باشگاه برای رشد عمل

  • 5

سیاسی گرایش: محافظه کار

2018 کل هزینه: $19.6 میلیون

باشگاه برای رشد اکشن فوق العاده PAC از محافظه کار, باشگاه, برای, رشد, راه اندازی شد در ماه اوت سال 2010. در خود وب سایت این سازمان اعلام کرد ماموریت آن این است که “در هر عضو کنگره در سیاست که نتواند به حمایت اساسی اقتصادی محافظه کار اصول … بدون در نظر گرفتن حزب است.”

PAC اهداف برخی از جمهوریخواهان در امتیازهای ابتدایی انتخابات به منظور جایگزین کردن آنها با “نرم افزار-رشد محدود دولت محافظه کاران است.” باشگاه برای رشد اقدام متحده در وب سایت خود را که از آن شده است “instrumental” در کمک به انتخاب محافظه کاران مانند بهداشت ، تد کروز از تگزاس آمریکا به مردم ایران ، مارکو روبیو از فلوریدا و از سوی دیگر ، تیم اسکات کارولینای جنوبی.

به عنوان Nov. 30, 2019, این گروه مطرح کرده بود $7.6 میلیون نفر در سال 2020 چرخه انتخابات. باشگاه برای رشد اکشن صرف بیش از $550,000 در برابر دموکرات دن McCready در کارولینای شمالی. McCready از دست داده و به حزب جمهوری خواه Dan Bishop در کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه ویژه انتخابات در سال 2019. در دموکرات در انتخابات مقدماتی این گروه تا کنون صرف تقریبا $67,000 در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن $59,000 علیه بهداشت ، برنی ساندرز و کمی بیش از $34,000 برابر سابق تشکر. Beto o’rourke تگزاس است. O’rourke کاهش یافته دموکراتیک نژاد در Nov. 1.

بخش عمده ای از باشگاه برای رشد اکشن پول تا کنون در سال 2020 چرخه آمده است از سه اهدا کنندگان. ریچارد Uihlein های اجرایی از Uline یک حمل و نقل و بسته بندی و لوازم صنعتی شرکت داد PAC $2.5 میلیون در ماه مه. دو دیگر اهدا کنندگان عمده در حال Jeff Yass مؤسسین شرکت مالی Susquehanna بین المللی و ویرجینیا جیمز محافظه کار سرمایه گذار و همسر سابق باشگاه برای رشد بنیانگذاران و کارگزار سهام ریچارد Gilder. هر کدام اهدا $1 میلیون به PAC.

در سال 2018 چرخه, باشگاه, برای, رشد, اکشن صرف $19.6 میلیون. PAC صرف 1.2 میلیون دلار در تگزاس سناتوری مسابقه o’rourke که از دست رفته در پیشنهاد خود را برای سرنگون کروز. این گروه همچنین صرف بیش از 1.1 میلیون دلار برای شکست حزب جمهوری خواه نامزد راسل “Russ” Fagg در مونتانا در سنای جمهوری خواه اولیه.

PAC نیز با تمرکز ویژه بر انتخابات خانه در گرجستان و پنسیلوانیا است. در آخرین چرخه انتخابات این گروه در بر داشت خود را در تقابل در مجلس گرجستان مسابقه با pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه به نام 45Committee. باشگاه برای رشد عمل تایید شده جمهوری خواه باب خاکستری — یکی از 18 نامزد از جمله 11 جمهوری خواهان در حال اجرا در آنچه که به عنوان شناخته شده “جنگل اولیه است.”

45Committee زد تلویزیون تبلیغات مخالف خاکستری ادعا رای دهندگان نمی تواند “اعتماد او” چرا که او “می ایستد با این باشگاه برای رشد است.” خاکستری برای زنده ماندن نه اولیه. کارن هندل یک جمهوری خواه برنده انتخابات ویژه در یک رواناب در برابر دموکرات جان Ossoff.

یک تکه بزرگ از تایید پول در سال 2018 چرخه انتخابات آمد از Uihlein که اهدا کرده است به باشگاه برای رشد اقدام پس از سال 2010. Uihlein داد PAC $6.7 میلیون. Jeff Yass از بنیانگذاران تجارت جهانی شرکت Susquehanna گروه بین المللی داد PAC کمی بیش از $3.8 میلیون نفر است. Yass همچنین خدمت در هیئت مدیره در موسسه کاتو یک آزادیخواه فکر می کنم تانک.

در سال 2016 چرخه, باشگاه, برای, رشد, اکشن صرف کمی بیش از 20 میلیون دلار است. در انتخابات ریاست جمهوری به تنهایی این گروه صرف نزدیک به 8 میلیون دلار — از جمله بیش از 7 میلیون دلار در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جمهوریخواه اولیه. برای مثال متهم مغلوب ساختن پیشی جستن در آگهی های تلویزیونی در حمایت از مالیات های بالاتر. یک بار در دفتر تهمت امضا کاهش مالیات و شغل و عمل که فرد کاهش می یابد و مالیات بر درآمد شرکت ها نرخ در میان چیزهای دیگر. (نگاه کنید به ما داستان “یک راهنمای به تغییرات مالیات.”)

FactCheck.org کارشناسی همکار ایزابلا Fertel کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت