چین ویروس مرگ و میر بالا 1,000 که اوکراین آماده تخلیه شهروندان

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده 108 جدید مرگ و میر در 10 فوریه از یک رمان تنفسی ویروس, آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به 1,016.

در حال حاضر وجود دارد در مجموع 42,638 تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین و همچنین 319 موارد در 24 کشور دیگر از جمله یک مرگ, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و چینی بهداشتی کرد.

در هوبئی استان, کانون بیماری 103 نفر کشته و 2,097 جدید موارد در گزارش کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در اوایل فوریه 11.

چه کسی گفته است که گسترش پاتوژن در میان افرادی که به چین می تواند “جرقه می شود که بزرگتر آتش” و جامعه جهانی نباید اجازه دهید این بیماری از کنترل خارج شود.

اوکراین سفارت در چین گفت: در 10 فوریه که یک منشور طرح برنامه ریزی شده است برای زمین در ووهان – مرکز استان هوبئی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و ترابری 50 شهروندان به کیف روز بعد.

هنگامی که در اوکراین تخلیه اوکراین خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

در ضمن تعداد موارد تایید شده در کشتی کروز با 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره قرنطینه در بندر یوکوهاما دو برابر شده است به 135.

یکی از اوکراین دارای آزمایش مثبت برای عفونت روی عرشه کشتی.

در حالی که بازدید از یک بیمارستان برای درمان بیماران آلوده در پکن رئیس جمهور چین در فوریه 10 به نام وضعیت در استان هوبی “هنوز هم بسیار قبر” و “محکوم کردن اقدامات” مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این ویروس گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

یک که رهبری تیم بین المللی از کارشناسان فرود در پکن همان روز برای بررسی این بیماری همه گیر. آن است که به رهبری بروس Aylward که نظارت سازمان 2014-2016 پاسخ به اپیدمی ابولا در غرب آفریقا

وجود دارد 168 آزمایشگاه در سراسر جهان است که از تکنولوژی برای تشخیص ویروس با توجه به این که.

با گزارش DW, Reuters, AP و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>