وضعیت نگهداری از چچن رهبر نامشخص پس از گزارش بستری برای Coronavirus

چچن و مقامات روسیه باقی می ماند و کم حرف در مورد بیماری و یا نگهداری از رهبر چچن رمضان قدیروف یک روز پس از گزارش های خبری گفت که او در بیمارستان بستری شده بود در مسکو ممکن است عفونت کروناویروس.

اگر تایید قدیروف خواهد لیستی از چند برجسته دیگر مقامات روسیه از جمله نخست وزیر میخائیل Mishustin و سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov شده اند که با این ویروس آلوده.

اینترفاکس و ریا-نووستی اشاره کرد unnamed مقامات پزشکی در مارس 21 عنوان کرد و گفت که قدیروف, 43, شده, پرواز به مسکو تسهیلات و تحت نظارت های پزشکی.

تلگراف کانال بازا گزارش داد که قدیروف گرفته شد با هواپیما به “یکی از بهترین کلینیک های در مسکو” در روز 21 بعد از او نشان داد علائم حاد تنفسی عفونت های ویروسی.

رئیس گروزنی تلویزیون که کنترل چچن منطقه ای مقامات اصرار داشت که قدیروف هنوز هم در کنترل هر چند او به صراحت انکار این گزارش در چچن رهبر بستری شدن در بیمارستان.

قدیروف “است که شخصا در کنترل وضعیت او نظر گرفتن تمام اقدامات لازم. کار خود را در مقر این است که شخصی تحت کنترل” نام Dudayev گفت: در یک ویدیو ارسال شده به خود را Instagram account.

‘یک گروگان از تصویر’

قدیروف به دنبال پروژه یک درجه از قدرت در میان coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان از آوریل 21, چچن تا به حال گزارش رسمی 1,046 مورد تأیید و 11 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

به تازگی او به شدت انتقاد کرد و در شکایتی که منطقه ای پزشکی کارگران فاقد ماسک و دیگر تجهیزات مناسب برای حفاظت از آنها در برابر عفونت است.

Chechen leader Ramzan Kadyrov is known for cultivating a strongman persona. (file photo)


رهبر چچن رمضان قدیروف شناخته شده است برای پرورش یک شخصیت قدرتمند. (عکس)

گریگوری Shvedov, ویرایشگر, اخبار سایت, قفقازی, گره, گفت, پزشکی, کارگران هستند که معمولا ترس از استبدادی قدیروف باید رشد بیشتر ترس از coronavirus شدند و صحبت کردن بیشتر.

Shvedov توضیح داد که سکوت اطراف قدیروف بیماری بود که با توجه به این واقعیت است که سقوط بیمار را تضعیف می کند قدرتمند تصویر او پیش بینی شده است.

“رمضان قدیروف گروگان از تصویر خود را که او قوی است او می تواند هر چیزی را انجام دهید که هیچ مشکلی وجود دارد. حتی اگر او بیمار است — خدا عطا کند به او سلامت — اگر او بیمار است و او نمی خواهد در مورد آن صحبت کنید,” او گفت: در زمان کنونی.

ماه رمضان نگرانی

این گزارش در مورد قدیروف آمده به عنوان مقامات در چچن و همسایه Daghestan چرخ ضامن دار تا محدودیت برای بازداشتن مردم از جمع آوری در گروه های این آخر هفته به جشن پایان مسلمان در ماه رمضان است.

چچنی وزیر کشور روسلان Alkhanov گفت که تمام حرکات به جز برای خدمات اضطراری خواهد بود ممنوع به مدت سه روز آغاز مارس 23.

در Daghestan, مقامات اعلام کرد یک مستند در دو شهر بزرگ یمن در منطقه ای سرمایه آکتا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و اقدامات مشابه است.

روسیه دوم بالاترین مجموع گزارش COVID-19 موارد پس از ایالات متحده است.

روسیه در مورد شمارش رز به 326,448 در 22 مه در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 3,249.

مقامات روسیه متهم شده اند کاهش آن coronavirus میزان مرگ و میر با نسبت مرگ و میر به ذات الریه.

گذشته از Mishustin و Peskov وزیر فرهنگ اولگا Lyubimova و ساخت و ساز وزیر ولادیمیر Yakushev نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است.

Peskov به عنوان از آوریل 21, باقی مانده در بیمارستان بستری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de