کلرادو واکسن لایحه شامل غير معافیت برای کودکان

سریع نگاهی به

یک Facebook الگوی رفتاری به دروغ ادعا می کند کلرادو لایحه “حذف معافیت” برای پدر و مادر که نمی خواهید به واکسیناسیون کودکان خود را به منظور حضور در مدرسه. این لایحه می افزاید: شرایط جدید برای انصراف از واکسن های, اما ارائه می کند پزشکی و غير پزشکی معافیت های مذهبی یا باورهای شخصی.


داستان کامل

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده بیش از 2 میلیون نفر از COVID-19 در ایالات متحده از جمله بیش از 113,000, مرگ و میر, در اواسط ماه ژوئن به عنوان دولت در نظر گرفته که چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری در مدارس یک بار واکسن در دسترس است.

دولت و مجلس نمایندگان در کلرادو — که در آن کودک واکسیناسیون نرخ در میان پایین ترین در کشور — گذشت مدرسه ورود ایمن سازی لایحه SB20-163 در ژوئن 10. این لایحه که در بازگشت به ایران را در صورت رأی دیگری است که با هدف افزایش واکسیناسیون نرخ آن formalizes روند برای دریافت غير معافیت برای ایمن سازی.

اما یک الگوی رفتاری گردش در Facebook و نسخه های دیگر در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند این لایحه نمی دهد پدر و مادر هر فرصتی برای جلوگیری از واکسن برای کودکان خود.

“قلب من با کلرادو!” الگوهای رفتاری می خواند. “آنها تصویب لایحه SB-163 حذف معافیت برای واکسن. بسیار وحشتناک لایحه. دانش آموزان باید آنفولانزا HPV و COVID19 واکسن به مدرسه بروند.” این واکسن HPV محافظت در برابر دهانه رحم ولو و واژن سرطان ناشی از ویروس پاپیلومای انسانی است.

که اشتباه در چند فقره است.

اول این لایحه تبدیل به قانون نشده است. همانطور که اشاره کردیم نسخه فعلی هنوز هم باید تایید شده توسط کلرادو در مجلس سنا و سپس توسط استاندار امضا شود.

همچنین این لایحه اشاره نمی کند این واکسن HPV یا آنفولانزا. آن را اشاره به COVID-19 و هیچ واکسنی برای COVID-19 هنوز به ما گزارش شده است.

این هم درست نیست که این لایحه حذف معافیت برای واکسن یا که “دانش آموزان باید به” واکسن “به مدرسه بروند.”

قوانین ایالتی کلرادو در حال حاضر نیاز به هر دانش آموز زیر 18 سال به ارائه یک گواهی نامه ایمن سازی, دکتر گواهی معافیت پزشکی و یا بیانیه ای از مذهبی یا شخصی باور است که میله های ایمن سازی.

لایحه جدید باعث می شود بدون هیچ تغییری به عنوان به که می توانید انتخاب کنید برای معاف فرزندان خود را می کند و دور از این فرصت به ادعای معافیت بر اساس “یک باور دینی است که تعالیم مخالف واکسن و یا یک اعتقاد شخصی است که مخالف واکسن.”

در موارد که در آن یک دانش آموز بهداشت و درمان خواهد بود صدمه توسط ایمن سازی پدر و مادر می تواند به دنبال معافیت پزشکی امضا شده توسط یک پزشک فیزیکی دستیار پیشرفته تمرین پرستار یا فرد مجاز به اداره واکسن به دانش آموزان است.

این لایحه می افزاید: یک فرآیند جدید برای کسانی که به دنبال غير معافیت به دلیل مذهبی یا باورهای شخصی. آن نیاز به یک پدر قیم قانونی آزاد دانشجو یا دانش آموز سن 18 سال یا مسن تر به ارائه گواهی امضا از غير معافیت و یا گواهی اتمام آموزش آنلاین ماژول — دولت-تولید ویدیو در برنامه واکسیناسیون — اداره کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است.

این لایحه همچنین مجموعه هدف از 95 درصد از جمعیت دانشجویی واکسینه شود و نیاز مدارس به انتشار خود را ایمن سازی و معافیت نرخ سرخک ، اریون و سرخجه. کلرادو در حال حاضر دارای بالاترین نرخ ایمن سازی — 87.4% –در کشور برای واکسن MMR به گفته CDC.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. موارد در ایالات متحده قابل دسترسی 12 Jun 2020.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “2009-10 از طریق 2018-19 سال تحصیلی پوشش واکسيناسيون گزارش روند.” دیده 12 Jun 2020.

کلرادو مجمع عمومی. سنا لایحه 20-163. دیده Jun 11 سال 2020 است.

کلرادو مجمع عمومی. مدرسه ورود ایمن سازی لایحه. دیده Jun 11 سال 2020 است.

میلر بلر و مگان لوپز. “کلرادو واکسن لایحه عبور خانه سر به سنا برای موافقت با اصلاح.” دنور 7. 10 Jun 2020.

“قلب من با کلرادو! آنها تصویب لایحه SB-163 حذف معافیت برای واکسن. بسیار وحشتناک لایحه. دانش آموزان باید آنفولانزا HPV و COVID19 واکسن به مدرسه بروند. قوی ماندن” Mujin نشود. Facebook post. 8 Jun 2020.

Nieberg پتی. “کلرادو خانه OKs لایحه به افزایش کم واکسیناسیون نرخ.” آسوشیتد پرس. 10 Jun 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de