چین-صادرات سقوط در ماه مارس به عنوان همه گیر بازدید بازارهای جهانی

پکن (AP) — چین-صادرات کاهش یافت و در ماه مارس اما در کندتر از 17 درصد انقباض دیده می شود در ماه های ژانویه-فوریه به عنوان coronavirus خاموش کردن فلج مقدار فعالیت های کسب و کار.

صادرات غرق 6.6% از سال قبل به $185.1 میلیارد و بهبود بیش از 17.2% انقباض در ژانویه و فوریه گمرک داده ها نشان داد سه شنبه. واردات کاهش یافته است 0.4% کاهش به $165.2 میلیارد و دوره نقاهت بعد از یک 4 درصد سقوط در ژانویه و فوریه پس از پکن آغاز بازگشایی کارخانه ها و فروشگاه ها.

صادرات به ایالات متحده کاهش یافت و 20.8 درصد در سال گذشته به $25.2 میلیارد در حالی که واردات از آمریکا کالا کاهش یافته است 12.6% به $9.9 میلیارد دلار است. چین از لحاظ سیاسی حساس مازاد تجاری با ایالات متحده $15.3 میلیارد حسابداری برای سه چهارم از آن مازاد جهانی از $19.9 میلیارد دلار است.

حزب حاکم کمونیست است که در تلاش برای احیای صنایع چینی اما کلیدی خود را در بازارهای صادراتی در ایالات متحده و اروپا باید بسته فروشگاه ها و گفت: خریداران به ماندن در خانه.

“بهبود در صادرات است به احتمال زیاد در کوتاه مدت” جولیان Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه گفت: در یک گزارش. “تقاضای خارجی را رکود این سه ماهه به عنوان COVID-19 وزن در فعالیت های اقتصادی خارج از چین است.”

تجارت آماده شد برای افزایش پس از پکن و واشنگتن برداشته تنبیهی تعرفه در برخی از محصولات در آتش بس امضا شده در ماه ژانویه است. اما بود که جبران چینی anti-virus کنترل است که تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد در اواخر ماه ژانویه است.

حزب حاکم کمونیست است که در تلاش برای احیای صنعت پس از اعلام پیروزی بیش از این ویروس است که ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. کارخانه ها و مراکز خرید و رستوران ها و ساختمان های اداری بازگشایی شد اما ضد کنترل بیماری از جمله تب چک هنوز در جای خود هستند.

“اقتصاد جهانی مواجه نصب فشار رو به پایین. عدم قطعیت در حال افزایش است” گفت: آداب و رسوم آژانس بیانیه. “چین در تجارت خارجی است و در مواجهه با مشکلات بزرگتر.”

در سه ماه اول سال صادرات سقوط 13.3 ٪ به $478.2 میلیارد دلار است. واردات خاموش بودند 2.9% در $465 میلیارد دلار است.

اندازه گیری حجم واردات چین افزایش بیش از این ارقام مالی نشان داد با توجه به کاهش قیمت نفت و دیگر کالاها.

واردات نفت افزایش یافت 5 درصد از سال قبل گاز افزایش 1.8 درصد و سنگ آهن به دست آورد 1.3% آداب و رسوم: سخنگوی Li Kuiwen در یک کنفرانس خبری.

سویا واردات افزایش 6.2% از سال قبل به 17.8 میلیون تن Li گفت.

Li نگفت چه سهم از کل بود از ایالات متحده است. دانه های سویا هستند که بزرگترین صادرات ایالات متحده به چین است. پکن به طور موقت به حالت تعلیق در خریدهای خود را با توجه به تعرفه جنگ اما از سر گرفته و آنها را در اواخر سال گذشته.

واردات چین معمولا پس از افزایش قمری تعطیلات سال جدید به عنوان کارخانه restock پس از تعطیل برای دو هفته یا بیشتر.

این سال را به دوباره بجای اول برگشتن به تعویق افتاد پس از تعطیلات تمدید شد حداقل یک هفته بیشتر در برخی از اماکن به نگه داشتن کارخانه ها و دفاتر بسته شده اند تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تا زمانی که این ویروس شیوع تجاری چین بوده و به طور غیر منتظره ای انعطاف پذیر با وجود پکن تعرفه جنگ با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از آن فن آوری و جاه طلبی و مازاد تجاری. در سال گذشته صادرات افزایش یافت 0.5% بیش از سال 2018 است.

چین گفت: صادرکنندگان به دنبال بازارهای دیگر در آسیا و اروپا و آفریقا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سیلی تنبیهی عوارض بر کالاهای خود را شروع و در سال 2018 است. پکن انتقام با بالا بردن تعرفه های آمریکایی سویا و دیگر محصولات.

برخی از این مجازات بودند نورد پس از دو طرف امضا “مرحله 1” توافق در ماه ژانویه است. واشنگتن لغو اضافی برنامه ریزی شده افزایش تعرفه و پکن وعده داده شده به خرید بیشتر آمریکا صادرات مزرعه.

___

اداره کل گمرک چین (چینی): www.customs.gov.cn

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>