NEW ORLEANS (AP) — یک فرد زده شد توسط یک شناور و ضرب مجروح شنبه شب در یکی از نمادین رژه از مردی Gras فصل در New Orleans, مقامات گفت. این دومین مرگ در روز به mar این کارناوال های جشن.

یک شهر سازمان وظیفه آمادگی اضطراری آنلاین توییتی که مرگ رخ داده بود در مرکز شهر نیواورلئان مسیر یاد Krewe از Endymion رژه. اما آن را تا به حال هیچ فوری اطلاعات و پلیس گفتند که انتشار اطلاعات بیشتر بعد.

شهر آژانس آمادگی اضطراری سایت آنلاین, NOLA آماده گفت: مانده از Endymion رژه لغو شد شنبه شب آن را به عنوان سیم پیچ پایین و باقی مانده شناور و گروه نمی خواهد در ادامه مسیر.

آن گفت: مقامات اورژانس شد در پاسخ به این منطقه و خواست جمعیت thronging شهر در میان عیاشی منجر به چربی شنبه برای جلوگیری از این منطقه که در آن مرگ رخ داده است.

مرگ می آید به عنوان نیواورلئان در حال حاضر عزاداری مرگ یک زن 58 ساله که گفته شد اجرای بیش از یک شناور رژه شنبه شب به عنوان شهر جشن فصل منتهی به مردی Gras.

قبل از مرگ اتفاق افتاده در طول رژه از عارف Krewe از Nyx یک زن کارناوال ، شاهد گفت که زن بود ظاهرا تلاش برای عبور از بین دو قسمت پشت سر هم شناور افتاد بیش از یک دردسر اتصال بخش ها و اجرا شد.

مردی Gras است Feb. 25 اما چربی شنبه جشن تقدم است یک هفته یا بیشتر از رژه و احزاب در هر سال.

مرگ آمد یک سال پس از یک ماشین با سرعت به یک دوچرخه لین در نزدیکی یک رژه مسیر ضربه نه مردم و کشتن دو و دوچرخه سواران.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im