پکن (AP) — چین درگیری های اقتصادی انقباض پس از حداقل 1970 در سه ماهه اول آن را به عنوان مبارزه coronavirus و ضعیف هزینه های مصرف کننده و کارخانه فعالیت های آن را نشان می دهد چهره های یک دیگر سخت تر بازیابی از ابتدا انتظار می رود.

جهان و دومین اقتصاد افت 6.8% از یک سال پیش در سه ماه منتهی به مارس پس از کارخانه و مغازه های سفر بسته بودند به این عفونت شامل داده های رسمی نشان داد جمعه.

که قوی تر از برخی از پیش بینی های که به نام برای انقباض تا 16 درصد است اما چین بدترین عملکرد از سال قبل از بازار-سبک اصلاحات اقتصادی آغاز شده در سال 1979.

برخی از پیش بینی های قبلی گفت: چین که منجر به جهانی shutdown برای مبارزه با این ویروس ممکن است دوباره بجای اول برگشتن در اوایل این ماه. اما آنها شده اند برش پیش بینی رشد و عقب هل دادن بهبود جدول زمانی به عنوان منفی تجارت خرده فروشی و دیگر داده های شمع تا.

“من فکر نمی کنم ما یک بهبود واقعی تا سه ماهه چهارم سال و یا پایان سال گفت: اقتصاددان زو Zhenxin در Rushi امور مالی موسسه در پکن.

هزینه های خرده فروشی که عرضه 80 درصد از رشد اقتصادی چین در سال گذشته سقوط 19 درصد در سه ماهه اول سال جاری به زیر ترین پیش بینی. سرمایه گذاری در کارخانه ها و دیگر دارایی های ثابت دیگر عمده رشد راننده غرق 16.1%.

حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در اوایل ماه مارس و آغاز بازگشایی کارخانه ها و ادارات و حتی به ایالات متحده و اروپا تشدید کنترل. اما سینما, سالن مو و دیگر کسب و کار است که تلقی غیر ضروری اما استخدام میلیون ها نفر از مردم هنوز هم بسته است. گردشگری در حال تلاش برای بهبود.

کنترل در پکن پایتخت و برخی از شهرهای دیگر شده اند سخت تر برای جلوگیری از ظهور مجدد این بیماری است. اکثر خارجی ها منع از ورود به کشور.

هزینه های مصرف کننده است که به کندی بهبود می یابند با وجود دولت حرکت را تشویق به خرج دادن از خرید کوپن در برخی از شهرستانها و راه اندازی یک کمپین رسانه ای نشان دادن مقامات خوردن در رستوران ها.

بسیاری از می تواند خریداران در حال برگزاری بر روی پول خود را از ترس در مورد ممکن است زیان کار است. دیگران تمایلی به سرمایه گذاری به سوپر مارکت ها و یا حتی منازل خود را ترک کنند.

که یک ضربه به خودروسازان و شرکت های دیگر که امید چین را قدرت و اقتصاد جهان از آن دردناک ترین رکود از دهه 1930 ،

“من قطعا بیشتر صرفه جو” گفت: ژانگ Lizhou 26 ساله مدیر بازاریابی در پکن.

ژانگ گفت شرکت او که هنوز به بازگشایی است او پرداخت از 1500 یوان ($215) در هر ماه اما امور مالی خود را تیره و تار پرداخت وام مسکن. دوست دختر خود را از دست داده و کار خود را هنگامی که کارفرما او نتوانست به علت بیماری همه گیر.

“من به شما صرفه جویی در پول را از طریق ممکن است مشکلات” ژانگ گفت. “اگر من تا به حال انجام داده است که من نمی تواند مانند آنچه که من در حال حاضر از اضطراب و اما قادر به انجام هر کاری است.”

حزب حاکم در اعتراض به شرکت ها برای حفظ پرداخت کارکنان و جلوگیری از اخراج. این امیدوار کننده است معافیت های مالیاتی و وام برای کمک به کارآفرینان به عقب بر گردیم روی پای خود را. هنوز موجی از ورشکستگی آب گرفتگی بازار کار اضافه کردن به اقتصادی اضطراب.

فروش خودرو غرق 48.4 درصد از سال قبل در ماه مارس است. که بهتر بود نسبت به ماه فوریه رکورد 81.7% غوطه اما بالای 2 سال با کاهش که در حال حاضر فشردن جهانی و خودروسازان چینی در صنعت بزرگترین بازار جهانی است.

صادرات کاهش یافته است 6.6% در ماه مارس از یک سال پیش. که بهبود بیش از دو رقمی شیرجه رفتن در ژانویه و فوریه اما پیش بینی هشدار صادرکنندگان به احتمال زیاد چهره یکی دیگر از رکود به عنوان مبارزه با ویروس depresses آمریکا و اروپا تقاضای مصرف کننده.

پیش بینی از جمله اقتصاد آکسفورد UBS و Nomura می گویند چین را کمی به هیچ رشد اقتصادی این سال است.

اپراتور هنوز توقیف مرکز تناسب اندام در غرب شهر شیان گفت: او نمی داند که آیا کسب و کار زنده خواهد ماند.

“کسب و کار ممکن است ورشکسته و من می خواهم برای پیدا کردن چیزی دیگری برای انجام این کار گفت:” مالک که خواهد بدهد فقط نام خانوادگی خود را لیو.

پکن در تلاش است برای سرپا نگه داشتن فعالیت با هزینه های بیشتر بر روی ساخت نسل آینده شبکه های مخابراتی و پروژه های دیگر. اما حزب حاکم نمی خواهند به پمپ بیش از حد پول به اقتصاد از ترس اضافه کردن به بدهی و یا هل دادن تا تورم است که نزدیک به هفت سال ،

رهبران چینی احتمالا اتخاذ اقدامات محرک اقتصادی حداقل به عنوان بزرگ به عنوان پاسخ به بحران 2008 اما تاکید خواهد شد “با کیفیت به جای کمیت گفت:” زو در Rushi امور مالی موسسه.

او گفت: پول بود به احتمال زیاد برای رفتن به توسعه تکنولوژی و رفاه اجتماعی به جای ساخت و ساز به عنوان آن را در سال 2008.

سال گذشته رشد اقتصادی غرق به چند دهه اخیر 6.1% تحت فشار ضعیف تقاضای مصرف کننده و تعرفه جنگ با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که افسرده صادرات است.

“این بیماری همه گیر است و تقویت این مشکلات تا به سرعت بهبود خواهد شد بسیار آهسته تر گفت:” زو.

___

AP تولید کننده ویدئو Wayne ژانگ و محقق یو بینگ کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de