چین گزارش Jan-Feb فعالیت های اقتصادی بدتر از حد انتظار

پکن (AP) — چین-هزینه های مصرف کننده و سایر فعالیت های کسب و کار کاهش یافت و حتی بیشتر از حد انتظار در ماه های ژانویه و فوریه به دلیل شیوع ویروس اضافه کردن به حزب حاکم کمونیست چالش های آن را به عنوان تلاش برای احیای جهان و دومین اقتصاد است.

خرده فروشی کاهش یافت 20.5% از یک سال قبل پس از مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر بسته شد در اواخر ماه ژانویه, دولت, داده ها نشان داد دوشنبه ، کارخانه خروجی کاهش یافته و رکورد 13.5% پس از سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ تولید کنندگان و دفاتر بسته شده است.

داده بودند و حتی bleaker از انتظار اقتصاددانان بود. آنها هشدار تولید کنندگان و دیگران را به مبارزه با وجود رسمی تلاش برای بازگشایی کارخانه ها و دیگر کسب و کار در بسیاری از مناطق در حالی که جلوگیری از جدید سنبله در عفونت.

“این پایان کابوس. سازمان دیده بان!” نوشت: اقتصاد Iris اضطراب سخت و ناگهانی از ING در یک گزارش.

حزب حاکم کاسته است برخی از کنترل و اجازه کارخانجات و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی در بسیاری از مناطق. اما شرکت ها و اقتصاددانان می گویند آن خواهد بود ماه قبل از فعالیت بازگشت به سطح نرمال.

آنها می گویند که ممکن است به عقب رانده بیشتر به این دلیل که ایالات متحده و دولت های اروپایی در حال تحمیل سفر و دیگر محدودیت هایی است که کاهش تقاضا برای صادرات است.

جدیدترین اطلاعات “نقطه به نقطه حتی عمیق تر انقباض این سه ماهه” گفت: Julian Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه در یک گزارش.

“راهپیمایی داده به احتمال زیاد حتی بدتر” گفت: Evans-Pritchard.

ژانویه-فوریه دوره بهتر به نظر می رسد به دلیل آن شامل شروع ماه ژانویه قبل از ضد ویروس کنترل آمار گفت: ایوانز پریچارد.

“بیشتر پیش رو به سرعت بهبود است به احتمال زیاد باقی می ماند آهسته” او گفت:. “جهانی گسترش ویروس را عقب نگه جهش در صادرات حتی به کارخانه بازگشت به عملیات عادی.”

سرمایه گذاری توسط شرکت های خصوصی سقوط 26.4% و تجاری فروش املاک و مستغلات کاهش یافت 39.9 درصد اداره ملی آمار گزارش شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>