastal Carolina برنده 2 بعد از ظهر

لیتل راک در مقابل گرجستان State_Georgia جنوبی لوئیزیانا, برنده, 11:30 صبح

قهرمانی
یکشنبه, مارس 15

نیمه نهایی برندگان TBA

West Coast کنفرانس
در Orleans Arena
لاس وگاس
دور اول
پنج شنبه, مارس 5

Loyola Marymount 75 سن دیگو 61

سانتا کلارا 76 پورتلند 62

دور دوم
جمعه, مارس 6

سان فرانسیسکو 82 Loyola Marymount 53

پپرداین 84 سانتا کلارا 73

یک چهارم نهایی
پنج شنبه, مه 7

سان فرانسیسکو 72 اقیانوس آرام 54

سنت مری 89, پپرداین 82

نیمه نهایی
دوشنبه, مارس 9

Gonzaga در مقابل سان فرانسیسکو 9 بعد از ظهر

BYU در مقابل سنت مری, 11:30 p. m.

قهرمانی
سهشنبه, مارس 10

نیمه نهایی برندگان 9 بعد از ظهر

غربی کنفرانس ورزشی
در Orleans Arena
لاس وگاس
دور اول
پنج شنبه, مارس 12

New Mexico State در مقابل شیکاگو دولت 3 p. m.

گراند کانیون در مقابل کانزاس سیتی 5:30 p. m.

تگزاس ریو گراند دره در مقابل Cal State Bakersfield 9 بعد از ظهر

سیاتل در مقابل یوتا, دره, 11:30 p. m.

نیمه نهایی
جمعه, مارس 13

New Mexico State-شیکاگو ایالت برنده در مقابل گراند کانیون-کانزاس سیتی برنده 9 بعد از ظهر

سیاتل-یوتا, دره برنده در مقابل تگزاس ریو گراند دره-Cal State بیکرزفیلد برنده 11:30 p. m.

قهرمانی
روز شنبه, مارس 14

نیمه نهایی برندگان 10 p. m.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>