پکن (AP) — چین گزارش یکی دیگر از سقوط در ویروس جدید موارد جمعه به مقامات بهداشت با بیان ادامه داد: خوشبینی بیش از مهار شیوع بیماری است که باعث شده بیش از 2,200 مرگ و میر است اما رشد کرده و در جاهای دیگر.

مهار این بیماری شده است مبارزه به دور از کانون در مرکز چین است. کره جنوبی پایتخت ممنوع خیابان تظاهرات و دولت فرستاده شده برای کمک به یک شهر که در آن موارد باید رسید. هنگ کنگ گزارش جدید عفونت در یک افسر پلیس است.

به تازگی گزارش شده عفونت در چین کاهش یافته است برای روز اگر چه تغییرات در نحوه مقامات بهداشتی باید شمارش موارد را گل آلود درست سیر بیماری همه گیر.

“روند نزولی را نمی توان معکوس,” دینگ خینگینگ معاون دبیر شورای دولتی و یک عضو از دولت مرکزی نظارت گروه گفت: در روز پنج شنبه.

چین تعداد 889 موارد قبلی 24 ساعت به ارمغان آورد مجموع آن به 75,465. 118 تازگی گزارش شده مرگ و میر مطرح مجموع به 2,236 فتح کرد گرفته شد. بیش از 1000 مورد و 11 و میر تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی است.

مقامات شده اند اخراج در سخت ترین ضربه هوبئی استان و دیگر مناطق پس از بیش از 500 مورد تشخیص داده شد در زندان های وزارت دادگستری رسمی او پینگ خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

او و دیگر مقامات امنیتی تصریح کرد که اقدامات قانونی خواهد بود به ارمغان آورد در برابر آن هجوم تقاضا به پوشیدن ماسک و دیگر مهار اقدامات است.

چین هفته گذشته شروع به ثبت و ضبط موارد بدون انتظار برای نتایج آزمایشگاهی باعث افزایش قابل توجهی در موارد. اما در روز پنج شنبه آن را بازگشت به شمارش تنها آزمایشگاه تایید موارد مثبت و تخفیف برخی از موارد که در آن تست های آزمایشگاهی آمد منفی است. تغییرات مطمئن شوید که به تشدید ناظران که می گویند قوام کلیدی است برای درک COVID-19 مسیر.

در روز پنج شنبه, کره جنوبی, گزارش اول خود را از مرگ و میر این ویروس و ژاپن گفت: دو نفر از مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز فوت کرده است. با بیش از 600 نفر در این کشتی بيشترين موارد در خارج از چین است.

هنگ کنگ شمارش آن برای اولین بار در مورد یک افسر پلیس افزایش مجموع آن به 69 موارد با مرگ و میر.

این زن 48 ساله افسر که تست مثبت شده بود و در شام سه شنبه با 59 دیگر افسران پلیس بودند که قرار داده شده در قرنطینه نیرو گفت: در آن Facebook صفحه. همچنین خواست افسران به توجه به بهداشت به منظور کاهش خطر انتقال.

در استرالیا دو نفر بودند که پرواز برگشت به صفحه اصلی به عنوان 14 روز قرنطینه در الماس شاهزاده در مورد پایان دادن به آزمایش مثبت برای این ویروس با وجود پاکسازی چندین نمایش قبل از پرواز.

“این ممکن است بیشتر مردم می تواند به توسعه مثبت آزمون بیش از چند روز آینده” استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت.

دو مورد جدید به این تعداد در استرالیا به 17. از این 10 نفر بهبود یافته اند.

برخی از 170 استرالیا مسافران بسیاری سالخورده در 60s و 70s خواهد بود قرنطینه برای اضافی دو هفته پس از خروج از الماس شاهزاده خانم.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت که استرالیا مثل آمریکا به خانه آورد مخلوطی از مسافران که در حال آزمایش منفی و دیگران که وضعیت مشخص نیست “بنابراین آن را دشوار است به بلافاصله پرش به نتیجه گیری بیش از زمانی که و یا چگونه آنها قرارداد ویروس.”

کاتو گفت: مسافرانی که به خانه بازگشت در ایالات متحده و استرالیا پرواز کرده بود سمت چپ قبل از تکمیل ژاپنی قرنطینه روند آغاز شد که پنج شنبه و جمعه به پایان می رسد.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im