کمیته دفاع از رئیس جمهور

  • 2

سیاسی گرایش: نرم افزار-رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن

2018 کل هزینه: $9 میلیون

کمیته دفاع از رئیس جمهور بود تاسیس به عنوان توقف هیلاری تایید شده در مارس 2013. این گروه نام و ماموریت پس از تغییر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016. آن را رسما تغییر نام خود را در اواخر ماه ژانویه سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار به عنوان رئیس جمهور.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دستور از مردم آمریکا به شکست لیبرال دستور کار و نگه داشتن امریکا اما رادیکال و مترقی دموکرات ها مخالف هستند به رئيس جمهور تهمت را آمریکا برای اولین بار دستور کار” کمیته متحده به عنوان ماموریت خود را.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن است از آنچه شناخته شده به عنوان یک هیبرید PAC یا “کری کمیته.” که به معنی آن “است که توانایی برای عمل هر دو به عنوان یک سنتی, تایید کمک صندوق به یک نامزد کمیته, و به عنوان یک سوپر پک که باعث می شود مستقل هزینه” با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. کری کمیته باید حساب بانکی جداگانه برای آن اهداف.

پسر یک مشاور سیاسی که پشتیبانی بهداشت ، تد کروز برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 نامزد ذکر شده بود به عنوان PAC بنیانگذار در مدارک ثبت با کمیسیون ارتباطات فدرال در اوایل 2017. در یک ایمیل به FactCheck.org با لوکا لادن, یک سخنگوی کمیته دفاع از رئیس جمهور مورد مناقشه کوتاه نقش در این گروه شکل گیری است. لوکا به ما گفت که کوتاه است که دیگر در ارتباط با PAC بود که موسس.

در حال حاضر تد هاروی سابق جمهوریخواه دولت سناتور از کلرادو به عنوان گروه رئیس و دن حامی یک کمپین سرمایه گذاری وکیل خود را خزانه دار.

کمیته دفاع از رئیس جمهور صرف نزدیک به 9 میلیون دلار در طول سال 2018 چرخه انتخابات. که اکثریت آن را هزینه حدود 5.7 میلیون دلار اختصاص داده شده به مستقل هزینه های که فدرال کمیسیون انتخابات تعریف می کند به عنوان هزینه های تبلیغات است که به صراحت طرفداران برای انتخابات و یا شکست فدرال نامزد شده است. این گروه صرف 4.5 میلیون دلار در سال 2018 در تبلیغات در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

این کمیته همچنین صرف به شدت در سال 2018 نژاد برای مجلس سنا صندلی در تنسی که در آن جمهوری خواه در کنگره مارشا بلکبرن شکست دموکرات Phil Bredesen سابق فرماندار تنسی به جای بازنشستگی سن. Bob Corker. PAC صرف نزدیک به 1 میلیون دلار برای کمک به بلکبرن در این مسابقه است. آن را نیز درگیر در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در ویسکانسین, ویرجینیا, ماساچوست و ایندیانا است.

تا کنون در سال 2020 چرخه انتخابات PAC صرف حدود 6 میلیون نفر است. تقریبا همه از آن رفته است به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. این کمیته همچنین صرف بیش از 250.000 دلار برای حمایت از Rep. جف ون درو نیوجرسی از حزب دموکرات که تغییر احزاب در ماه دسامبر و خود را متعهد “undying پشتیبانی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را نیز صرف در مورد $200,000 برای حمایت از دانشجوی سال اول جمهوری خواه در کنگره Dan Bishopکه در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در یک مسابقه که طبخ سیاسی گزارش می گوید که به احتمال زیاد باقی می ماند خواه.

PAC را بالا کمک کننده در سال 2018 شد Edward J. Minskoff بنیانگذار Edward J. Minskoff سهام, Inc., شهری شرکت املاک و مستغلات. Minskoff به $11,500 به این کمیته در سال 2018 چرخه.

برای سال 2020 چرخه انتخابات یکی از پک های برتر اهدا کنندگان تا کنون کلر Reiss La Jolla, California, که شرح داده شده توسط سان دیگو خوان به عنوان یک زیست فناوری اری برنده زن و مقتدر که پشتیبانی از محافظه کار باعث می شود. ریس اهدا کرد $15,600 به این کمیته از طریق Oct. 11, 2019, با توجه به opensecrets.org.

FactCheck.org کارشناسی همکار Mitchell Aronoff کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت